islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
Video ligjerata EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Video ligjerata EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Video ligjerata EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Video ligjerata EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Video ligjerata EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Video ligjerata EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Video ligjerata EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Video ligjerata EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Video ligjerata EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Video ligjerata EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Video ligjerata EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Video ligjerata EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Video ligjerata EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Video ligjerata EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Video ligjerata EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Video ligjerata EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Video ligjerata EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Video ligjerata EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Video ligjerata EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Video ligjerata EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Video ligjerata EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Video ligjerata EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Video ligjerata EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Video ligjerata EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Video ligjerata EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Video ligjerata EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Video ligjerata EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Video ligjerata EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Video ligjerata EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Video ligjerata EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Video ligjerata EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Video ligjerata EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Video ligjerata EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Video ligjerata EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Video ligjerata EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Video ligjerata EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Video ligjerata EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Video ligjerata EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Video ligjerata EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Video ligjerata EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
11 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 11 vizitorë :: 3 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Video ligjerata Empty96%Video ligjerata Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Video ligjerata Empty0%Video ligjerata Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Video ligjerata Empty0%Video ligjerata Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Video ligjerata Empty0%Video ligjerata Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Video ligjerata Empty1%Video ligjerata Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Video ligjerata Empty2%Video ligjerata Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Shume i mire & I mire  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1468
avatarMon 28 Oct 2013 - 20:36
Hisnije Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1Admin2894
avatarMon 20 Aug 2012 - 12:26
boboshti Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2919
Video ligjerata Islami12Sun 17 Jul 2011 - 20:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2744
Video ligjerata Islami12Sun 10 Jul 2011 - 13:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro2990
Video ligjerata 252-47Tue 8 Feb 2011 - 15:58
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2013
Video ligjerata Islami12Wed 24 Nov 2010 - 10:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riE re 0vildane1200
Video ligjerata 518-56Fri 16 Sep 2011 - 20:19
vildane Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0vildane1040
Video ligjerata 518-56Fri 16 Sep 2011 - 19:46
vildane Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1aksa1223
Video ligjerata 161-29Fri 16 Sep 2011 - 8:10
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa1182
Video ligjerata 161-29Tue 13 Sep 2011 - 16:17
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 9aksa1190
Video ligjerata 161-29Tue 13 Sep 2011 - 16:09
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1aksa1272
Video ligjerata Allahm12Wed 7 Sep 2011 - 16:08
besiminezemer Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi1655
Video ligjerata Islami11Mon 5 Sep 2011 - 17:40
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin2304
Video ligjerata Islami12Tue 16 Aug 2011 - 14:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1216
Video ligjerata 56-31Sun 7 Aug 2011 - 13:55
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1820
Video ligjerata Islami12Thu 21 Jul 2011 - 9:44
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1929
Video ligjerata Islami12Sat 16 Jul 2011 - 22:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa1372
Video ligjerata 161-29Mon 11 Jul 2011 - 16:50
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re
Tregon Enesi:"Populli i Mekkes i kerkoj Profetit qe tu tregonte atyre nje mrekulli, keshtu ai u tregoj atyre carjen e Henes" (Sahih Buhari. H. 4867)
 
1aksa2371
Video ligjerata Islami12Wed 29 Jun 2011 - 0:09
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Mr.Uzeir-Ibrahimi2179
Video ligjerata Jj10Mon 27 Jun 2011 - 13:19
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1vildane2345
Video ligjerata 227-23Tue 21 Jun 2011 - 15:04
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0vildane1431
Video ligjerata 518-56Tue 21 Jun 2011 - 14:26
vildane Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 7aksa2308
Video ligjerata 227-23Tue 21 Jun 2011 - 8:16
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa1689
Video ligjerata 161-29Fri 17 Jun 2011 - 10:17
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa1336
Video ligjerata 161-29Fri 10 Jun 2011 - 8:02
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa1257
Video ligjerata 161-29Fri 10 Jun 2011 - 7:49
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2muslimanja3512
Video ligjerata Allahm10Thu 9 Jun 2011 - 10:12
muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1aksa2023
Video ligjerata 161-29Tue 17 May 2011 - 21:18
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1aksa1717
Video ligjerata 161-29Mon 16 May 2011 - 16:48
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ligjerata
Djaloshi ne varrin e tij pjesa2
 
0besimi5513
avatarSat 14 May 2011 - 9:17
besimi5 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ligjerata
nata e vorrit 1
 
0besimi5462
avatarSat 14 May 2011 - 9:06
besimi5 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re
te qajturit nga frika e allahut
 
0besimi51330
avatarSat 14 May 2011 - 9:02
besimi5 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa3305
Video ligjerata 161-29Thu 12 May 2011 - 10:01
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0vildane1612
Video ligjerata 518-56Fri 22 Apr 2011 - 15:03
vildane Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0vildane1625
Video ligjerata 518-56Fri 22 Apr 2011 - 14:54
vildane Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa1536
Video ligjerata 161-29Mon 11 Apr 2011 - 14:38
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa1762
Video ligjerata 161-29Mon 11 Apr 2011 - 13:58
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re
Tribunë Fetare e mbajtur në xhaminë IKRE në Bern-Bümpliz.më 20.02.2011.
 
0aksa2270
Video ligjerata 161-29Thu 24 Mar 2011 - 10:14
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa2221
Video ligjerata 161-29Thu 24 Mar 2011 - 8:28
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa1412
Video ligjerata 161-29Mon 21 Mar 2011 - 15:03
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa1477
Video ligjerata 161-29Sat 19 Mar 2011 - 16:20
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re
Kongresi i mbajtur me 19.Shkurtë 2011 ne Biel ( Zvicer )
 
0aksa1714
Video ligjerata 161-29Sat 5 Mar 2011 - 10:48
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 2Bona1848
Video ligjerata 227-23Mon 21 Feb 2011 - 21:58
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1392
Video ligjerata 1-11Mon 14 Feb 2011 - 13:38
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Bona2055
Video ligjerata 1-11Mon 14 Feb 2011 - 13:28
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 2vildane2318
Video ligjerata 518-56Tue 8 Feb 2011 - 17:46
vildane Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 6Bona2704
Video ligjerata Islami10Fri 4 Feb 2011 - 21:50
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona1455
Video ligjerata 227-23Tue 1 Feb 2011 - 10:05
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1615
Video ligjerata Islami12Wed 26 Jan 2011 - 9:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2377
Video ligjerata Islami12Wed 19 Jan 2011 - 9:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 5Admin2010
Video ligjerata Islami10Tue 18 Jan 2011 - 1:59
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1560
Video ligjerata Divers_30Thu 13 Jan 2011 - 20:36
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa2106
Video ligjerata 161-29Tue 11 Jan 2011 - 11:23
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Albi-ibro1449
avatarSun 2 Jan 2011 - 22:12
Sara-Luan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 4Admin3060
Video ligjerata Islami12Sat 1 Jan 2011 - 1:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4Bona1748
Video ligjerata 227-23Tue 28 Dec 2010 - 22:38
Bona Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire