islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
Video Ilahije EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Video Ilahije EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Video Ilahije EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Video Ilahije EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Video Ilahije EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Video Ilahije EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Video Ilahije EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Video Ilahije EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Video Ilahije EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Video Ilahije EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Video Ilahije EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Video Ilahije EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Video Ilahije EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Video Ilahije EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Video Ilahije EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Video Ilahije EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Video Ilahije EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Video Ilahije EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Video Ilahije EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Video Ilahije EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Video Ilahije EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Video Ilahije EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Video Ilahije EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Video Ilahije EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Video Ilahije EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Video Ilahije EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Video Ilahije EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Video Ilahije EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Video Ilahije EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Video Ilahije EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Video Ilahije EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Video Ilahije EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Video Ilahije EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Video Ilahije EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
11 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 11 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Video Ilahije Empty96%Video Ilahije Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Video Ilahije Empty0%Video Ilahije Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Video Ilahije Empty0%Video Ilahije Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Video Ilahije Empty0%Video Ilahije Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Video Ilahije Empty1%Video Ilahije Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Video Ilahije Empty2%Video Ilahije Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3013 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ProDoctor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Asnjë mesazh i ridefault 1Admine-Meli1416
Video Ilahije Islami12Thu 28 Feb 2019 - 19:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ilahije 0Admin1049
Video Ilahije Islami12Wed 29 Oct 2014 - 22:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin657
Video Ilahije Islami12Tue 28 Oct 2014 - 22:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin691
Video Ilahije Islami12Tue 28 Oct 2014 - 22:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi694
Video Ilahije Islami11Wed 24 Sep 2014 - 18:42
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi655
Video Ilahije Islami11Tue 9 Sep 2014 - 13:49
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin639
Video Ilahije Islami12Mon 18 Aug 2014 - 22:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi517
Video Ilahije Islami11Mon 23 Jun 2014 - 21:04
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin739
Video Ilahije Islami12Sat 10 May 2014 - 22:44
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin583
Video Ilahije Islami12Thu 8 May 2014 - 20:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksaja601
Video Ilahije 2807-49Thu 1 May 2014 - 13:32
aksaja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksaja644
Video Ilahije 2807-49Tue 29 Apr 2014 - 9:34
aksaja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksaja715
Video Ilahije 2807-49Tue 29 Apr 2014 - 8:57
aksaja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin680
Video Ilahije Islami12Wed 23 Apr 2014 - 22:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi758
Video Ilahije Islami11Thu 3 Apr 2014 - 16:59
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin595
Video Ilahije Islami12Mon 24 Feb 2014 - 15:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin801
Video Ilahije Islami12Tue 4 Feb 2014 - 11:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin620
Video Ilahije Islami12Sat 11 Jan 2014 - 19:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Sister In ISLAM678
avatarWed 30 Oct 2013 - 16:40
Sister In ISLAM Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi738
Video Ilahije Islami11Tue 29 Oct 2013 - 20:57
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin768
Video Ilahije Islami12Mon 14 Oct 2013 - 23:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1rezarta972
Video Ilahije Islami12Mon 7 Oct 2013 - 22:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin720
Video Ilahije Islami12Sun 6 Oct 2013 - 22:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin643
Video Ilahije Islami12Fri 9 Aug 2013 - 14:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin588
Video Ilahije Islami12Mon 22 Jul 2013 - 17:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin623
Video Ilahije Islami12Sun 21 Jul 2013 - 16:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin543
Video Ilahije Islami12Sun 14 Jul 2013 - 15:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin620
Video Ilahije Islami12Sat 13 Jul 2013 - 15:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin559
Video Ilahije Islami12Sat 13 Jul 2013 - 14:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin660
Video Ilahije Islami12Thu 11 Jul 2013 - 18:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin618
Video Ilahije Islami12Thu 11 Jul 2013 - 18:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin731
Video Ilahije Islami12Sat 6 Jul 2013 - 20:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin644
Video Ilahije Islami12Thu 4 Jul 2013 - 11:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin607
Video Ilahije Islami12Sun 30 Jun 2013 - 13:08
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi631
Video Ilahije Islami11Sun 30 Jun 2013 - 11:14
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin785
Video Ilahije Islami12Sat 4 May 2013 - 18:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi547
Video Ilahije Islami11Mon 1 Apr 2013 - 22:53
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi694
Video Ilahije Islami11Mon 1 Apr 2013 - 10:57
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Zudi Fejzuli575
avatarThu 14 Mar 2013 - 13:08
xhenetlinjeinshalla Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi762
Video Ilahije Islami11Sun 10 Mar 2013 - 12:05
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi713
Video Ilahije Islami11Mon 25 Feb 2013 - 22:33
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin657
Video Ilahije Islami12Sun 30 Dec 2012 - 11:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin759
Video Ilahije Islami12Sun 16 Dec 2012 - 15:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin606
Video Ilahije Islami12Sun 16 Dec 2012 - 14:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin778
Video Ilahije Islami12Thu 13 Dec 2012 - 11:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin781
Video Ilahije Islami12Thu 13 Dec 2012 - 8:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin849
Video Ilahije Islami12Wed 12 Dec 2012 - 20:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi694
Video Ilahije Islami11Thu 22 Nov 2012 - 16:04
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0aksaja793
Video Ilahije 2807-49Fri 16 Nov 2012 - 15:30
aksaja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin703
Video Ilahije Islami12Thu 15 Nov 2012 - 16:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire