islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
Video ligjerata EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Video ligjerata EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Video ligjerata EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Video ligjerata EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Video ligjerata EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Video ligjerata EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Video ligjerata EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Video ligjerata EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Video ligjerata EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Video ligjerata EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Video ligjerata EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Video ligjerata EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Video ligjerata EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Video ligjerata EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Video ligjerata EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Video ligjerata EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Video ligjerata EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Video ligjerata EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Video ligjerata EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Video ligjerata EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Video ligjerata EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Video ligjerata EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Video ligjerata EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Video ligjerata EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Video ligjerata EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Video ligjerata EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Video ligjerata EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Video ligjerata EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Video ligjerata EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Video ligjerata EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Video ligjerata EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Video ligjerata EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Video ligjerata EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Video ligjerata EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Video ligjerata EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Video ligjerata EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Video ligjerata EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Video ligjerata EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Video ligjerata EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Video ligjerata EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
11 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 11 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Video ligjerata Empty96%Video ligjerata Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Video ligjerata Empty0%Video ligjerata Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Video ligjerata Empty0%Video ligjerata Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Video ligjerata Empty0%Video ligjerata Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Video ligjerata Empty1%Video ligjerata Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Video ligjerata Empty2%Video ligjerata Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Shume i mire & I mire  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1468
avatarMon 28 Oct 2013 - 20:36
Hisnije Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1Admin2894
avatarMon 20 Aug 2012 - 12:26
boboshti Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2919
Video ligjerata Islami12Sun 17 Jul 2011 - 20:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2744
Video ligjerata Islami12Sun 10 Jul 2011 - 13:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro2990
Video ligjerata 252-47Tue 8 Feb 2011 - 15:58
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2013
Video ligjerata Islami12Wed 24 Nov 2010 - 10:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 5Admin1777
Video ligjerata Avatar14Tue 28 Dec 2010 - 19:27
raba Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Bona1299
Video ligjerata 227-23Tue 21 Dec 2010 - 0:46
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1538
Video ligjerata Islami12Sat 18 Dec 2010 - 10:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 6aksa3080
Video ligjerata Allahs10Thu 16 Dec 2010 - 2:37
selami Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Selam.
 
6Mr.Uzeir-Ibrahimi1808
Video ligjerata 56-31Wed 15 Dec 2010 - 13:38
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0aksa1461
Video ligjerata 161-29Sun 12 Dec 2010 - 12:59
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1667
avatarMon 6 Dec 2010 - 0:28
Sara-Luan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Admin1363
Video ligjerata Islami12Sun 5 Dec 2010 - 1:33
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona1388
Video ligjerata 227-23Tue 30 Nov 2010 - 20:27
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1777
Video ligjerata Islami12Sun 21 Nov 2010 - 12:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi1521
Video ligjerata Islami10Thu 11 Nov 2010 - 13:11
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Admin1866
Video ligjerata Islami12Mon 1 Nov 2010 - 11:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 13aksa1837
Video ligjerata 161-29Sun 31 Oct 2010 - 8:52
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin2246
Video ligjerata Allahs10Fri 15 Oct 2010 - 3:07
selami Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1954
Video ligjerata Islami12Wed 13 Oct 2010 - 16:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1580
Video ligjerata Islami12Thu 26 Aug 2010 - 22:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1386
Video ligjerata Islami12Sun 4 Jul 2010 - 13:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Albi-ibro1372
Video ligjerata 252-47Sun 20 Jun 2010 - 20:42
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4Albi-ibro1965
Video ligjerata 252-47Fri 18 Jun 2010 - 20:46
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 5Albi-ibro1397
Video ligjerata 252-47Fri 18 Jun 2010 - 18:25
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1418
Video ligjerata 252-47Fri 18 Jun 2010 - 18:16
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1469
Video ligjerata 252-47Wed 16 Jun 2010 - 20:17
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Video ligjerat
 
0Admin1505
Video ligjerata Islami12Wed 16 Jun 2010 - 11:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Video Ligjerat
 
0Admin1355
Video ligjerata Islami12Mon 14 Jun 2010 - 19:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Video Ligjerat
 
0Admin1968
Video ligjerata Islami12Sun 13 Jun 2010 - 15:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Video Ligjerat e mbajtur në Zvicër nga Imami i Cirit Xh. e Shqiptarve
 
0Admin1732
Video ligjerata Islami12Fri 11 Jun 2010 - 11:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1839
Video ligjerata Islami12Fri 11 Jun 2010 - 0:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1525
avatarThu 10 Jun 2010 - 23:53
bekimi5 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1488
Video ligjerata 252-47Mon 7 Jun 2010 - 17:50
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1432
Video ligjerata 252-47Thu 3 Jun 2010 - 19:51
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Albi-ibro1651
Video ligjerata 252-47Thu 3 Jun 2010 - 19:19
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1349
Video ligjerata 252-47Thu 3 Jun 2010 - 18:28
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Albi-ibro1463
Video ligjerata 252-47Thu 3 Jun 2010 - 17:27
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1474
Video ligjerata 252-47Wed 2 Jun 2010 - 17:42
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2aksa2255
Video ligjerata 161-29Tue 1 Jun 2010 - 10:24
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1508
Video ligjerata 252-47Wed 26 May 2010 - 20:34
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1356
Video ligjerata 252-47Tue 25 May 2010 - 19:16
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1332
Video ligjerata 252-47Mon 24 May 2010 - 0:31
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1492
Video ligjerata 252-47Mon 24 May 2010 - 0:25
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1466
Video ligjerata 252-47Mon 24 May 2010 - 0:02
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1443
Video ligjerata 252-47Sun 23 May 2010 - 23:49
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro3353
Video ligjerata 252-47Wed 19 May 2010 - 22:29
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1594
Video ligjerata 252-47Tue 18 May 2010 - 18:32
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Video Ligjerat nga Dr.Zekerija Bajrami
 
1Admin1656
Video ligjerata Islami12Mon 17 May 2010 - 9:33
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Video ligjerat nga Dr.Zekerija Bajrami
 
0Admin1497
Video ligjerata Islami12Fri 14 May 2010 - 18:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
"Te punuarit per Islam" - Hoxhë Dr. Shefqet Krasniqi
 
0Vizitor1319
Video ligjerata Jj10Wed 5 May 2010 - 19:25
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Video Ligjerat nga Sadullah bajrami
 
1Admin1586
Video ligjerata Islami12Wed 5 May 2010 - 10:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1743
Video ligjerata Jj10Sun 2 May 2010 - 23:44
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Video ligjerat
 
0Admin1360
Video ligjerata Islami12Wed 28 Apr 2010 - 11:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Video ligjerat nga Sadullah Bajrami
 
2Admin1647
Video ligjerata Islami12Tue 27 Apr 2010 - 0:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire