islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Shendeti...
Foto nga Priotesta kundër shamis EmptyThu 17 Jun 2021 - 19:40 nga Admin

» Tregim islam: "Buri dhe Bajgat e miligonave"
Foto nga Priotesta kundër shamis EmptyThu 17 Jun 2021 - 19:38 nga Admin

» Allahu na bekoft martesat tona
Foto nga Priotesta kundër shamis EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Foto nga Priotesta kundër shamis EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Foto nga Priotesta kundër shamis EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Foto nga Priotesta kundër shamis EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Foto nga Priotesta kundër shamis EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Foto nga Priotesta kundër shamis EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Foto nga Priotesta kundër shamis EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Foto nga Priotesta kundër shamis EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Foto nga Priotesta kundër shamis EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Foto nga Priotesta kundër shamis EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Foto nga Priotesta kundër shamis EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Foto nga Priotesta kundër shamis EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Foto nga Priotesta kundër shamis EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Foto nga Priotesta kundër shamis EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Foto nga Priotesta kundër shamis EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Foto nga Priotesta kundër shamis EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Foto nga Priotesta kundër shamis EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Foto nga Priotesta kundër shamis EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Foto nga Priotesta kundër shamis EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Foto nga Priotesta kundër shamis EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Foto nga Priotesta kundër shamis EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Foto nga Priotesta kundër shamis EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Foto nga Priotesta kundër shamis EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Foto nga Priotesta kundër shamis EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Foto nga Priotesta kundër shamis EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Foto nga Priotesta kundër shamis EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Foto nga Priotesta kundër shamis EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Foto nga Priotesta kundër shamis EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Foto nga Priotesta kundër shamis EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Foto nga Priotesta kundër shamis EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Foto nga Priotesta kundër shamis EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Foto nga Priotesta kundër shamis EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Foto nga Priotesta kundër shamis EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Foto nga Priotesta kundër shamis EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Foto nga Priotesta kundër shamis EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Foto nga Priotesta kundër shamis EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Foto nga Priotesta kundër shamis EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Foto nga Priotesta kundër shamis EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 3 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Foto nga Priotesta kundër shamis Empty96%Foto nga Priotesta kundër shamis Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Foto nga Priotesta kundër shamis Empty0%Foto nga Priotesta kundër shamis Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Foto nga Priotesta kundër shamis Empty0%Foto nga Priotesta kundër shamis Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Foto nga Priotesta kundër shamis Empty0%Foto nga Priotesta kundër shamis Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Foto nga Priotesta kundër shamis Empty1%Foto nga Priotesta kundër shamis Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Foto nga Priotesta kundër shamis Empty2%Foto nga Priotesta kundër shamis Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24258 artikuj v 13412 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

islami është dritë :: Gallery :: Foto nga Priotesta kundër shamis

Foto nga Priotesta kundër shamis

Foto nga Priotesta kundër shamis Imagep39
foto nr,30
Foto nga Priotesta kundër shamis Imagep38
foto nr,28
Foto nga Priotesta kundër shamis Imagep37
foto nr,29
Foto nga Priotesta kundër shamis Imagep36
foto nr,27
Foto nga Priotesta kundër shamis Imagep35
foto nr,26
Foto nga Priotesta kundër shamis Imagep34
foto nr,25
Foto nga Priotesta kundër shamis Imagep33
foto nr,24
Foto nga Priotesta kundër shamis Imagep32
foto nr,23
Foto nga Priotesta kundër shamis Imagep31
foto nr,22
Foto nga Priotesta kundër shamis Imagep30
foto nr,21
Foto nga Priotesta kundër shamis Imagep29
foto nr,20
Foto nga Priotesta kundër shamis Imagep28
foto nr,19
Foto nga Priotesta kundër shamis Imagep27
foto nr,18
Foto nga Priotesta kundër shamis Imagep26
foto nr,17
Foto nga Priotesta kundër shamis Imagep25
foto nr,16
Foto nga Priotesta kundër shamis Imagep24
foto nr,15
Foto nga Priotesta kundër shamis Imagep23
foto nr,14
Foto nga Priotesta kundër shamis Imagep22
foto nr,13
Foto nga Priotesta kundër shamis Imagep21
foto nr,12
Foto nga Priotesta kundër shamis Imagep20
foto nr,11
Foto nga Priotesta kundër shamis Imagep19
foto nr,10
Foto nga Priotesta kundër shamis Imagep18
foto nr,9
Foto nga Priotesta kundër shamis Imagep17
foto nr,8
Foto nga Priotesta kundër shamis Imagep16
foto nr,7
Foto nga Priotesta kundër shamis Imagep15
foto nr,6
Foto nga Priotesta kundër shamis Imagep14
foto nr,5
Foto nga Priotesta kundër shamis Imagep13
foto nr,4
Foto nga Priotesta kundër shamis Imagep12
foto nr,3
Foto nga Priotesta kundër shamis Imagep11
foto nr,2
Foto nga Priotesta kundër shamis Imagep10
foto nr,1
  
Zgjidh metodën e renditjes: Rregulli: 
Moderatorët : Asnjë
-
Statistikat
Statistikat