islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Shendeti...
FOTO KUNDER VITIT TE RI EmptyThu 17 Jun 2021 - 19:40 nga Admin

» Tregim islam: "Buri dhe Bajgat e miligonave"
FOTO KUNDER VITIT TE RI EmptyThu 17 Jun 2021 - 19:38 nga Admin

» Allahu na bekoft martesat tona
FOTO KUNDER VITIT TE RI EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
FOTO KUNDER VITIT TE RI EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
FOTO KUNDER VITIT TE RI EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
FOTO KUNDER VITIT TE RI EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
FOTO KUNDER VITIT TE RI EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
FOTO KUNDER VITIT TE RI EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
FOTO KUNDER VITIT TE RI EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
FOTO KUNDER VITIT TE RI EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
FOTO KUNDER VITIT TE RI EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
FOTO KUNDER VITIT TE RI EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
FOTO KUNDER VITIT TE RI EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
FOTO KUNDER VITIT TE RI EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
FOTO KUNDER VITIT TE RI EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
FOTO KUNDER VITIT TE RI EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
FOTO KUNDER VITIT TE RI EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
FOTO KUNDER VITIT TE RI EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
FOTO KUNDER VITIT TE RI EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
FOTO KUNDER VITIT TE RI EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
FOTO KUNDER VITIT TE RI EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
FOTO KUNDER VITIT TE RI EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
FOTO KUNDER VITIT TE RI EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
FOTO KUNDER VITIT TE RI EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
FOTO KUNDER VITIT TE RI EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
FOTO KUNDER VITIT TE RI EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
FOTO KUNDER VITIT TE RI EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
FOTO KUNDER VITIT TE RI EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
FOTO KUNDER VITIT TE RI EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
FOTO KUNDER VITIT TE RI EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
FOTO KUNDER VITIT TE RI EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
FOTO KUNDER VITIT TE RI EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
FOTO KUNDER VITIT TE RI EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
FOTO KUNDER VITIT TE RI EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
FOTO KUNDER VITIT TE RI EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
FOTO KUNDER VITIT TE RI EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
FOTO KUNDER VITIT TE RI EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
FOTO KUNDER VITIT TE RI EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
FOTO KUNDER VITIT TE RI EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
FOTO KUNDER VITIT TE RI EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
FOTO KUNDER VITIT TE RI Empty96%FOTO KUNDER VITIT TE RI Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
FOTO KUNDER VITIT TE RI Empty0%FOTO KUNDER VITIT TE RI Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
FOTO KUNDER VITIT TE RI Empty0%FOTO KUNDER VITIT TE RI Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
FOTO KUNDER VITIT TE RI Empty0%FOTO KUNDER VITIT TE RI Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
FOTO KUNDER VITIT TE RI Empty1%FOTO KUNDER VITIT TE RI Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
FOTO KUNDER VITIT TE RI Empty2%FOTO KUNDER VITIT TE RI Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24258 artikuj v 13412 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

islami është dritë :: Gallery :: FOTO KUNDER VITIT TE RI

FOTO KUNDER VITIT TE RI

FOTO KUNDER VITIT TE RI Foto_e10
Unë jam gënjeshtar
FOTO KUNDER VITIT TE RI 56364610
Shmangni armiqt e Allahut
FOTO KUNDER VITIT TE RI 74092_10
Viti i ri feste krishtero pagane
FOTO KUNDER VITIT TE RI 22481510
Mos hyni tek mushriket
FOTO KUNDER VITIT TE RI 30548410
Krishtlindjet
FOTO KUNDER VITIT TE RI 41695110
Pjesmarrja ne festat e krishetrve
Size: 500 x 375
Kjo feste nuk eshte e jotja
 
Zgjidh metodën e renditjes: Rregulli: 
Moderatorët : Asnjë
-
Statistikat
Statistikat