islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Latest topics and discussions - islami është dritë EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
18 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 18 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Latest topics and discussions - islami është dritë Empty20%Latest topics and discussions - islami është dritë Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Latest topics and discussions - islami është dritë Empty7%Latest topics and discussions - islami është dritë Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Latest topics and discussions - islami është dritë Empty7%Latest topics and discussions - islami është dritë Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Latest topics and discussions - islami është dritë Empty7%Latest topics and discussions - islami është dritë Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Latest topics and discussions - islami është dritë Empty7%Latest topics and discussions - islami është dritë Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Latest topics and discussions - islami është dritë Empty7%Latest topics and discussions - islami është dritë Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Latest topics and discussions - islami është dritë Empty7%Latest topics and discussions - islami është dritë Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Latest topics and discussions - islami është dritë Empty37%Latest topics and discussions - islami është dritë Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Latest discussions

   Temat  Search in  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault

  Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli


Video Ligjerata të Ramazanit0Admin302Fri 22 May 2020 - 6:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu


Video Ligjerata të Ramazanit0Admin276Wed 20 May 2020 - 7:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu


Video Ligjerata të Ramazanit0Admin220Wed 20 May 2020 - 7:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri


Video Ligjerata të Ramazanit0Admin273Wed 20 May 2020 - 6:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati


Video Ligjerata të Ramazanit0Admin289Wed 20 May 2020 - 6:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini


Video Ligjerata të Ramazanit0Admin250Wed 20 May 2020 - 6:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini


Video Ligjerata të Ramazanit0Admin238Wed 20 May 2020 - 6:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari


Video Ligjerata të Ramazanit0Admin233Tue 19 May 2020 - 5:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini


Fotot e Ramazanit0Admin253Sun 17 May 2020 - 6:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi


Video Ligjerata të Ramazanit0Admin278Sat 16 May 2020 - 5:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi


Video Ligjerata të Ramazanit0Admin247Sat 16 May 2020 - 5:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi


Fotot e Ramazanit0Admin250Fri 15 May 2020 - 16:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin


Video Ligjerata të Ramazanit0Admin244Fri 15 May 2020 - 6:35
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.


Video Ligjerata të Ramazanit0Admin254Fri 15 May 2020 - 5:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi


Video Ligjerata të Ramazanit0Admin297Thu 14 May 2020 - 7:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi


Video Ligjerata të Ramazanit0Admin257Thu 14 May 2020 - 7:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani


Video Ligjerata të Ramazanit0Admin262Thu 14 May 2020 - 7:11
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.


Video Ligjerata të Ramazanit0Admin324Thu 14 May 2020 - 7:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit


Temat e Rmazanit1Admin990Wed 13 May 2020 - 6:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Agjërimi i zemrës


Temat e Rmazanit1Admin287Sat 9 May 2020 - 8:52
Agim Tanushi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Vargje te Fatmir Mujes


Tema Islame2Agim Tanushi323Tue 5 May 2020 - 19:04
Agim Tanushi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.


Tema Islame3Agim Tanushi283Sun 3 May 2020 - 8:54
Agim Tanushi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.


As`habët r.a0Agim Tanushi305Fri 1 May 2020 - 7:43
Agim Tanushi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Filma serik Islam78Admin10476Fri 24 Apr 2020 - 4:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Nje Ramazan ndryshe!


Temat e Rmazanit0Admin277Thu 23 Apr 2020 - 16:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

 [ Sondazh ] A do të agjërosh Ramazanin 2020?


Sondazhe Islame0Admin349Thu 23 Apr 2020 - 5:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin


Kur'ani me transkriptim0Admin389Tue 21 Apr 2020 - 20:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Kuran me shkronja Latine Suret e fundit


Kur'ani me transkriptim0Admin300Tue 21 Apr 2020 - 20:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi


Analiza0Admin320Thu 16 Apr 2020 - 6:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin


Analiza0Admin316Thu 16 Apr 2020 - 6:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k


Lajmet Ditore0Admin333Wed 15 Apr 2020 - 5:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh


Lajmet Ditore0Admin300Wed 15 Apr 2020 - 5:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19


Lajmet Ditore0Admin294Wed 15 Apr 2020 - 5:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik


Lajmet Ditore0Admin313Wed 15 Apr 2020 - 5:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit


Lajmet Ditore0Admin298Wed 15 Apr 2020 - 5:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Muslimani eshte vella i muslimanit


Tema Islame0Admin322Tue 14 Apr 2020 - 19:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!


Programe Islame2Admin1230Sat 11 Apr 2020 - 7:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19


Lajmet Ditore0Admin292Fri 10 Apr 2020 - 20:05
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë


Lajmet Ditore0Admin317Fri 10 Apr 2020 - 19:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur


Lajmet Ditore0Admin299Fri 10 Apr 2020 - 19:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur


Aktualitete0Admin192Fri 10 Apr 2020 - 19:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Lajmet Ditore] Rexhepi: Nëse qeveria nuk na i jep ndihmat, do ta bëjmë këtu Bangladesh me Koronavirus (Video)


Lajmet Ditore0Admin208Thu 9 Apr 2020 - 14:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Teme islame] Sprovat si meshire


Tema Islame0Admin237Thu 9 Apr 2020 - 2:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Lajmet Dituar] Gjermani, rritet në mbi 2.000 numri i të vdekurve nga COVID-19


Lajmet Ditore0Admin178Thu 9 Apr 2020 - 2:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE


Lajmet Ditore0Admin222Thu 9 Apr 2020 - 2:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Erdogan: Turqia është një prej vendeve më të përgatitura në luftën ndaj Covid-19


Lajmet Ditore0Admin183Thu 9 Apr 2020 - 2:08
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Ballina Koronavirusi Si penetron dhe godet koronavirusi organizmin, ja shpjegimi që jep shkenca KORONAVIRUSISHËNDETITOP LAJM Si penetron dhe godet koronavirusi organizmin, ja shpjegimi që jep


Aktualitete0Admin188Thu 9 Apr 2020 - 1:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Duaja kunder mesyshi tek femijet


Dua të ndryshme Islame0Admin202Wed 8 Apr 2020 - 3:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Teknologji dhe shkence] Microsoft dhe youtube vine me rissi


Teknologji dhe Shkencë0Admin186Wed 8 Apr 2020 - 3:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Teknologji the Shkence] Diference e madhe mes 4G dhe 5G rrjeti I se ardhmes


Teknologji dhe Shkencë0Admin171Wed 8 Apr 2020 - 2:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht në krye
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
Kërce tek: