islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Video Ilahije EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Video Ilahije EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Video Ilahije EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Video Ilahije EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Video Ilahije EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Video Ilahije EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Video Ilahije EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Video Ilahije EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Video Ilahije EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Video Ilahije EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Video Ilahije EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Video Ilahije EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Video Ilahije EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Video Ilahije EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Video Ilahije EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Video Ilahije EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Video Ilahije EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Video Ilahije EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Video Ilahije EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Video Ilahije EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Video Ilahije EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Video Ilahije EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Video Ilahije EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Video Ilahije EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Video Ilahije EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Video Ilahije EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Video Ilahije EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Video Ilahije EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Video Ilahije EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Video Ilahije EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Video Ilahije EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Video Ilahije EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Video Ilahije EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Video Ilahije EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
25 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 25 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Video Ilahije Empty20%Video Ilahije Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Video Ilahije Empty37%Video Ilahije Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar285
Video Ilahije Divers_74prej Sat 3 Dec 2011 - 15:15
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0aksa355
Video Ilahije 161-29prej Thu 1 Dec 2011 - 9:16
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa354
Video Ilahije 161-29prej Wed 16 Nov 2011 - 9:14
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ilahije 0Islam Only Way348
Video Ilahije 1943-36prej Tue 15 Nov 2011 - 2:01
Islam Only Way Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0mekja338
Video Ilahije Avatar10prej Tue 8 Nov 2011 - 22:47
mekja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0hixhabi332
avatarprej Sun 6 Nov 2011 - 13:33
hixhabi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 2aksa394
Video Ilahije Allahm12prej Tue 25 Oct 2011 - 15:38
besiminezemer Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0hixhabi253
avatarprej Thu 20 Oct 2011 - 5:52
hixhabi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 3aksa384
Video Ilahije Islami11prej Thu 13 Oct 2011 - 10:12
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin330
Video Ilahije Allahm12prej Wed 12 Oct 2011 - 18:54
besiminezemer Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Mr.Uzeir-Ibrahimi367
Video Ilahije Islami11prej Fri 7 Oct 2011 - 15:44
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
hidherimi i ALLAHUT
 
0allahunezemer293
Video Ilahije Allahm10prej Thu 6 Oct 2011 - 10:22
allahunezemer Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1aksa448
Video Ilahije 161-29prej Fri 30 Sep 2011 - 8:55
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1aksa291
avatarprej Tue 27 Sep 2011 - 16:57
hixhabi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1aksa323
avatarprej Tue 27 Sep 2011 - 16:50
hixhabi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
haxhi
 
0hixhabi328
avatarprej Sun 25 Sep 2011 - 5:54
hixhabi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ilahije 1taxhudin259
avatarprej Sun 25 Sep 2011 - 5:50
hixhabi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa343
Video Ilahije 161-29prej Fri 23 Sep 2011 - 8:37
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Bona257
Video Ilahije 227-23prej Thu 22 Sep 2011 - 23:49
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Mr.Uzeir-Ibrahimi247
avatarprej Wed 21 Sep 2011 - 22:47
taxhudin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi382
Video Ilahije Islami11prej Tue 20 Sep 2011 - 0:18
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 2aksa398
Video Ilahije 161-29prej Sun 18 Sep 2011 - 19:01
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riKuran
drita e syve
 
0besiminezemer234
Video Ilahije Allahm12prej Sun 18 Sep 2011 - 12:40
besiminezemer Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 2aksa388
Video Ilahije Allahm12prej Sun 18 Sep 2011 - 12:10
besiminezemer Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
eshte krenari te jesh musliman
 
0hixhabi271
avatarprej Sat 17 Sep 2011 - 11:06
hixhabi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0hixhabi255
avatarprej Sat 17 Sep 2011 - 10:56
hixhabi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi316
Video Ilahije 56-31prej Fri 16 Sep 2011 - 19:37
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 2aksa306
Video Ilahije 161-29prej Fri 16 Sep 2011 - 10:35
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0besiminezemer338
Video Ilahije Allahm12prej Fri 16 Sep 2011 - 10:30
besiminezemer Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0besiminezemer226
Video Ilahije Allahm12prej Fri 16 Sep 2011 - 10:27
besiminezemer Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa356
Video Ilahije 161-29prej Fri 16 Sep 2011 - 10:17
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Mr.Uzeir-Ibrahimi332
avatarprej Thu 15 Sep 2011 - 21:18
taxhudin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Burim-Sherifi307
avatarprej Thu 15 Sep 2011 - 21:15
taxhudin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa224
Video Ilahije 161-29prej Wed 14 Sep 2011 - 12:18
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1aksa231
Video Ilahije Allahm12prej Tue 13 Sep 2011 - 9:10
besiminezemer Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi265
Video Ilahije 56-31prej Thu 18 Aug 2011 - 14:46
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Mr.Uzeir-Ibrahimi262
Video Ilahije Allahm10prej Thu 18 Aug 2011 - 1:20
muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi386
Video Ilahije 56-31prej Sun 14 Aug 2011 - 14:22
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi219
Video Ilahije 56-31prej Fri 12 Aug 2011 - 16:10
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro302
Video Ilahije 252-47prej Wed 10 Aug 2011 - 18:32
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi345
Video Ilahije 56-31prej Sun 7 Aug 2011 - 15:13
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi321
Video Ilahije 56-31prej Fri 5 Aug 2011 - 16:13
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin272
Video Ilahije Islami12prej Tue 2 Aug 2011 - 12:11
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin242
Video Ilahije Islami12prej Tue 2 Aug 2011 - 12:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin234
Video Ilahije Islami12prej Wed 27 Jul 2011 - 18:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0muslimanja355
Video Ilahije Allahm10prej Wed 6 Jul 2011 - 18:43
muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1aksa351
Video Ilahije Allahm10prej Wed 6 Jul 2011 - 18:17
I Love Allah Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 2vildane353
Video Ilahije 518-56prej Sun 26 Jun 2011 - 23:27
vildane Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi303
Video Ilahije 56-31prej Mon 20 Jun 2011 - 12:34
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ilahije 0aksa293
Video Ilahije 161-29prej Tue 14 Jun 2011 - 15:32
aksa Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire