islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Video Ilahije EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Video Ilahije EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Video Ilahije EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Video Ilahije EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Video Ilahije EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Video Ilahije EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Video Ilahije EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Video Ilahije EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Video Ilahije EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Video Ilahije EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Video Ilahije EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Video Ilahije EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Video Ilahije EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Video Ilahije EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Video Ilahije EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Video Ilahije EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Video Ilahije EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Video Ilahije EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Video Ilahije EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Video Ilahije EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Video Ilahije EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Video Ilahije EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Video Ilahije EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Video Ilahije EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Video Ilahije EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Video Ilahije EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Video Ilahije EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Video Ilahije EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Video Ilahije EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Video Ilahije EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Video Ilahije EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Video Ilahije EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Video Ilahije EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Video Ilahije EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Video Ilahije EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
22 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 22 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Video Ilahije Empty20%Video Ilahije Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Video Ilahije Empty7%Video Ilahije Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Video Ilahije Empty37%Video Ilahije Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Essma348
Video Ilahije 2822-19prej Thu 8 Nov 2012 - 22:30
Ummu Essma Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin267
Video Ilahije Islami12prej Mon 29 Oct 2012 - 23:07
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin436
Video Ilahije Islami12prej Fri 26 Oct 2012 - 0:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Beautiful Nsheed
 
0Ummu Essma428
Video Ilahije 2822-19prej Thu 18 Oct 2012 - 16:18
Ummu Essma Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin323
Video Ilahije Islami12prej Sat 6 Oct 2012 - 14:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin333
Video Ilahije Islami12prej Sat 6 Oct 2012 - 14:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin375
Video Ilahije Islami12prej Wed 3 Oct 2012 - 10:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin414
Video Ilahije Islami12prej Fri 21 Sep 2012 - 9:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi350
Video Ilahije Islami11prej Sun 16 Sep 2012 - 19:51
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin409
Video Ilahije Islami12prej Sun 16 Sep 2012 - 19:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi280
Video Ilahije Islami11prej Sun 2 Sep 2012 - 19:12
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin4130
Video Ilahije Islami12prej Tue 28 Aug 2012 - 21:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi399
Video Ilahije Islami11prej Sat 25 Aug 2012 - 21:46
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin396
Video Ilahije Islami12prej Fri 24 Aug 2012 - 15:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin314
Video Ilahije Islami12prej Fri 17 Aug 2012 - 16:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi365
Video Ilahije 2285-18prej Thu 9 Aug 2012 - 13:41
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi317
Video Ilahije Islami11prej Wed 8 Aug 2012 - 22:05
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi411
Video Ilahije Islami11prej Fri 27 Jul 2012 - 0:43
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin443
Video Ilahije Islami12prej Wed 25 Jul 2012 - 14:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0vildane365
Video Ilahije 518-56prej Mon 23 Jul 2012 - 1:10
vildane Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin380
Video Ilahije Islami12prej Sun 22 Jul 2012 - 12:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi387
Video Ilahije Islami11prej Fri 20 Jul 2012 - 20:41
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli385
Video Ilahije Islami11prej Mon 21 May 2012 - 18:21
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin269
Video Ilahije Islami12prej Sun 13 May 2012 - 13:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Jasemina416
Video Ilahije 1178-99prej Sun 22 Apr 2012 - 12:08
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi331
Video Ilahije Islami11prej Thu 22 Mar 2012 - 11:28
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi406
Video Ilahije Islami11prej Tue 20 Mar 2012 - 20:11
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1Bona280
Video Ilahije Islami11prej Tue 6 Mar 2012 - 19:50
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0Shemsi307
Video Ilahije Islami11prej Mon 5 Mar 2012 - 20:06
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi371
Video Ilahije Islami11prej Sun 26 Feb 2012 - 14:46
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi321
Video Ilahije Islami11prej Tue 21 Feb 2012 - 20:58
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi398
avatarprej Sun 19 Feb 2012 - 10:40
Love Islam Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0Shemsi317
Video Ilahije Islami11prej Thu 16 Feb 2012 - 17:25
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Bona235
Video Ilahije 227-23prej Mon 13 Feb 2012 - 1:41
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona254
Video Ilahije 227-23prej Mon 13 Feb 2012 - 1:36
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Bona240
Video Ilahije 227-23prej Mon 13 Feb 2012 - 1:28
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi354
Video Ilahije Islami11prej Sun 12 Feb 2012 - 21:00
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Bona299
Video Ilahije Islami12prej Sun 12 Feb 2012 - 12:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona276
Video Ilahije 227-23prej Sun 12 Feb 2012 - 1:32
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli427
Video Ilahije Islami11prej Wed 8 Feb 2012 - 15:35
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli245
Video Ilahije Islami11prej Wed 8 Feb 2012 - 15:32
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi339
Video Ilahije Islami11prej Wed 8 Feb 2012 - 14:19
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin347
Video Ilahije Islami12prej Fri 3 Feb 2012 - 22:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli270
Video Ilahije Islami11prej Fri 3 Feb 2012 - 20:40
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi284
Video Ilahije Islami11prej Thu 12 Jan 2012 - 23:13
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Shemsi343
Video Ilahije 227-23prej Tue 10 Jan 2012 - 11:08
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Burim-Sherifi401
Video Ilahije Islami11prej Sat 7 Jan 2012 - 16:56
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ilahije 1Ummu Amar320
Video Ilahije 1178-99prej Fri 30 Dec 2011 - 21:46
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Mr.Uzeir-Ibrahimi297
avatarprej Tue 20 Dec 2011 - 21:06
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin341
Video Ilahije Islami12prej Fri 16 Dec 2011 - 11:33
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire