islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
Video Intervista EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Video Intervista EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Video Intervista EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Video Intervista EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Video Intervista EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Video Intervista EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Video Intervista EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Video Intervista EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Video Intervista EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Video Intervista EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Video Intervista EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Video Intervista EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Video Intervista EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Video Intervista EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Video Intervista EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Video Intervista EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Video Intervista EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Video Intervista EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Video Intervista EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Video Intervista EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Video Intervista EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Video Intervista EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Video Intervista EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Video Intervista EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Video Intervista EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Video Intervista EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Video Intervista EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Video Intervista EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Video Intervista EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Video Intervista EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Video Intervista EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Video Intervista EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Video Intervista EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Video Intervista EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Video Intervista EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Video Intervista EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Video Intervista EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Video Intervista EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Video Intervista EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Video Intervista EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
8 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 8 vizitorë :: 3 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Video Intervista Empty96%Video Intervista Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Video Intervista Empty0%Video Intervista Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Video Intervista Empty0%Video Intervista Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Video Intervista Empty0%Video Intervista Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Video Intervista Empty1%Video Intervista Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Video Intervista Empty2%Video Intervista Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3013 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ProDoctor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1884
Video Intervista Islami12Tue 1 Apr 2014 - 11:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1027
avatarFri 29 Nov 2013 - 15:19
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1264
Video Intervista Islami12Sat 26 Oct 2013 - 23:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin949
Video Intervista 2943-66Sat 26 Oct 2013 - 16:32
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1180
Video Intervista Islami12Thu 17 Oct 2013 - 21:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin964
Video Intervista Islami12Thu 17 Oct 2013 - 17:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1198
Video Intervista Islami11Sun 10 Mar 2013 - 18:15
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
DR.SHEFQET KRASNIQI
 
1Admine-Meli992
Video Intervista Allahm12Sun 30 Dec 2012 - 22:52
besiminezemer Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1068
Video Intervista Islami12Fri 21 Dec 2012 - 8:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin986
Video Intervista Islami12Sat 15 Dec 2012 - 19:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1267
Video Intervista Islami11Fri 16 Nov 2012 - 14:29
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi1953
Video Intervista Islami11Fri 16 Nov 2012 - 14:19
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0vildane1352
Video Intervista 518-56Fri 12 Oct 2012 - 19:15
vildane Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1521
Video Intervista Islami11Fri 28 Sep 2012 - 15:08
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1015
Video Intervista Islami11Mon 10 Sep 2012 - 23:31
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1781
Video Intervista Islami11Thu 6 Sep 2012 - 21:12
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi2639
Video Intervista Islami11Sun 20 May 2012 - 12:00
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1305
Video Intervista Islami11Tue 6 Mar 2012 - 9:31
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1151
Video Intervista Islami12Fri 17 Feb 2012 - 0:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Shemsi1094
Video Intervista Islami11Mon 30 Jan 2012 - 16:46
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1aksa1955
Video Intervista 161-29Thu 8 Dec 2011 - 12:00
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi2301
Video Intervista Islami11Mon 5 Dec 2011 - 16:21
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi1696
Video Intervista 1178-99Mon 17 Oct 2011 - 8:52
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa1589
Video Intervista 161-29Wed 5 Oct 2011 - 10:14
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Shemsi2642
Video Intervista 161-29Fri 23 Sep 2011 - 13:37
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa2010
Video Intervista 161-29Thu 22 Sep 2011 - 10:58
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 8Shemsi2123
Video Intervista Islami11Thu 8 Sep 2011 - 13:42
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa1821
Video Intervista 161-29Wed 7 Sep 2011 - 19:10
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 4vildane2213
Video Intervista 518-56Sat 16 Jul 2011 - 23:25
vildane Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0aksa1701
Video Intervista 161-29Wed 6 Jul 2011 - 15:05
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0muslimanja3017
Video Intervista Allahm10Mon 4 Jul 2011 - 19:10
muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2030
Video Intervista Islami12Sun 3 Jul 2011 - 19:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0vildane2362
Video Intervista 518-56Wed 29 Jun 2011 - 19:36
vildane Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0vildane2405
Video Intervista 518-56Sat 25 Jun 2011 - 11:18
vildane Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa1860
Video Intervista 161-29Fri 10 Jun 2011 - 13:25
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi4141
Video Intervista 56-31Mon 30 May 2011 - 22:29
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2275
Video Intervista Islami12Mon 2 May 2011 - 9:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona3759
Video Intervista 227-23Sat 2 Apr 2011 - 2:22
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi2016
Video Intervista 56-31Tue 1 Mar 2011 - 10:12
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Mr.Uzeir-Ibrahimi1891
avatarMon 28 Feb 2011 - 8:14
subhanallah Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1Mr.Uzeir-Ibrahimi2202
Video Intervista 227-23Sun 27 Feb 2011 - 11:58
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0aksa3820
Video Intervista 161-29Sat 26 Feb 2011 - 21:57
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 5Admin2165
Video Intervista Islami12Tue 4 Jan 2011 - 11:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 7Admin2351
Video Intervista Divers_30Sat 1 Jan 2011 - 21:17
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1aksa1848
Video Intervista 161-29Sun 12 Dec 2010 - 12:24
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Bona1942
Video Intervista Allahs10Sun 21 Nov 2010 - 14:10
selami Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4Zudi Fejzuli2266
avatarTue 12 Oct 2010 - 22:29
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4Zudi Fejzuli2266
avatarSun 10 Oct 2010 - 18:03
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1aksa2578
Video Intervista Islami12Sun 10 Oct 2010 - 0:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Inshallah do te jemi prej atyre qe e praktikojme shume kete dua te mrekullueshme...
 
0muslimanja@792356
avatarTue 14 Sep 2010 - 18:25
muslimanja@79 Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire