islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Video Ilahije EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Video Ilahije EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Video Ilahije EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Video Ilahije EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Video Ilahije EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Video Ilahije EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Video Ilahije EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Video Ilahije EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Video Ilahije EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Video Ilahije EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Video Ilahije EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Video Ilahije EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Video Ilahije EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Video Ilahije EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Video Ilahije EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Video Ilahije EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Video Ilahije EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Video Ilahije EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Video Ilahije EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Video Ilahije EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Video Ilahije EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Video Ilahije EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Video Ilahije EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Video Ilahije EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Video Ilahije EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Video Ilahije EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Video Ilahije EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Video Ilahije EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Video Ilahije EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Video Ilahije EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Video Ilahije EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Video Ilahije EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Video Ilahije EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Video Ilahije EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
21 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 21 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Video Ilahije Empty20%Video Ilahije Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Video Ilahije Empty37%Video Ilahije Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Asnjë mesazh i ridefault
Video ilahije Bunjel islamu
 
6Vizitor433
Video Ilahije 252-47prej Fri 3 Sep 2010 - 17:37
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Vellezerit Xhaferi 2010 Ben Saber o Musliman NEW .wmv
 
0REJHANA-ENSAR257
Video Ilahije 1-11prej Thu 2 Sep 2010 - 4:33
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
ILAHI Ja Resulallah 2010
 
0REJHANA-ENSAR323
Video Ilahije 1-11prej Thu 2 Sep 2010 - 4:26
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
ILAHI SHQIP kush te krijoj 2010
 
0REJHANA-ENSAR352
Video Ilahije 1-11prej Thu 2 Sep 2010 - 4:22
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Ilahi shqip 2010 (Erdhi koha namazin me fal)
 
0REJHANA-ENSAR333
Video Ilahije 1-11prej Thu 2 Sep 2010 - 4:17
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Burim-Sherifi334
Video Ilahije Islami10prej Sun 29 Aug 2010 - 2:40
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Ahiska Ilahi
 
1REJHANA-ENSAR345
Video Ilahije 252-47prej Sat 28 Aug 2010 - 16:14
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi329
Video Ilahije Islami10prej Fri 27 Aug 2010 - 5:35
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi317
Video Ilahije Islami10prej Fri 27 Aug 2010 - 5:18
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi329
Video Ilahije Islami10prej Thu 26 Aug 2010 - 17:56
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Tesbihat - La Ilahe Illallah
 
1REJHANA-ENSAR292
Video Ilahije Islami10prej Thu 26 Aug 2010 - 17:27
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
ALLAHUME SALLİ ALA MUHAMMED
 
0REJHANA-ENSAR300
Video Ilahije 1-11prej Thu 26 Aug 2010 - 13:42
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Kuran ilahi
 
0REJHANA-ENSAR417
Video Ilahije 1-11prej Thu 26 Aug 2010 - 13:35
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Një Ezan i Bukur.
 
0REJHANA-ENSAR260
Video Ilahije 1-11prej Thu 26 Aug 2010 - 13:29
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Ilahi Arabisht 1
 
9REJHANA-ENSAR367
Video Ilahije 1-11prej Thu 26 Aug 2010 - 13:27
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Anne Baba Duasi Minik Dualar
 
0REJHANA-ENSAR293
Video Ilahije 1-11prej Thu 26 Aug 2010 - 11:25
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Minik Dualar Grubu - Namaz Duası
 
0REJHANA-ENSAR250
Video Ilahije 1-11prej Thu 26 Aug 2010 - 11:23
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
ingilizce ilahi
 
0REJHANA-ENSAR346
Video Ilahije 1-11prej Thu 26 Aug 2010 - 11:20
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
BEST NASHEED Ahmed bukhatir2010
 
0REJHANA-ENSAR265
Video Ilahije 1-11prej Thu 26 Aug 2010 - 11:11
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Ramazani MIX ilahi ( nga Vëllezërit Xhaferi )
 
0REJHANA-ENSAR304
Video Ilahije 1-11prej Thu 26 Aug 2010 - 11:07
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Vellezerit Xhaferi Ne Iftar Po Bojm ILAHI E RE 2010
 
0REJHANA-ENSAR332
Video Ilahije 1-11prej Thu 26 Aug 2010 - 11:03
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Ahmed Bukhatir - Moth Arafto Allah Rabbi مذ عرفت الله ربي
 
0REJHANA-ENSAR302
Video Ilahije 1-11prej Thu 26 Aug 2010 - 10:59
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Allahu Akbar-[ilahi e re arabe]
 
0REJHANA-ENSAR318
Video Ilahije 1-11prej Thu 26 Aug 2010 - 10:56
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
ALLAH
 
2REJHANA-ENSAR311
Video Ilahije 1-11prej Thu 26 Aug 2010 - 10:48
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Ilahi Shqip Alhamdulillah
 
0REJHANA-ENSAR446
Video Ilahije 1-11prej Wed 25 Aug 2010 - 18:20
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Laka Ya Habib Allah
 
0REJHANA-ENSAR298
Video Ilahije 1-11prej Wed 25 Aug 2010 - 18:12
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
ilah SELAMUN SELAM
 
0REJHANA-ENSAR300
Video Ilahije 1-11prej Wed 25 Aug 2010 - 18:09
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi320
Video Ilahije Islami10prej Sun 22 Aug 2010 - 15:42
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi346
Video Ilahije Islami10prej Sun 22 Aug 2010 - 15:38
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Adem Ramadani - Shtrati im eshte dheu - Live per Ramazan
 
0REJHANA-ENSAR278
Video Ilahije 1-11prej Sat 21 Aug 2010 - 13:18
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
La ilaha Ilallah Mishary Rashid Al-Afasy
 
0REJHANA-ENSAR251
Video Ilahije 1-11prej Fri 20 Aug 2010 - 22:41
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Ilahi shqip- Erdhe Resuli ne kete jete
 
0REJHANA-ENSAR269
Video Ilahije 1-11prej Fri 20 Aug 2010 - 22:38
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi323
Video Ilahije Islami10prej Fri 20 Aug 2010 - 19:04
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro336
Video Ilahije 252-47prej Thu 19 Aug 2010 - 22:42
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro340
Video Ilahije 252-47prej Sun 15 Aug 2010 - 22:51
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro277
Video Ilahije 252-47prej Sun 15 Aug 2010 - 22:45
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi309
Video Ilahije Islami10prej Sun 15 Aug 2010 - 18:48
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi310
Video Ilahije Islami10prej Sun 15 Aug 2010 - 18:45
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast288
Video Ilahije Jj10prej Fri 13 Aug 2010 - 11:30
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast401
Video Ilahije Jj10prej Wed 11 Aug 2010 - 14:00
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast274
Video Ilahije Jj10prej Tue 10 Aug 2010 - 12:43
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast309
Video Ilahije Jj10prej Tue 10 Aug 2010 - 12:37
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro241
Video Ilahije 252-47prej Mon 9 Aug 2010 - 20:05
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Ilahija ka nje tematike vertet intersante...ndegjoni dhe vlersoni ju...
 
1aksa368
Video Ilahije 252-47prej Mon 9 Aug 2010 - 15:59
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro311
Video Ilahije 252-47prej Sun 8 Aug 2010 - 12:47
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast350
Video Ilahije Jj10prej Fri 6 Aug 2010 - 21:42
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro309
Video Ilahije 252-47prej Fri 6 Aug 2010 - 19:10
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro267
Video Ilahije 252-47prej Fri 6 Aug 2010 - 19:06
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor286
Video Ilahije Jj10prej Thu 5 Aug 2010 - 14:52
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0aksa252
Video Ilahije 161-29prej Wed 4 Aug 2010 - 18:47
aksa Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Bots : Google
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire