islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Gruaja edukatore EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Gruaja edukatore EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Gruaja edukatore EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Gruaja edukatore EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Gruaja edukatore EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Gruaja edukatore EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Gruaja edukatore EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Gruaja edukatore EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Gruaja edukatore EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Gruaja edukatore EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Gruaja edukatore EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Gruaja edukatore EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Gruaja edukatore EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Gruaja edukatore EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Gruaja edukatore EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Gruaja edukatore EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Gruaja edukatore EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Gruaja edukatore EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Gruaja edukatore EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Gruaja edukatore EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Gruaja edukatore EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Gruaja edukatore EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Gruaja edukatore EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Gruaja edukatore EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Gruaja edukatore EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Gruaja edukatore EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Gruaja edukatore EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Gruaja edukatore EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Gruaja edukatore EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Gruaja edukatore EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Gruaja edukatore EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Gruaja edukatore EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Gruaja edukatore EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Gruaja edukatore EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Gruaja edukatore EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Gruaja edukatore EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Gruaja edukatore EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Gruaja edukatore EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Gruaja edukatore EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Gruaja edukatore EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
19 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 19 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Gruaja edukatore Empty20%Gruaja edukatore Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Gruaja edukatore Empty7%Gruaja edukatore Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Gruaja edukatore Empty7%Gruaja edukatore Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Gruaja edukatore Empty7%Gruaja edukatore Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Gruaja edukatore Empty7%Gruaja edukatore Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Gruaja edukatore Empty7%Gruaja edukatore Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Gruaja edukatore Empty7%Gruaja edukatore Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Gruaja edukatore Empty37%Gruaja edukatore Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2074
Gruaja edukatore Islami12prej Sun 7 Oct 2012 - 20:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar1226
Gruaja edukatore Divers_74prej Tue 19 Jun 2012 - 15:46
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar1118
Gruaja edukatore Divers_74prej Tue 19 Jun 2012 - 15:28
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar1092
Gruaja edukatore Divers_74prej Tue 19 Jun 2012 - 15:18
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar1086
Gruaja edukatore Divers_74prej Tue 19 Jun 2012 - 15:15
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Zudi Fejzuli1764
Gruaja edukatore 1-11prej Wed 28 Mar 2012 - 22:32
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1026
Gruaja edukatore Islami12prej Sat 24 Mar 2012 - 20:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi1688
Gruaja edukatore Islami12prej Fri 27 Jan 2012 - 1:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli1325
Gruaja edukatore Islami11prej Mon 5 Dec 2011 - 11:51
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admine-Meli1679
avatarprej Mon 10 Oct 2011 - 14:46
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admine-Meli1719
Gruaja edukatore 1178-99prej Mon 26 Sep 2011 - 14:07
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Mr.Uzeir-Ibrahimi1823
Gruaja edukatore 1178-99prej Wed 10 Aug 2011 - 14:38
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1788
Gruaja edukatore 56-31prej Thu 7 Jul 2011 - 15:21
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0muslimanja2724
Gruaja edukatore Allahm10prej Fri 1 Oct 2010 - 17:57
muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi2176
Gruaja edukatore 56-31prej Tue 17 Aug 2010 - 12:05
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi2273
Gruaja edukatore 56-31prej Sun 15 Aug 2010 - 13:55
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2737
Gruaja edukatore Jj10prej Mon 2 Aug 2010 - 19:20
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast2291
Gruaja edukatore Jj10prej Mon 2 Aug 2010 - 18:15
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0aksa2698
Gruaja edukatore 161-29prej Mon 7 Jun 2010 - 13:56
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2075
Gruaja edukatore Jj10prej Sun 23 May 2010 - 19:53
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor3966
Gruaja edukatore Jj10prej Tue 11 May 2010 - 17:46
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Temë islame mbi gruan edukatore
 
0Vizitor2093
Gruaja edukatore Jj10prej Sat 24 Apr 2010 - 9:05
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Cilësitë e gruas së mirë
 
1ummAmr2231
Gruaja edukatore Jj10prej Wed 21 Apr 2010 - 10:58
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2149
Gruaja edukatore Jj10prej Fri 16 Apr 2010 - 16:35
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor3020
Gruaja edukatore Jj10prej Fri 16 Apr 2010 - 16:29
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2227
Gruaja edukatore Jj10prej Fri 9 Apr 2010 - 1:41
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor3096
Gruaja edukatore Jj10prej Wed 9 Dec 2009 - 21:06
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2480
Gruaja edukatore Jj10prej Thu 12 Nov 2009 - 21:44
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor3037
Gruaja edukatore Jj10prej Thu 12 Nov 2009 - 8:21
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Vizitor2952
Gruaja edukatore Jj10prej Thu 12 Nov 2009 - 0:48
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, Motrat-Islame
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire