islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Video Ilahije EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Video Ilahije EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Video Ilahije EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Video Ilahije EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Video Ilahije EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Video Ilahije EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Video Ilahije EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Video Ilahije EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Video Ilahije EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Video Ilahije EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Video Ilahije EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Video Ilahije EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Video Ilahije EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Video Ilahije EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Video Ilahije EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Video Ilahije EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Video Ilahije EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Video Ilahije EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Video Ilahije EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Video Ilahije EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Video Ilahije EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Video Ilahije EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Video Ilahije EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Video Ilahije EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Video Ilahije EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Video Ilahije EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Video Ilahije EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Video Ilahije EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Video Ilahije EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Video Ilahije EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Video Ilahije EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Video Ilahije EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Video Ilahije EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Video Ilahije EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
24 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 24 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Video Ilahije Empty20%Video Ilahije Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Video Ilahije Empty37%Video Ilahije Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Asnjë mesazh i ridefault
Ilahi nga Meshari Rashid
 
1aksa365
Video Ilahije Jj10prej Wed 4 Aug 2010 - 15:17
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor282
Video Ilahije Jj10prej Wed 4 Aug 2010 - 10:49
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi277
Video Ilahije Islami10prej Tue 3 Aug 2010 - 16:24
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor288
Video Ilahije Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 15:05
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi283
Video Ilahije Islami10prej Tue 3 Aug 2010 - 12:58
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor318
Video Ilahije Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 9:31
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro321
Video Ilahije 252-47prej Mon 2 Aug 2010 - 19:32
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 5Gast365
Video Ilahije Jj10prej Sun 1 Aug 2010 - 20:19
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro349
Video Ilahije 252-47prej Sun 1 Aug 2010 - 19:10
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast263
Video Ilahije Jj10prej Sun 1 Aug 2010 - 7:32
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast322
Video Ilahije Jj10prej Sun 1 Aug 2010 - 7:23
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast262
Video Ilahije Jj10prej Sun 1 Aug 2010 - 7:08
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast347
Video Ilahije Jj10prej Sun 1 Aug 2010 - 6:39
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast303
Video Ilahije Jj10prej Sun 1 Aug 2010 - 6:22
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast316
Video Ilahije Jj10prej Sun 1 Aug 2010 - 5:47
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi273
Video Ilahije Islami10prej Wed 28 Jul 2010 - 1:15
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1aksa260
Video Ilahije Islami12prej Fri 16 Jul 2010 - 22:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
ILAHI SHUMË E MIRË QË BËNË PËR TË QAR
 
1aksa345
Video Ilahije 161-29prej Fri 16 Jul 2010 - 22:05
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin260
Video Ilahije Islami12prej Sat 10 Jul 2010 - 16:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro375
Video Ilahije 252-47prej Mon 5 Jul 2010 - 13:43
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi316
Video Ilahije Islami10prej Sat 3 Jul 2010 - 12:07
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin253
Video Ilahije 252-47prej Fri 25 Jun 2010 - 17:17
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin316
Video Ilahije Islami12prej Fri 25 Jun 2010 - 16:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro309
Video Ilahije 252-47prej Thu 24 Jun 2010 - 20:22
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro248
Video Ilahije 252-47prej Mon 21 Jun 2010 - 15:25
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi336
Video Ilahije Islami10prej Sun 20 Jun 2010 - 14:11
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro348
Video Ilahije 252-47prej Sat 19 Jun 2010 - 22:14
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro331
Video Ilahije 252-47prej Fri 11 Jun 2010 - 23:49
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
video ilahje e kenduar nga nxenesit e mektebit te xhamis se ceshmes se kadis
 
2Vizitor341
Video Ilahije Jj10prej Wed 2 Jun 2010 - 13:49
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin279
Video Ilahije Islami12prej Wed 2 Jun 2010 - 12:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro323
Video Ilahije 252-47prej Tue 1 Jun 2010 - 21:40
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro300
Video Ilahije 252-47prej Tue 1 Jun 2010 - 17:24
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor257
Video Ilahije Jj10prej Sat 29 May 2010 - 0:04
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro246
Video Ilahije 252-47prej Tue 25 May 2010 - 18:47
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Albi-ibro361
Video Ilahije 252-47prej Mon 24 May 2010 - 21:13
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro286
Video Ilahije 252-47prej Mon 24 May 2010 - 19:03
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0ummAmr270
Video Ilahije 171-56prej Sat 22 May 2010 - 13:29
ummAmr Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0ummAmr346
Video Ilahije 171-56prej Sat 22 May 2010 - 13:26
ummAmr Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0ummAmr293
Video Ilahije 171-56prej Sat 22 May 2010 - 13:25
ummAmr Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0ummAmr287
Video Ilahije 171-56prej Sat 22 May 2010 - 13:22
ummAmr Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0ummAmr264
Video Ilahije 171-56prej Wed 19 May 2010 - 11:12
ummAmr Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0ummAmr290
Video Ilahije 171-56prej Wed 19 May 2010 - 11:08
ummAmr Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0aksa325
Video Ilahije 161-29prej Thu 6 May 2010 - 18:29
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi297
Video Ilahije Islami10prej Thu 6 May 2010 - 13:36
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0aksa288
Video Ilahije 161-29prej Thu 6 May 2010 - 10:43
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0aksa381
Video Ilahije 161-29prej Tue 4 May 2010 - 16:51
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0aksa311
Video Ilahije 161-29prej Tue 4 May 2010 - 15:49
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0aksa257
Video Ilahije 161-29prej Tue 4 May 2010 - 15:40
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0aksa247
Video Ilahije 161-29prej Tue 4 May 2010 - 15:32
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor340
Video Ilahije Jj10prej Tue 27 Apr 2010 - 18:35
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire