islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Video Ilahije EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Video Ilahije EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Video Ilahije EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Video Ilahije EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Video Ilahije EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Video Ilahije EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Video Ilahije EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Video Ilahije EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Video Ilahije EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Video Ilahije EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Video Ilahije EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Video Ilahije EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Video Ilahije EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Video Ilahije EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Video Ilahije EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Video Ilahije EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Video Ilahije EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Video Ilahije EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Video Ilahije EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Video Ilahije EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Video Ilahije EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Video Ilahije EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Video Ilahije EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Video Ilahije EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Video Ilahije EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Video Ilahije EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Video Ilahije EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Video Ilahije EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Video Ilahije EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Video Ilahije EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Video Ilahije EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Video Ilahije EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Video Ilahije EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Video Ilahije EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
22 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 22 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Video Ilahije Empty20%Video Ilahije Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Video Ilahije Empty37%Video Ilahije Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0muslimanja274
Video Ilahije Allahm10prej Thu 9 Jun 2011 - 18:11
muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Mr.Uzeir-Ibrahimi261
Video Ilahije Jj10prej Mon 6 Jun 2011 - 14:38
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2mekja278
Video Ilahije Avatar10prej Sun 5 Jun 2011 - 23:30
mekja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ilahije 0Vizitor355
Video Ilahije Jj10prej Sun 5 Jun 2011 - 9:46
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2muslimanja330
Video Ilahije Allahm10prej Tue 24 May 2011 - 19:20
muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0muslimanja384
Video Ilahije Allahm10prej Tue 10 May 2011 - 13:49
muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0mekja288
Video Ilahije Avatar10prej Sat 7 May 2011 - 20:44
mekja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi332
Video Ilahije 56-31prej Sat 7 May 2011 - 15:58
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor423
Video Ilahije Jj10prej Thu 5 May 2011 - 10:58
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ilahije 1aksa302
Video Ilahije 161-29prej Wed 4 May 2011 - 10:49
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1aksa344
Video Ilahije 161-29prej Wed 4 May 2011 - 10:37
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0muslimanja311
Video Ilahije Allahm10prej Tue 3 May 2011 - 20:01
muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1aksa319
Video Ilahije 161-29prej Mon 2 May 2011 - 15:50
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0muslimanja233
Video Ilahije Allahm10prej Sun 1 May 2011 - 10:20
muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0muslimanja284
Video Ilahije Allahm10prej Sun 1 May 2011 - 10:17
muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1Jasemina317
Video Ilahije 227-23prej Tue 26 Apr 2011 - 23:46
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa331
Video Ilahije 161-29prej Wed 13 Apr 2011 - 14:00
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi335
Video Ilahije Islami10prej Wed 6 Apr 2011 - 18:57
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi277
Video Ilahije Islami10prej Wed 6 Apr 2011 - 18:53
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi280
Video Ilahije Islami10prej Wed 6 Apr 2011 - 18:47
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Vizitor321
Video Ilahije 252-47prej Tue 5 Apr 2011 - 19:19
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
ilahi me titra ne shqip Lufta shpertheu si era e forte
 
0REJHANA-ENSAR366
Video Ilahije 1-11prej Tue 5 Apr 2011 - 17:34
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Gazmend Hyda. - Udhetar ilahi
 
0REJHANA-ENSAR367
Video Ilahije 1-11prej Tue 5 Apr 2011 - 17:27
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa336
Video Ilahije 161-29prej Tue 5 Apr 2011 - 16:27
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa398
Video Ilahije 161-29prej Tue 5 Apr 2011 - 16:16
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 2Bona327
Video Ilahije 227-23prej Fri 1 Apr 2011 - 18:19
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa266
Video Ilahije 161-29prej Thu 31 Mar 2011 - 15:24
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa387
Video Ilahije 161-29prej Wed 30 Mar 2011 - 19:26
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi323
Video Ilahije Islami10prej Sat 26 Mar 2011 - 21:11
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi304
Video Ilahije Islami10prej Sat 26 Mar 2011 - 21:05
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi338
Video Ilahije Islami10prej Fri 25 Mar 2011 - 19:17
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Bona317
Video Ilahije 227-23prej Fri 11 Mar 2011 - 15:16
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0vildane292
Video Ilahije 518-56prej Tue 8 Mar 2011 - 15:24
vildane Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
ilahi kushtuar Gazzes!
 
0REJHANA-ENSAR333
Video Ilahije 1-11prej Wed 2 Mar 2011 - 10:44
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR224
Video Ilahije 1-11prej Sun 27 Feb 2011 - 10:39
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ilahije 0REJHANA-ENSAR350
Video Ilahije 1-11prej Sun 27 Feb 2011 - 10:33
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi269
Video Ilahije 56-31prej Thu 24 Feb 2011 - 13:40
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi311
Video Ilahije 56-31prej Thu 24 Feb 2011 - 12:59
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1Bona264
Video Ilahije Avatar10prej Wed 23 Feb 2011 - 19:42
mekja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Mr.Uzeir-Ibrahimi345
avatarprej Mon 21 Feb 2011 - 18:47
Sara-Luan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Bona375
Video Ilahije 227-23prej Mon 21 Feb 2011 - 11:42
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 3Bona320
Video Ilahije 227-23prej Sat 19 Feb 2011 - 22:37
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona396
Video Ilahije 227-23prej Fri 18 Feb 2011 - 1:31
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi321
Video Ilahije Islami10prej Thu 17 Feb 2011 - 11:15
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Sara-Luan306
avatarprej Mon 14 Feb 2011 - 11:27
Sara-Luan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 5Sara-Luan299
avatarprej Sun 13 Feb 2011 - 18:55
Sara-Luan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona293
Video Ilahije 227-23prej Fri 28 Jan 2011 - 16:14
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0mekja325
Video Ilahije Avatar10prej Fri 28 Jan 2011 - 0:34
mekja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ilahije 4arben kasemi386
avatarprej Fri 14 Jan 2011 - 21:17
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ilahije
 
1alsa339
avatarprej Tue 11 Jan 2011 - 15:56
Sara-Luan Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire