islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Audio Ilahie EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Audio Ilahie EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Audio Ilahie EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Audio Ilahie EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Audio Ilahie EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Audio Ilahie EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Audio Ilahie EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Audio Ilahie EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Audio Ilahie EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Audio Ilahie EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Audio Ilahie EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Audio Ilahie EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Audio Ilahie EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Audio Ilahie EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Audio Ilahie EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Audio Ilahie EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Audio Ilahie EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Audio Ilahie EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Audio Ilahie EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Audio Ilahie EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Audio Ilahie EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Audio Ilahie EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Audio Ilahie EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Audio Ilahie EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Audio Ilahie EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Audio Ilahie EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Audio Ilahie EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Audio Ilahie EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Audio Ilahie EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Audio Ilahie EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Audio Ilahie EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Audio Ilahie EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Audio Ilahie EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Audio Ilahie EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Audio Ilahie EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Audio Ilahie EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Audio Ilahie EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Audio Ilahie EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Audio Ilahie EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Audio Ilahie EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
15 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 15 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Audio Ilahie Empty20%Audio Ilahie Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Audio Ilahie Empty7%Audio Ilahie Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Audio Ilahie Empty7%Audio Ilahie Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Audio Ilahie Empty7%Audio Ilahie Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Audio Ilahie Empty7%Audio Ilahie Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Audio Ilahie Empty7%Audio Ilahie Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Audio Ilahie Empty7%Audio Ilahie Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Audio Ilahie Empty37%Audio Ilahie Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Posto temë të re
 Shume i mire & I mire  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
Asnjë mesazh i riAudio ilahije 1Admin792
avatarprej Sat 22 Feb 2014 - 18:24
nasir78 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ilahije 0Admin669
Audio Ilahie Islami12prej Fri 29 Nov 2013 - 1:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ilahije 0Admin638
Audio Ilahie Islami12prej Thu 28 Nov 2013 - 23:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ilahije 0Admin743
Audio Ilahie Islami12prej Thu 28 Nov 2013 - 1:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ilahije 0Admin601
Audio Ilahie Islami12prej Mon 25 Nov 2013 - 3:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin803
avatarprej Wed 26 Dec 2012 - 23:34
keri Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin606
Audio Ilahie Islami12prej Sun 16 Dec 2012 - 15:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ilahije 0Admin605
Audio Ilahie Islami12prej Thu 6 Dec 2012 - 11:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin749
Audio Ilahie Islami12prej Sun 9 Sep 2012 - 21:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin630
avatarprej Tue 15 May 2012 - 18:06
elsaida Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi675
Audio Ilahie 1178-99prej Sat 31 Dec 2011 - 22:23
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin567
Audio Ilahie Islami12prej Tue 11 Oct 2011 - 11:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin729
Audio Ilahie 161-29prej Sat 18 Jun 2011 - 9:56
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Admin3805
Audio Ilahie Islami12prej Fri 28 Sep 2012 - 16:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin626
Audio Ilahie Islami12prej Sat 15 Sep 2012 - 16:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin674
Audio Ilahie Islami12prej Sun 31 Jan 2010 - 9:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin635
Audio Ilahie Islami12prej Fri 3 Jul 2009 - 10:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1192
Audio Ilahie Islami12prej Fri 30 May 2014 - 19:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin538
Audio Ilahie Islami12prej Sun 9 Dec 2012 - 18:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin538
Audio Ilahie Islami12prej Wed 5 Dec 2012 - 11:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin517
Audio Ilahie Islami12prej Tue 25 Sep 2012 - 10:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin4299
Audio Ilahie Islami12prej Sun 9 Sep 2012 - 13:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Vizitor493
Audio Ilahie Islami12prej Sun 15 Apr 2012 - 12:05
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin582
Audio Ilahie Islami12prej Mon 2 Jan 2012 - 11:42
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin564
Audio Ilahie Islami12prej Sat 12 Nov 2011 - 1:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin768
avatarprej Sat 5 Nov 2011 - 22:58
keri Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin535
Audio Ilahie Islami12prej Wed 19 Oct 2011 - 12:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa673
Audio Ilahie 161-29prej Thu 13 Oct 2011 - 10:30
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa657
Audio Ilahie 161-29prej Tue 27 Sep 2011 - 13:57
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ilirjakupi537
Audio Ilahie Allahm10prej Thu 22 Sep 2011 - 23:19
Ilirjakupi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin679
Audio Ilahie Islami12prej Sat 17 Sep 2011 - 16:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa606
Audio Ilahie 161-29prej Mon 12 Sep 2011 - 12:03
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1aksa640
Audio Ilahie Allahm12prej Thu 8 Sep 2011 - 13:31
besiminezemer Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin582
Audio Ilahie Islami12prej Sat 2 Jul 2011 - 20:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa569
Audio Ilahie 161-29prej Tue 28 Jun 2011 - 18:05
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin537
Audio Ilahie Islami12prej Tue 31 May 2011 - 10:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin558
Audio Ilahie Islami12prej Wed 11 May 2011 - 12:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor558
Audio Ilahie Jj10prej Sun 24 Apr 2011 - 14:05
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Admin578
avatarprej Mon 7 Feb 2011 - 22:24
Sara-Luan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin521
Audio Ilahie Islami12prej Mon 7 Feb 2011 - 9:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin613
avatarprej Mon 27 Dec 2010 - 9:14
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 5Burim-Sherifi634
Audio Ilahie Islami10prej Tue 21 Dec 2010 - 21:39
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor493
Audio Ilahie Jj10prej Fri 10 Dec 2010 - 9:25
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor494
Audio Ilahie Jj10prej Mon 6 Dec 2010 - 10:11
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re
Kujdes:Ilahit janë me muzik kush nuk i don le mos ti ngjon e neve mos te na fajson..No coment
 
5Vizitor579
Audio Ilahie Jj10prej Mon 6 Dec 2010 - 9:14
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi582
Audio Ilahie Islami10prej Fri 19 Nov 2010 - 21:30
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ilahije 2Admin556
Audio Ilahie Islami12prej Sun 14 Nov 2010 - 20:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 6Admin626
Audio Ilahie Islami10prej Wed 10 Nov 2010 - 14:01
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ilahije 0Admin609
Audio Ilahie Jj10prej Mon 1 Nov 2010 - 8:38
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ilahije 0Admin506
Audio Ilahie Islami12prej Sun 31 Oct 2010 - 19:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin618
avatarprej Wed 8 Sep 2010 - 0:34
baki1980 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin501
Audio Ilahie Islami12prej Sun 29 Aug 2010 - 12:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin504
avatarprej Sat 21 Aug 2010 - 22:53
keri Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin654
avatarprej Sat 7 Aug 2010 - 18:06
keri Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Gast586
Audio Ilahie Jj10prej Wed 28 Jul 2010 - 10:14
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Ilahiej Arabe 2010 (Audio)
 
0Admin534
Audio Ilahie Islami12prej Mon 5 Jul 2010 - 20:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor517
Audio Ilahie Jj10prej Sun 6 Jun 2010 - 13:18
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor586
Audio Ilahie Jj10prej Thu 3 Jun 2010 - 11:07
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor512
Audio Ilahie Jj10prej Wed 5 May 2010 - 17:49
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor521
Audio Ilahie Jj10prej Thu 22 Apr 2010 - 16:07
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor606
Audio Ilahie Jj10prej Wed 14 Apr 2010 - 19:57
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 11Admin752
Audio Ilahie Islami12prej Sat 19 Dec 2009 - 20:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin588
Audio Ilahie Islami12prej Sat 21 Nov 2009 - 8:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Posto temë të reKërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire