islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
Libra Islame EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Libra Islame EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Libra Islame EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Libra Islame EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Libra Islame EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Libra Islame EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Libra Islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Libra Islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Libra Islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Libra Islame EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Libra Islame EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Libra Islame EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Libra Islame EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Libra Islame EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Libra Islame EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Libra Islame EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Libra Islame EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Libra Islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Libra Islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Libra Islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Libra Islame EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Libra Islame EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Libra Islame EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Libra Islame EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Libra Islame EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Libra Islame EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Libra Islame EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Libra Islame EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Libra Islame EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Libra Islame EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Libra Islame EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Libra Islame EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Libra Islame EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Libra Islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Libra Islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Libra Islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Libra Islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Libra Islame EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Libra Islame EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Libra Islame EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
9 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 9 vizitorë :: 3 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Libra Islame Empty96%Libra Islame Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Libra Islame Empty0%Libra Islame Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Libra Islame Empty0%Libra Islame Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Libra Islame Empty0%Libra Islame Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Libra Islame Empty1%Libra Islame Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Libra Islame Empty2%Libra Islame Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3013 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ProDoctor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin2081
Libra Islame 3763-24Wed 6 Mar 2019 - 3:17
Alim Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli549
avatarThu 28 Nov 2013 - 22:08
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin406
Libra Islame Islami12Mon 21 Oct 2013 - 17:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin392
Libra Islame Islami12Mon 30 Sep 2013 - 0:09
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Admin391
Libra Islame Islami12Wed 2 Jan 2013 - 13:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin362
Libra Islame Islami12Sun 30 Dec 2012 - 20:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin378
Libra Islame Islami12Sun 9 Dec 2012 - 11:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin494
Libra Islame 227-23Tue 14 Feb 2012 - 22:26
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
liber per sherimin e shpirtit
 
5hixhabi422
avatarMon 3 Oct 2011 - 11:29
hixhabi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 15Bona492
Libra Islame 227-23Thu 14 Jul 2011 - 18:56
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Bona419
Libra Islame 227-23Wed 4 May 2011 - 8:01
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona366
Libra Islame 227-23Mon 2 May 2011 - 11:59
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona458
Libra Islame 227-23Sun 1 May 2011 - 1:07
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI429
Libra Islame Islami12Sun 10 Apr 2011 - 18:46
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI324
Libra Islame Islami12Thu 7 Apr 2011 - 13:58
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI536
Libra Islame Islami12Tue 5 Apr 2011 - 12:45
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
TRASHËGUESIT DHEVIL-EHRAM-I ( farefisi)
 
0AFET BEADINI360
Libra Islame Islami12Sun 3 Apr 2011 - 13:48
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
PENGESAT E TRASHËGIMTARËVE
 
0AFET BEADINI362
Libra Islame Islami12Sun 3 Apr 2011 - 13:44
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0AFET BEADINI389
Libra Islame Islami12Sun 3 Apr 2011 - 13:40
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 31Vizitor646
Libra Islame 227-23Mon 21 Feb 2011 - 16:45
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor537
Libra Islame Jj10Sun 31 Oct 2010 - 19:42
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Zudi Fejzuli351
avatarSun 31 Oct 2010 - 18:18
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 9Bona1787
Libra Islame 227-23Sun 10 Oct 2010 - 10:40
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3fatbardh514
avatarSun 3 Oct 2010 - 13:27
fatbardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 7Vizitor492
Libra Islame Jj10Tue 28 Sep 2010 - 11:54
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR368
Libra Islame 1-11Sat 17 Jul 2010 - 9:35
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR333
Libra Islame 1-11Sat 17 Jul 2010 - 8:29
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI358
Libra Islame Islami12Tue 18 May 2010 - 12:25
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI349
Libra Islame Islami12Fri 14 May 2010 - 19:04
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
AFET BEADINI
 
1AFET BEADINI393
Libra Islame Islami12Mon 10 May 2010 - 11:36
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Bots : Google
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire