islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Tema islame për femrat muslimane EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Tema islame për femrat muslimane EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Tema islame për femrat muslimane EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Tema islame për femrat muslimane EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Tema islame për femrat muslimane EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Tema islame për femrat muslimane EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Tema islame për femrat muslimane EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Tema islame për femrat muslimane EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Tema islame për femrat muslimane EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Tema islame për femrat muslimane EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Tema islame për femrat muslimane EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Tema islame për femrat muslimane EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Tema islame për femrat muslimane EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Tema islame për femrat muslimane EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Tema islame për femrat muslimane EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Tema islame për femrat muslimane EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Tema islame për femrat muslimane EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Tema islame për femrat muslimane EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Tema islame për femrat muslimane EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Tema islame për femrat muslimane EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Tema islame për femrat muslimane EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Tema islame për femrat muslimane EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Tema islame për femrat muslimane EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Tema islame për femrat muslimane EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Tema islame për femrat muslimane EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Tema islame për femrat muslimane EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Tema islame për femrat muslimane EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Tema islame për femrat muslimane EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Tema islame për femrat muslimane EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Tema islame për femrat muslimane EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Tema islame për femrat muslimane EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Tema islame për femrat muslimane EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Tema islame për femrat muslimane EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Tema islame për femrat muslimane EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Tema islame për femrat muslimane EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Tema islame për femrat muslimane EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Tema islame për femrat muslimane EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Tema islame për femrat muslimane EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Tema islame për femrat muslimane EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Tema islame për femrat muslimane EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
10 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 10 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Tema islame për femrat muslimane Empty20%Tema islame për femrat muslimane Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Tema islame për femrat muslimane Empty7%Tema islame për femrat muslimane Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Tema islame për femrat muslimane Empty7%Tema islame për femrat muslimane Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Tema islame për femrat muslimane Empty7%Tema islame për femrat muslimane Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Tema islame për femrat muslimane Empty7%Tema islame për femrat muslimane Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Tema islame për femrat muslimane Empty7%Tema islame për femrat muslimane Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Tema islame për femrat muslimane Empty7%Tema islame për femrat muslimane Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Tema islame për femrat muslimane Empty37%Tema islame për femrat muslimane Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1418
Tema islame për femrat muslimane Islami12prej Sun 22 Feb 2015 - 20:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Poshtrim për Nënën "8 Marsi"
 
1REJHANA-ENSAR1642
Tema islame për femrat muslimane 227-23prej Tue 18 Mar 2014 - 12:09
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin856
Tema islame për femrat muslimane Islami12prej Sun 23 Feb 2014 - 21:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta927
Tema islame për femrat muslimane 2943-66prej Wed 8 Jan 2014 - 14:59
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1197
Tema islame për femrat muslimane Islami12prej Mon 29 Apr 2013 - 13:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin940
Tema islame për femrat muslimane Islami12prej Sun 28 Apr 2013 - 20:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1239
Tema islame për femrat muslimane Islami12prej Thu 6 Dec 2012 - 9:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli1107
Tema islame për femrat muslimane Islami11prej Sun 7 Oct 2012 - 20:28
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1151
Tema islame për femrat muslimane Islami12prej Sun 7 Oct 2012 - 1:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1072
Tema islame për femrat muslimane Islami12prej Fri 7 Sep 2012 - 22:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar972
Tema islame për femrat muslimane Divers_74prej Tue 19 Jun 2012 - 15:22
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1824
Tema islame për femrat muslimane Islami12prej Fri 13 Apr 2012 - 9:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli1124
Tema islame për femrat muslimane Islami11prej Tue 13 Mar 2012 - 9:29
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Bona2320
Tema islame për femrat muslimane 227-23prej Thu 8 Mar 2012 - 16:48
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona1036
Tema islame për femrat muslimane 227-23prej Sun 12 Feb 2012 - 1:12
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli1080
Tema islame për femrat muslimane Islami11prej Sun 12 Feb 2012 - 0:55
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli2488
Tema islame për femrat muslimane Islami11prej Tue 22 Nov 2011 - 10:22
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli1567
Tema islame për femrat muslimane Islami11prej Thu 10 Nov 2011 - 23:24
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admine-Meli1386
Tema islame për femrat muslimane Islami12prej Thu 10 Nov 2011 - 23:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli1304
Tema islame për femrat muslimane Islami11prej Thu 10 Nov 2011 - 12:02
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Ummu Amar1929
Tema islame për femrat muslimane 1178-99prej Sun 30 Oct 2011 - 18:07
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli1660
Tema islame për femrat muslimane Islami11prej Fri 21 Oct 2011 - 13:31
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi2135
Tema islame për femrat muslimane Islami11prej Sun 16 Oct 2011 - 22:39
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Bona1997
Tema islame për femrat muslimane 227-23prej Wed 28 Sep 2011 - 2:38
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Bona2123
Tema islame për femrat muslimane 227-23prej Wed 28 Sep 2011 - 2:31
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1Bona2302
Tema islame për femrat muslimane 227-23prej Wed 28 Sep 2011 - 2:22
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Bona2928
Tema islame për femrat muslimane 227-23prej Wed 28 Sep 2011 - 1:56
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Bona1800
Tema islame për femrat muslimane 227-23prej Wed 28 Sep 2011 - 1:10
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1650
Tema islame për femrat muslimane Islami11prej Tue 20 Sep 2011 - 23:48
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi1536
Tema islame për femrat muslimane 1178-99prej Mon 19 Sep 2011 - 19:14
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2871
Tema islame për femrat muslimane Islami12prej Tue 6 Sep 2011 - 14:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1618
Tema islame për femrat muslimane Islami12prej Tue 6 Sep 2011 - 10:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1488
Tema islame për femrat muslimane Islami12prej Fri 2 Sep 2011 - 10:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 5Bujamin2096
avatarprej Wed 20 Jul 2011 - 23:21
donesi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1618
Tema islame për femrat muslimane Jj10prej Mon 18 Jul 2011 - 20:14
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Bona1761
Tema islame për femrat muslimane 227-23prej Thu 7 Jul 2011 - 3:27
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 2Bona2694
Tema islame për femrat muslimane 227-23prej Sat 16 Apr 2011 - 14:58
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1851
Tema islame për femrat muslimane Islami12prej Fri 8 Apr 2011 - 22:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Bona1926
Tema islame për femrat muslimane 227-23prej Wed 6 Apr 2011 - 1:14
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona2925
Tema islame për femrat muslimane 227-23prej Sun 3 Apr 2011 - 18:53
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 3Bona2005
Tema islame për femrat muslimane 227-23prej Sat 12 Mar 2011 - 21:58
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Bona1816
Tema islame për femrat muslimane 227-23prej Wed 9 Mar 2011 - 0:01
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2beli0312788
Tema islame për femrat muslimane Jj10prej Fri 4 Mar 2011 - 18:14
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Bona1998
Tema islame për femrat muslimane 227-23prej Thu 3 Mar 2011 - 14:52
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Vizitor7038
avatarprej Sun 20 Feb 2011 - 22:04
baki1980 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1Bona2964
Tema islame për femrat muslimane 227-23prej Sun 20 Feb 2011 - 3:30
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 6Bona2258
avatarprej Thu 17 Feb 2011 - 9:53
merjemm Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1973
Tema islame për femrat muslimane Jj10prej Sun 6 Feb 2011 - 10:16
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona2412
Tema islame për femrat muslimane 227-23prej Thu 27 Jan 2011 - 8:24
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor3111
Tema islame për femrat muslimane Jj10prej Sun 26 Dec 2010 - 13:13
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, Motrat-Islame, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire