islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
Video ligjerata EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Video ligjerata EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Video ligjerata EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Video ligjerata EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Video ligjerata EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Video ligjerata EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Video ligjerata EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Video ligjerata EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Video ligjerata EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Video ligjerata EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Video ligjerata EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Video ligjerata EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Video ligjerata EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Video ligjerata EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Video ligjerata EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Video ligjerata EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Video ligjerata EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Video ligjerata EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Video ligjerata EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Video ligjerata EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Video ligjerata EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Video ligjerata EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Video ligjerata EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Video ligjerata EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Video ligjerata EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Video ligjerata EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Video ligjerata EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Video ligjerata EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Video ligjerata EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Video ligjerata EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Video ligjerata EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Video ligjerata EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Video ligjerata EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Video ligjerata EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Video ligjerata EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Video ligjerata EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Video ligjerata EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Video ligjerata EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Video ligjerata EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Video ligjerata EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
8 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 8 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Video ligjerata Empty96%Video ligjerata Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Video ligjerata Empty0%Video ligjerata Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Video ligjerata Empty0%Video ligjerata Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Video ligjerata Empty0%Video ligjerata Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Video ligjerata Empty1%Video ligjerata Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Video ligjerata Empty2%Video ligjerata Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3013 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ProDoctor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Shume i mire & I mire  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1461
avatarMon 28 Oct 2013 - 20:36
Hisnije Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1Admin2885
avatarMon 20 Aug 2012 - 12:26
boboshti Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2911
Video ligjerata Islami12Sun 17 Jul 2011 - 20:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2735
Video ligjerata Islami12Sun 10 Jul 2011 - 13:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro2980
Video ligjerata 252-47Tue 8 Feb 2011 - 15:58
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2008
Video ligjerata Islami12Wed 24 Nov 2010 - 10:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta1740
Video ligjerata 2943-66Tue 1 Apr 2014 - 17:19
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta1173
Video ligjerata 2943-66Sat 8 Mar 2014 - 14:02
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta1055
Video ligjerata 2943-66Sat 8 Mar 2014 - 0:46
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1017
Video ligjerata Islami12Tue 26 Nov 2013 - 22:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta1041
Video ligjerata 2943-66Mon 18 Nov 2013 - 19:45
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta1125
Video ligjerata 2943-66Sun 3 Nov 2013 - 20:57
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta1205
Video ligjerata 2943-66Fri 1 Nov 2013 - 23:45
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta1033
Video ligjerata 2943-66Sat 19 Oct 2013 - 21:36
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin903
Video ligjerata Islami12Fri 18 Oct 2013 - 22:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1022
Video ligjerata Islami12Sun 13 Oct 2013 - 22:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin954
Video ligjerata Islami12Sun 13 Oct 2013 - 22:35
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta1455
Video ligjerata 2943-66Sat 12 Oct 2013 - 23:03
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta1301
Video ligjerata 2943-66Thu 10 Oct 2013 - 18:08
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta992
Video ligjerata 2943-66Sat 5 Oct 2013 - 21:54
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta1112
Video ligjerata 2943-66Sat 5 Oct 2013 - 21:01
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0vildane1153
Video ligjerata 518-56Sun 23 Jun 2013 - 23:02
vildane Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1141
Video ligjerata Islami12Sun 2 Jun 2013 - 20:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1aksaja1290
Video ligjerata 2807-49Sat 26 Jan 2013 - 22:42
aksaja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1159
Video ligjerata Islami12Sat 29 Dec 2012 - 10:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1378
Video ligjerata Islami12Tue 27 Nov 2012 - 20:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1411
Video ligjerata Islami12Tue 27 Nov 2012 - 20:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Essma1205
Video ligjerata 2822-19Thu 18 Oct 2012 - 16:11
Ummu Essma Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Essma1642
Video ligjerata 2822-19Thu 18 Oct 2012 - 16:05
Ummu Essma Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1270
Video ligjerata Islami12Mon 10 Sep 2012 - 22:33
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi2002
Video ligjerata Islami11Sun 19 Aug 2012 - 15:31
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1284
Video ligjerata Islami11Sat 18 Aug 2012 - 22:38
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1449
Video ligjerata Islami11Sat 28 Jul 2012 - 20:50
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0vildane1229
Video ligjerata 518-56Tue 24 Jul 2012 - 1:20
vildane Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1352
Video ligjerata Islami11Thu 19 Jul 2012 - 12:39
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1215
Video ligjerata 56-31Sat 2 Jun 2012 - 14:07
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1217
Video ligjerata Islami11Wed 7 Mar 2012 - 19:38
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1333
Video ligjerata Islami12Fri 2 Mar 2012 - 10:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1088
Video ligjerata Islami11Fri 24 Feb 2012 - 17:10
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1918
Video ligjerata Islami11Thu 16 Feb 2012 - 17:14
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1172
Video ligjerata Islami11Mon 13 Feb 2012 - 20:18
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1099
Video ligjerata Islami11Mon 23 Jan 2012 - 22:51
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 3aksa2100
Video ligjerata Allahs10Mon 23 Jan 2012 - 1:50
selami Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi2947
Video ligjerata Islami11Mon 2 Jan 2012 - 19:26
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1198
avatarFri 30 Dec 2011 - 22:03
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1595
Video ligjerata Islami11Fri 23 Dec 2011 - 0:37
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Engjull1281
avatarTue 20 Dec 2011 - 21:22
Engjull Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Engjull1364
avatarTue 20 Dec 2011 - 21:06
Engjull Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ligjerata 0Engjull1574
avatarTue 20 Dec 2011 - 8:54
Engjull Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0AFET BEADINI1301
Video ligjerata Islami12Sun 18 Dec 2011 - 17:35
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0AFET BEADINI1209
Video ligjerata Islami12Sun 18 Dec 2011 - 17:30
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0AFET BEADINI1286
Video ligjerata Islami12Sun 18 Dec 2011 - 17:28
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0AFET BEADINI1238
Video ligjerata Islami12Sun 18 Dec 2011 - 17:26
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI1287
Video ligjerata Islami12Sun 18 Dec 2011 - 17:24
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0AFET BEADINI1375
Video ligjerata Islami12Sat 17 Dec 2011 - 7:47
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0AFET BEADINI1170
Video ligjerata Islami12Sat 17 Dec 2011 - 7:46
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire