islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
Tregime mbi as-habet r.anha EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Tregime mbi as-habet r.anha EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Tregime mbi as-habet r.anha EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Tregime mbi as-habet r.anha EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Tregime mbi as-habet r.anha EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Tregime mbi as-habet r.anha EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Tregime mbi as-habet r.anha EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 3 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Tregime mbi as-habet r.anha Empty96%Tregime mbi as-habet r.anha Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Tregime mbi as-habet r.anha Empty0%Tregime mbi as-habet r.anha Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Tregime mbi as-habet r.anha Empty0%Tregime mbi as-habet r.anha Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Tregime mbi as-habet r.anha Empty0%Tregime mbi as-habet r.anha Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Tregime mbi as-habet r.anha Empty1%Tregime mbi as-habet r.anha Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Tregime mbi as-habet r.anha Empty2%Tregime mbi as-habet r.anha Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3013 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ProDoctor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Essma2400
Tregime mbi as-habet r.anha 2822-19Mon 15 Oct 2012 - 19:45
Ummu Essma Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli1177
Tregime mbi as-habet r.anha Islami11Sun 7 Oct 2012 - 20:58
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli1919
Tregime mbi as-habet r.anha Islami11Tue 20 Dec 2011 - 11:49
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli2542
Tregime mbi as-habet r.anha Islami11Sat 17 Dec 2011 - 20:47
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli1455
Tregime mbi as-habet r.anha Islami11Sun 4 Dec 2011 - 19:52
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli1811
Tregime mbi as-habet r.anha Islami11Thu 22 Sep 2011 - 1:09
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1712
Tregime mbi as-habet r.anha Islami12Tue 20 Sep 2011 - 10:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1981
Tregime mbi as-habet r.anha Islami12Sat 13 Aug 2011 - 16:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Bona3422
Tregime mbi as-habet r.anha 227-23Sat 23 Apr 2011 - 14:28
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Bona2137
Tregime mbi as-habet r.anha 227-23Tue 22 Feb 2011 - 7:52
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Albi-ibro3546
avatarThu 17 Feb 2011 - 10:18
merjemm Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Bona2227
Tregime mbi as-habet r.anha 227-23Wed 22 Dec 2010 - 2:47
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Tregim Islam
 
0muslimanja2028
Tregime mbi as-habet r.anha Allahm10Fri 17 Dec 2010 - 11:19
muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Lypsari
 
1muslimanja2897
Tregime mbi as-habet r.anha Avatar14Thu 16 Dec 2010 - 23:11
raba Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Bona2465
Tregime mbi as-habet r.anha 227-23Mon 13 Dec 2010 - 12:27
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi2634
Tregime mbi as-habet r.anha Islami10Fri 12 Nov 2010 - 21:25
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona2335
Tregime mbi as-habet r.anha 227-23Tue 26 Oct 2010 - 10:57
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2493
Tregime mbi as-habet r.anha Jj10Fri 3 Sep 2010 - 18:19
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Halid ibnul Velidin, radijallahu anhu
 
1Gast2167
Tregime mbi as-habet r.anha Jj10Thu 5 Aug 2010 - 3:38
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi2333
Tregime mbi as-habet r.anha Islami10Wed 21 Jul 2010 - 8:23
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2303
Tregime mbi as-habet r.anha Jj10Mon 7 Jun 2010 - 16:39
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2866
Tregime mbi as-habet r.anha Jj10Thu 3 Jun 2010 - 23:52
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2371
Tregime mbi as-habet r.anha Jj10Wed 28 Apr 2010 - 0:28
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2404
Tregime mbi as-habet r.anha Jj10Wed 28 Apr 2010 - 0:25
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Poetesha e cila në injorance e qajti shumë vëllaun e evt
 
0Vizitor2121
Tregime mbi as-habet r.anha Jj10Tue 20 Apr 2010 - 19:04
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2816
Tregime mbi as-habet r.anha Jj10Thu 12 Nov 2009 - 0:18
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, Motrat-Islame, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire