islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
Sondazhe Islame EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Sondazhe Islame EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Sondazhe Islame EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Sondazhe Islame EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Sondazhe Islame EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Sondazhe Islame EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Sondazhe Islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Sondazhe Islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Sondazhe Islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Sondazhe Islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Sondazhe Islame EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Sondazhe Islame EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Sondazhe Islame EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Sondazhe Islame EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Sondazhe Islame EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Sondazhe Islame EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Sondazhe Islame EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Sondazhe Islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Sondazhe Islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Sondazhe Islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Sondazhe Islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Sondazhe Islame EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Sondazhe Islame EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Sondazhe Islame EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Sondazhe Islame EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Sondazhe Islame EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Sondazhe Islame EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Sondazhe Islame EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Sondazhe Islame EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Sondazhe Islame EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Sondazhe Islame EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Sondazhe Islame EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Sondazhe Islame EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Sondazhe Islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Sondazhe Islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Sondazhe Islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Sondazhe Islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Sondazhe Islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Sondazhe Islame EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Sondazhe Islame EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
9 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 9 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Sondazhe Islame Empty96%Sondazhe Islame Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Sondazhe Islame Empty0%Sondazhe Islame Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Sondazhe Islame Empty0%Sondazhe Islame Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Sondazhe Islame Empty0%Sondazhe Islame Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Sondazhe Islame Empty1%Sondazhe Islame Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Sondazhe Islame Empty2%Sondazhe Islame Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3013 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ProDoctor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Shume i mire & I mire  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riE re
Shume i mire: [ Sondazh ]

A e falni namazin rregullisht?

 
2Admin1096
Sondazhe Islame Islami12Tue 12 Mar 2019 - 23:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1428
Sondazhe Islame Islami12Fri 26 May 2017 - 20:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riaktuale
Sondazh në lidhje me Ditën e ashures
 
0Admin1315
Sondazhe Islame Islami12Sun 9 Oct 2016 - 1:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1265
Sondazhe Islame Islami12Tue 21 Apr 2015 - 14:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1885
Sondazhe Islame Islami12Tue 28 Oct 2014 - 22:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetdefault 1Admin1183
Sondazhe Islame Islami12Sun 27 Jul 2014 - 4:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1386
Sondazhe Islame Jj10Thu 19 Jun 2014 - 23:02
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1280
Sondazhe Islame Islami12Mon 10 Feb 2014 - 23:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 14Zudi Fejzuli2227
Sondazhe Islame 791-98Sun 1 Dec 2013 - 14:17
Kujtimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1484
Sondazhe Islame Islami12Wed 7 Aug 2013 - 18:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetdefault 2Admin1475
Sondazhe Islame Islami12Sun 21 Jul 2013 - 14:05
Admin Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetdefault 2Admin1308
Sondazhe Islame Islami12Mon 31 Dec 2012 - 22:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4Admin1950
Sondazhe Islame 2725-49Thu 16 Aug 2012 - 6:49
Dijaislame Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1712
avatarTue 1 May 2012 - 22:54
remziu kryeziu Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin790
Sondazhe Islame Islami12Thu 23 Apr 2020 - 5:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1337
Sondazhe Islame Islami12Thu 16 Jul 2015 - 14:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin946
Sondazhe Islame Islami12Fri 19 Jun 2015 - 1:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1027
Sondazhe Islame Islami12Sat 2 Aug 2014 - 17:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1233
Sondazhe Islame Islami12Tue 17 Dec 2013 - 21:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin932
Sondazhe Islame 2943-66Sat 5 Oct 2013 - 17:58
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetdefault 4Admin1066
Sondazhe Islame Islami12Sat 5 Oct 2013 - 16:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2484
Sondazhe Islame Islami12Fri 5 Oct 2012 - 22:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Admin1572
Sondazhe Islame 1981-50Thu 27 Sep 2012 - 13:41
jettoni Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Zudi Fejzuli1802
avatarThu 13 Sep 2012 - 21:41
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 7Shemsi2983
Sondazhe Islame 2285-18Sat 28 Jul 2012 - 15:10
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetdefault 1Admin1487
Sondazhe Islame Islami12Fri 20 Jul 2012 - 19:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1052
Sondazhe Islame Islami12Tue 24 Apr 2012 - 8:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 6Admin1626
Sondazhe Islame 1178-99Fri 23 Mar 2012 - 18:09
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1579
Sondazhe Islame Islami12Sat 3 Mar 2012 - 17:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 5Zudi Fejzuli2130
Sondazhe Islame 252-47Wed 29 Feb 2012 - 18:01
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1751
avatarMon 6 Feb 2012 - 20:16
zejnije sejdija Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire