islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
Video ligjerata EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Video ligjerata EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Video ligjerata EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Video ligjerata EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Video ligjerata EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Video ligjerata EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Video ligjerata EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Video ligjerata EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Video ligjerata EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Video ligjerata EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Video ligjerata EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Video ligjerata EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Video ligjerata EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Video ligjerata EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Video ligjerata EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Video ligjerata EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Video ligjerata EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Video ligjerata EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Video ligjerata EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Video ligjerata EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Video ligjerata EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Video ligjerata EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Video ligjerata EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Video ligjerata EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Video ligjerata EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Video ligjerata EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Video ligjerata EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Video ligjerata EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Video ligjerata EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Video ligjerata EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Video ligjerata EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Video ligjerata EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Video ligjerata EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Video ligjerata EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Video ligjerata EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Video ligjerata EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Video ligjerata EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Video ligjerata EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Video ligjerata EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Video ligjerata EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
10 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 10 vizitorë :: 3 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Video ligjerata Empty96%Video ligjerata Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Video ligjerata Empty0%Video ligjerata Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Video ligjerata Empty0%Video ligjerata Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Video ligjerata Empty0%Video ligjerata Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Video ligjerata Empty1%Video ligjerata Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Video ligjerata Empty2%Video ligjerata Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Shume i mire & I mire  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1467
avatarMon 28 Oct 2013 - 20:36
Hisnije Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1Admin2894
avatarMon 20 Aug 2012 - 12:26
boboshti Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2919
Video ligjerata Islami12Sun 17 Jul 2011 - 20:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2744
Video ligjerata Islami12Sun 10 Jul 2011 - 13:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro2990
Video ligjerata 252-47Tue 8 Feb 2011 - 15:58
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2013
Video ligjerata Islami12Wed 24 Nov 2010 - 10:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riE re 0AFET BEADINI903
Video ligjerata Islami12Sat 17 Dec 2011 - 7:43
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0AFET BEADINI878
Video ligjerata Islami12Sat 17 Dec 2011 - 7:42
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0AFET BEADINI923
Video ligjerata Islami12Sat 17 Dec 2011 - 7:39
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0AFET BEADINI924
Video ligjerata Islami12Sat 17 Dec 2011 - 7:37
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0AFET BEADINI866
Video ligjerata Islami12Sat 17 Dec 2011 - 7:36
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI869
Video ligjerata Islami12Sat 17 Dec 2011 - 7:34
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1386
Video ligjerata Islami11Sat 17 Dec 2011 - 5:02
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi3009
Video ligjerata 1178-99Thu 15 Dec 2011 - 17:43
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Afrim Demiri1161
Video ligjerata 1178-99Wed 14 Dec 2011 - 15:45
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 10Admin1122
Video ligjerata Islami12Tue 13 Dec 2011 - 23:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin943
Video ligjerata Islami12Tue 13 Dec 2011 - 23:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI948
Video ligjerata Islami12Tue 13 Dec 2011 - 17:37
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0AFET BEADINI888
Video ligjerata Islami12Tue 13 Dec 2011 - 17:35
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI927
Video ligjerata Islami12Tue 13 Dec 2011 - 16:05
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1AFET BEADINI943
Video ligjerata Islami12Tue 13 Dec 2011 - 16:02
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI920
Video ligjerata Islami12Tue 13 Dec 2011 - 15:59
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI900
Video ligjerata Islami12Tue 13 Dec 2011 - 15:58
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0AFET BEADINI836
Video ligjerata Islami12Tue 13 Dec 2011 - 15:53
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re
RESPEKTIMI DHE KUJDESI NDAJ PRINDERVE
 
0AFET BEADINI1061
Video ligjerata Islami12Tue 13 Dec 2011 - 15:51
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1341
Video ligjerata Islami11Sat 10 Dec 2011 - 11:23
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi950
Video ligjerata Islami11Sat 10 Dec 2011 - 11:20
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1aksa896
Video ligjerata 161-29Fri 9 Dec 2011 - 9:16
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0aksa1000
Video ligjerata 161-29Thu 1 Dec 2011 - 11:59
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1036
Video ligjerata Islami11Mon 28 Nov 2011 - 22:38
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0aksa1224
Video ligjerata 161-29Mon 21 Nov 2011 - 11:20
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa1571
Video ligjerata 161-29Thu 17 Nov 2011 - 9:52
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa1244
Video ligjerata 161-29Wed 16 Nov 2011 - 11:38
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa1871
Video ligjerata 161-29Tue 15 Nov 2011 - 10:55
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa950
Video ligjerata 161-29Tue 15 Nov 2011 - 10:52
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Afrim Demiri1023
avatarTue 15 Nov 2011 - 0:07
Afrim Demiri Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1303
Video ligjerata Islami11Sun 13 Nov 2011 - 20:36
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re
Ligjeratë nga Shejh ul-Islam dr. Muhammed Tahir ul-Kadri!
 
0aksa1081
Video ligjerata 161-29Tue 8 Nov 2011 - 8:07
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Bona1222
Video ligjerata 227-23Fri 4 Nov 2011 - 3:37
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Bona1065
Video ligjerata 227-23Fri 4 Nov 2011 - 3:28
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1aksa1103
Video ligjerata 161-29Sat 29 Oct 2011 - 20:59
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa1464
Video ligjerata 161-29Sat 29 Oct 2011 - 13:21
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa1763
Video ligjerata 161-29Sat 29 Oct 2011 - 10:46
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ilahije 0Shemsi1432
Video ligjerata Islami11Tue 25 Oct 2011 - 0:05
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0besiminezemer1240
Video ligjerata Allahm12Fri 21 Oct 2011 - 12:24
besiminezemer Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa1283
Video ligjerata 161-29Tue 18 Oct 2011 - 14:13
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1aksa1194
Video ligjerata 161-29Sun 16 Oct 2011 - 17:35
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1aksa1182
Video ligjerata 161-29Sun 16 Oct 2011 - 17:21
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa2785
Video ligjerata 161-29Thu 13 Oct 2011 - 14:00
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa1117
Video ligjerata 161-29Thu 6 Oct 2011 - 9:45
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa1113
Video ligjerata 161-29Tue 4 Oct 2011 - 14:20
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 3aksa1330
Video ligjerata Islami11Mon 3 Oct 2011 - 15:11
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 3aksa1114
Video ligjerata 161-29Mon 3 Oct 2011 - 14:46
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa1238
Video ligjerata 161-29Thu 29 Sep 2011 - 11:35
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Muhamed Dolaku1197
Video ligjerata 150x157166kb-1Tue 20 Sep 2011 - 22:12
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Muhamed Dolaku1261
Video ligjerata 150x157166kb-1Tue 20 Sep 2011 - 21:50
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire