islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Shendeti...
burim - Kërko EmptyThu 17 Jun 2021 - 19:40 nga Admin

» Tregim islam: "Buri dhe Bajgat e miligonave"
burim - Kërko EmptyThu 17 Jun 2021 - 19:38 nga Admin

» Allahu na bekoft martesat tona
burim - Kërko EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
burim - Kërko EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
burim - Kërko EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
burim - Kërko EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
burim - Kërko EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
burim - Kërko EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
burim - Kërko EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
burim - Kërko EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
burim - Kërko EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
burim - Kërko EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
burim - Kërko EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
burim - Kërko EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
burim - Kërko EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
burim - Kërko EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
burim - Kërko EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
burim - Kërko EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
burim - Kërko EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
burim - Kërko EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
burim - Kërko EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
burim - Kërko EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
burim - Kërko EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
burim - Kërko EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
burim - Kërko EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
burim - Kërko EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
burim - Kërko EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
burim - Kërko EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
burim - Kërko EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
burim - Kërko EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
burim - Kërko EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
burim - Kërko EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
burim - Kërko EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
burim - Kërko EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
burim - Kërko EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
burim - Kërko EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
burim - Kërko EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
burim - Kërko EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
burim - Kërko EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
burim - Kërko EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
burim - Kërko Empty96%burim - Kërko Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
burim - Kërko Empty0%burim - Kërko Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
burim - Kërko Empty0%burim - Kërko Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
burim - Kërko Empty0%burim - Kërko Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
burim - Kërko Empty1%burim - Kërko Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
burim - Kërko Empty2%burim - Kërko Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24258 artikuj v 13412 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Search found 24 matches for burim

   Temat  Search in  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault

  Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati


Video Ligjerata të Ramazanit0Admin845Wed 20 May 2020 - 6:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pyetje ne lidhje me emrin Burim?


Pyete Hoxhen1Burimi1044Sat 30 Aug 2014 - 23:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  PREMIER:Burim Sherifi - Shpirti i humbur (official video 2014)


Video Ilahije0Admin765Sat 10 May 2014 - 22:44
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ilahije

 Shume i mire Rissi Rissi....Albumi i ri 2013nga Burim Sherifi...Es-selam alejke ja Resulallah per degjim e shkarkim


Audio Ilahie1Admin981Sat 22 Feb 2014 - 18:24
nasir78 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam

  [Teme islame] Puna e zellshme dhe zgjimi i hershëm, burim i suksesit


Tema Islame0Admin1008Mon 6 Jan 2014 - 19:33
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Ndalu rini..(ILAHI)...Burim Sherifi


Video Ilahije1rezarta1004Mon 7 Oct 2013 - 22:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Burim Sherifi - Pendimi (Official Video)


Video Ilahije0Admin758Sat 6 Jul 2013 - 20:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Doli ne shitje albumi i ri me ilahije nga Burim sherifi


Risi në Forum0Admine-Meli1587Fri 28 Jun 2013 - 11:48
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Rissi Rissi.....Doli në shitje Albumi me ilahije "Es-selamu Alejke Ja Resulallah" nga Burim Sherifi


Risi në Forum0Admin1455Fri 28 Jun 2013 - 11:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Mbështetja tek Zoti, burim i qetësisë shpirtërore


Tema Islame0Admin1039Thu 28 Jun 2012 - 12:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Bismilahi Une po filloj>>>>Ejani te fillojm me Bismilah me vellaun tone Burim Sherifi(Ilahije shum e bukur!!)


Video Projekte0Zudi Fejzuli366Sun 30 Oct 2011 - 20:03
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re

  Burim Sherifi - Zoti i madh te qofsha fale


Video Ilahije3Bona517Sat 19 Feb 2011 - 22:37
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Burim sherifi - Tregime te bukura rreth Pendimit -Teubes


Video ligjerata6Bona2717Fri 4 Feb 2011 - 21:50
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re

  Hudbe e Xhumas nga Burim ef.Sherifi Tema:Perndimi


Video ligjerata5Admin2025Tue 18 Jan 2011 - 1:59
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Video Ilahije nga Burim Sherifi: "Ku don Bota" kënduar në Xhamine re Fshati Pallçisht


Video Ilahije13Admin513Sun 9 Jan 2011 - 23:35
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re

  Video Ilahije nga Burim Sherifi: "A e kujton varrin" Projekt i Forumit


Video Ilahije18Admin615Fri 31 Dec 2010 - 19:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Burim Sherifi-ilahija-Zot i Madh te qofshim fale-ndegjo dhe shkarko


Audio Ilahie5Burim-Sherifi806Tue 21 Dec 2010 - 21:39
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Nje zemer qe sakrifikon gjithçka per Islamin-Burim Sherifi-Tash edhe ne you tube


Video Ligjerata nga youtue1Zudi Fejzuli2406Tue 7 Dec 2010 - 14:55
Sara-Luan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Projekt i Forumit-Tregime islame treguar nga Burim Sherifi-S.Moderator ne forumin islmamieshtedri


Projekte dhe punime nga Forumi4Admin1734Fri 26 Nov 2010 - 6:40
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Burim Sherifi...selam past Ibrahim nga you tube


Video Ligjerata nga youtue4Zudi Fejzuli1710Sun 21 Nov 2010 - 10:00
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi


Audio Ilahie0Burim-Sherifi762Fri 19 Nov 2010 - 21:30
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  2 Ilahije mp3 nga Burim Sherifi të kënduara live në dhomën tonë në paltalk Islami-eshte-drit


Audio Ilahie6Admin784Wed 10 Nov 2010 - 14:01
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ligjerata

  Burim Sherifi - 'Nje zemer qe sakrifikon gjithcka per Islam'(Audio ligjerat)


Audio Ligjerata3Admin2280Fri 29 Oct 2010 - 20:59
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Selamun alejkum pyetje drejtuar hoxhes Burim Sherifit


Pyete Hoxhen0Vizitor1768Fri 7 May 2010 - 1:08
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht në krye
Faqja 1 e 1
Kërce tek: