islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Shendeti...
aliu - Kërko EmptyThu 17 Jun 2021 - 19:40 nga Admin

» Tregim islam: "Buri dhe Bajgat e miligonave"
aliu - Kërko EmptyThu 17 Jun 2021 - 19:38 nga Admin

» Allahu na bekoft martesat tona
aliu - Kërko EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
aliu - Kërko EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
aliu - Kërko EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
aliu - Kërko EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
aliu - Kërko EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
aliu - Kërko EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
aliu - Kërko EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
aliu - Kërko EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
aliu - Kërko EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
aliu - Kërko EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
aliu - Kërko EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
aliu - Kërko EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
aliu - Kërko EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
aliu - Kërko EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
aliu - Kërko EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
aliu - Kërko EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
aliu - Kërko EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
aliu - Kërko EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
aliu - Kërko EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
aliu - Kërko EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
aliu - Kërko EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
aliu - Kërko EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
aliu - Kërko EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
aliu - Kërko EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
aliu - Kërko EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
aliu - Kërko EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
aliu - Kërko EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
aliu - Kërko EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
aliu - Kërko EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
aliu - Kërko EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
aliu - Kërko EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
aliu - Kërko EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
aliu - Kërko EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
aliu - Kërko EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
aliu - Kërko EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
aliu - Kërko EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
aliu - Kërko EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
aliu - Kërko EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 3 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
aliu - Kërko Empty96%aliu - Kërko Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
aliu - Kërko Empty0%aliu - Kërko Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
aliu - Kërko Empty0%aliu - Kërko Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
aliu - Kërko Empty0%aliu - Kërko Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
aliu - Kërko Empty1%aliu - Kërko Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
aliu - Kërko Empty2%aliu - Kërko Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24258 artikuj v 13412 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Search found 14 matches for aliu

   Temat  Search in  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault

  [Tregim islam] Aliu r.a dhe fitimi i ushqimit hallall


Tregime Islame0Admin1053Thu 6 Nov 2014 - 20:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Tregim Islam] Injoranti dhe Aliu r.a.


Tregime Islame0Admin1402Thu 13 Mar 2014 - 17:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Video Ilahije] Aziz Murati, Beqir Aliu & Adnan Daci - ilahi ne kto caste te bajramit live ne emisionin konaku


Video Ilahije0Admin790Mon 14 Oct 2013 - 23:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Fidush Aliu - Malli për Babën (official video 2013)


Video Ilahije0Admin568Sun 14 Jul 2013 - 15:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Aliu r.a. – Heroi i luftës dhe paqes


As`habët r.a0Admin595Tue 18 Jun 2013 - 21:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Dy gjysmat e një molle: Hz. Fatimeja dhe Hz. Aliu


Artikuj0Admin756Tue 14 May 2013 - 13:42
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Fidush Aliu - Lutja e te varferit - HD


Video Ilahije0Shemsi566Mon 1 Apr 2013 - 22:53
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Shukri Aliu-A lejohet te punohet ne polici?


Video ligjerata0Ummu Essma1660Thu 18 Oct 2012 - 16:05
Ummu Essma Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Mr. Bashkim Aliu: Mëshira e Pejgamberit a.s. ndaj armiqëve


Video Ligjerata nga youtue0Admin1238Sat 22 Sep 2012 - 9:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riKuran

  ALIU (radial-llahu anhu) I SËMURË


Si të postoj në Forum1Gjenisa-nisa Salihu1208Tue 10 Jul 2012 - 14:05
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Përmendoret, nuk i zëvendësojnë njerëzit;nga Bashkim Aliu


Tema Islame0Zudi Fejzuli806Thu 22 Dec 2011 - 20:33
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Dituria është superiore ndaj pasurisë për 10 shkaqe...!-Aliu r.a.


As`habët r.a0Vizitor1605Sun 5 Jun 2011 - 9:56
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Aliu r.a dhe çifuti


As`habët r.a0Gast1388Thu 5 Aug 2010 - 3:26
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Aliu r.a. – Heroi i luftës dhe paqes


As`habët r.a0Vizitor1243Sat 24 Jul 2010 - 2:19
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht në krye
Faqja 1 e 1
Kërce tek: