islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
Video Ligjerata nga youtue EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Video Ligjerata nga youtue EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Video Ligjerata nga youtue EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Video Ligjerata nga youtue EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Video Ligjerata nga youtue EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Video Ligjerata nga youtue EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Video Ligjerata nga youtue EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Video Ligjerata nga youtue EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Video Ligjerata nga youtue EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Video Ligjerata nga youtue EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Video Ligjerata nga youtue EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Video Ligjerata nga youtue EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Video Ligjerata nga youtue EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Video Ligjerata nga youtue EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Video Ligjerata nga youtue EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Video Ligjerata nga youtue EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Video Ligjerata nga youtue EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Video Ligjerata nga youtue EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Video Ligjerata nga youtue EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Video Ligjerata nga youtue EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Video Ligjerata nga youtue EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Video Ligjerata nga youtue EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Video Ligjerata nga youtue EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Video Ligjerata nga youtue EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Video Ligjerata nga youtue EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Video Ligjerata nga youtue EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Video Ligjerata nga youtue EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Video Ligjerata nga youtue EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Video Ligjerata nga youtue EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Video Ligjerata nga youtue EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Video Ligjerata nga youtue EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Video Ligjerata nga youtue EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Video Ligjerata nga youtue EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Video Ligjerata nga youtue EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Video Ligjerata nga youtue EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Video Ligjerata nga youtue EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Video Ligjerata nga youtue EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Video Ligjerata nga youtue EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Video Ligjerata nga youtue EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Video Ligjerata nga youtue EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 3 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Video Ligjerata nga youtue Empty96%Video Ligjerata nga youtue Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Video Ligjerata nga youtue Empty0%Video Ligjerata nga youtue Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Video Ligjerata nga youtue Empty0%Video Ligjerata nga youtue Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Video Ligjerata nga youtue Empty0%Video Ligjerata nga youtue Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Video Ligjerata nga youtue Empty1%Video Ligjerata nga youtue Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Video Ligjerata nga youtue Empty2%Video Ligjerata nga youtue Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3013 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ProDoctor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1164
Video Ligjerata nga youtue Islami12Thu 28 Feb 2019 - 22:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin607
Video Ligjerata nga youtue Islami12Thu 28 Feb 2019 - 22:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Admine-Meli516
Video Ligjerata nga youtue Islami11Thu 28 Feb 2019 - 20:14
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin511
Video Ligjerata nga youtue Islami12Sun 24 Feb 2019 - 5:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta1451
Video Ligjerata nga youtue 2943-66Mon 3 Mar 2014 - 0:14
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta1558
Video Ligjerata nga youtue 2943-66Tue 25 Feb 2014 - 0:49
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta1241
Video Ligjerata nga youtue 2943-66Fri 6 Dec 2013 - 0:09
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta1208
Video Ligjerata nga youtue 2943-66Tue 3 Dec 2013 - 23:10
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta1541
Video Ligjerata nga youtue 2943-66Wed 27 Nov 2013 - 23:51
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta2017
Video Ligjerata nga youtue 2943-66Sat 23 Nov 2013 - 23:58
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta983
Video Ligjerata nga youtue 2943-66Fri 22 Nov 2013 - 1:53
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta1109
Video Ligjerata nga youtue 2943-66Fri 22 Nov 2013 - 1:28
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli1100
Video Ligjerata nga youtue Islami11Wed 13 Nov 2013 - 10:56
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta1062
Video Ligjerata nga youtue 2943-66Mon 11 Nov 2013 - 19:58
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin980
Video Ligjerata nga youtue Islami12Wed 6 Nov 2013 - 21:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin925
Video Ligjerata nga youtue Islami12Wed 30 Oct 2013 - 20:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1227
Video Ligjerata nga youtue Islami12Sun 27 Oct 2013 - 15:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1014
Video Ligjerata nga youtue Islami12Sat 26 Oct 2013 - 17:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1018
Video Ligjerata nga youtue Islami12Wed 23 Oct 2013 - 13:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi1200
Video Ligjerata nga youtue Islami12Mon 14 Oct 2013 - 14:42
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1163
Video Ligjerata nga youtue Islami11Sat 31 Aug 2013 - 11:06
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi899
Video Ligjerata nga youtue Islami11Mon 29 Jul 2013 - 20:10
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin966
Video Ligjerata nga youtue Islami12Sun 21 Jul 2013 - 15:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksaja1163
Video Ligjerata nga youtue 2807-49Sun 19 May 2013 - 12:43
aksaja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4Jasemina1417
Video Ligjerata nga youtue 1178-99Fri 8 Feb 2013 - 10:25
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
ENIS RAMA
 
0Admine-Meli1044
Video Ligjerata nga youtue Islami11Sun 30 Dec 2012 - 15:01
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1342
Video Ligjerata nga youtue Islami12Sat 29 Dec 2012 - 18:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1134
Video Ligjerata nga youtue Islami12Thu 27 Dec 2012 - 9:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1329
Video Ligjerata nga youtue Islami12Fri 21 Dec 2012 - 8:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1097
Video Ligjerata nga youtue Islami12Wed 5 Dec 2012 - 21:09
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1118
Video Ligjerata nga youtue Islami12Fri 30 Nov 2012 - 9:05
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1172
avatarMon 19 Nov 2012 - 15:21
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1387
Video Ligjerata nga youtue Islami11Sat 13 Oct 2012 - 21:33
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1111
Video Ligjerata nga youtue Islami12Wed 26 Sep 2012 - 18:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1210
Video Ligjerata nga youtue Islami12Sat 22 Sep 2012 - 9:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1157
Video Ligjerata nga youtue Islami12Sat 22 Sep 2012 - 9:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1324
Video Ligjerata nga youtue Islami12Sat 22 Sep 2012 - 9:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi1088
Video Ligjerata nga youtue 2285-18Wed 19 Sep 2012 - 16:23
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1592
Video Ligjerata nga youtue Islami11Mon 17 Sep 2012 - 21:08
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1414
Video Ligjerata nga youtue Islami12Sun 16 Sep 2012 - 15:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1566
Video Ligjerata nga youtue Islami12Sat 15 Sep 2012 - 21:08
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1259
Video Ligjerata nga youtue Islami11Mon 10 Sep 2012 - 23:36
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1235
Video Ligjerata nga youtue Islami11Wed 5 Sep 2012 - 15:31
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1147
Video Ligjerata nga youtue Islami11Tue 4 Sep 2012 - 21:03
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re
a eshte Islami zgjedhje per Njerzimin
 
0erkan1300
avatarSun 5 Aug 2012 - 4:59
erkan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1698
Video Ligjerata nga youtue Islami12Sat 16 Jun 2012 - 17:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli1218
Video Ligjerata nga youtue Islami11Mon 21 May 2012 - 18:25
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli1233
Video Ligjerata nga youtue Islami11Mon 21 May 2012 - 18:24
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1086
Video Ligjerata nga youtue Islami11Mon 14 May 2012 - 18:42
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1167
Video Ligjerata nga youtue Islami11Tue 10 Apr 2012 - 21:38
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire