islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Shendeti...
film - Kërko EmptyThu 17 Jun 2021 - 19:40 nga Admin

» Tregim islam: "Buri dhe Bajgat e miligonave"
film - Kërko EmptyThu 17 Jun 2021 - 19:38 nga Admin

» Allahu na bekoft martesat tona
film - Kërko EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
film - Kërko EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
film - Kërko EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
film - Kërko EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
film - Kërko EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
film - Kërko EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
film - Kërko EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
film - Kërko EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
film - Kërko EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
film - Kërko EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
film - Kërko EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
film - Kërko EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
film - Kërko EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
film - Kërko EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
film - Kërko EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
film - Kërko EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
film - Kërko EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
film - Kërko EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
film - Kërko EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
film - Kërko EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
film - Kërko EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
film - Kërko EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
film - Kërko EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
film - Kërko EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
film - Kërko EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
film - Kërko EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
film - Kërko EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
film - Kërko EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
film - Kërko EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
film - Kërko EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
film - Kërko EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
film - Kërko EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
film - Kërko EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
film - Kërko EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
film - Kërko EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
film - Kërko EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
film - Kërko EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
film - Kërko EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 3 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
film - Kërko Empty96%film - Kërko Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
film - Kërko Empty0%film - Kërko Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
film - Kërko Empty0%film - Kërko Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
film - Kërko Empty0%film - Kërko Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
film - Kërko Empty1%film - Kërko Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
film - Kërko Empty2%film - Kërko Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24258 artikuj v 13412 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Search found 53 matches for film

   Temat  Search in  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault

  Film serik islam...............Ramazani i fundit


Filma serik Islam16Admin2134Mon 14 Oct 2019 - 17:35
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Film islam Vesel El Karani me titra shqip


Filma serik Islam1aksaja1531Tue 3 Nov 2015 - 10:51
aksaja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re

  Film islam - Grand Voyage d Ibn Battuta


Filma serik Islam0aksaja1082Fri 12 Jun 2015 - 15:55
aksaja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re

  Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet


Filma serik Islam10aksa2025Fri 17 Oct 2014 - 16:09
sefedin2000kosova Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re

  Film islam Imam Hysein (r.a)


Filma serik Islam1aksaja1305Sat 30 Aug 2014 - 23:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Rissi Rissi---Hz.isa a.s i biri i merjemes Film serik epizodet 1,2,3,4,5dhe më e reja 6 me titrat shqip(Ja aritëm qëllimit elhamdulilah)


Filma serik Islam24Admin10000Mon 18 Aug 2014 - 19:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Film i shkurter islam] Njeriu i varfër-Shume i dhimbshëm


Filma të Shkurt Islam0Admin1951Tue 12 Aug 2014 - 13:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Film i shkurt Islam] Emocionuese - FILMI QË TRONDITI DHE PËRLOTI BOTËN!


Filma të Shkurt Islam0Admin1408Mon 24 Feb 2014 - 22:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

 Shume i mire [Film Islam] Film islam shumë i mirë: "Jetimat"


Filma Islam0Admin833Tue 18 Feb 2014 - 16:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Film me permbajtje islame "Wadjda"


Filma Islam0Admin719Mon 17 Feb 2014 - 16:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Film i shkurter islam]...Nese keshtu mendon,nuk do te shikosh me haram....


Filma të Shkurt Islam0rezarta1047Sun 16 Feb 2014 - 15:57
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Film i shkurter Islam]....SA ESHTE ORA.....SHIKOJENI SHUM DOMETHENES..!.3 MINUTA..


Filma të Shkurt Islam0rezarta1058Fri 14 Feb 2014 - 22:05
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Film serik Islam] "Jeta e dhias" Sprovat dhe mundimet.


Filma serik Islam28Admin3125Tue 4 Feb 2014 - 13:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re

  Film islam Sulejmani a.s.me perkthim shqip


Filma serik Islam0aksaja3891Fri 17 Jan 2014 - 21:25
aksaja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  I PADASHURI...[Film i shkurter islam]....


Filma të Shkurt Islam0rezarta1098Wed 8 Jan 2014 - 15:31
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

 Shume i mire Filmi i ri...New Film islam...Imam Buhari shiqone komplet


Filma Islam3Admin1832Tue 31 Dec 2013 - 17:13
haxhixhaxhi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Film i shkurt islam] Paragjykimi


Filma të Shkurt Islam0Admin1139Fri 8 Nov 2013 - 21:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Film i shkurter islam] Martesa e ëndrrave - Film islam | Mitrix Media


Filma të Shkurt Islam0Admin1031Wed 6 Nov 2013 - 21:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Film i shkurter islam] 3 herë Nënën - Film islam


Filma të Shkurt Islam0Admin1125Wed 6 Nov 2013 - 21:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re

  Film islam - Hz.Bilal-i Habeşi R.A.- Ezan


Filma serik Islam0aksaja1331Tue 5 Nov 2013 - 8:17
aksaja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Film i shkurter islam] Film-Sprova


Filma të Shkurt Islam0Admin1218Sat 2 Nov 2013 - 20:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re

  Film islam ne gjuhen turke - Veysel Karani - Dursun Ali Erzincanlı


Filma serik Islam0aksaja1300Sat 26 Oct 2013 - 10:57
aksaja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Film Islam "Hz Rabia" Ne Gjuhen Turke pa perkthim (Film i vjeter shume i mire)


Filma Islam2Admin1677Sun 13 Oct 2013 - 22:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

 Shume i mire Film Islam-Abdullahu nga Minja dhe Vllezrit Musliman


Filma Islam3Admin1054Tue 24 Sep 2013 - 0:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  E Dashura Nënë - Film i shkurtër


Filma të Shkurt Islam0Admin1046Tue 25 Jun 2013 - 21:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Film i ri islam "Dëgjo Babo dëgjo"


Filma Islam0Admin1035Fri 21 Jun 2013 - 10:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Merjemja e bekuar-Film serik Islam (12 epizoda komplet)


Filma serik Islam20Admin8916Thu 20 Jun 2013 - 22:15
vellau musliman Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Më kanë varrosur për së gjalli! - FILM I SHKURTER -


Filma të Shkurt Islam0Admin1083Tue 18 Jun 2013 - 21:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Mustafa në Bajram - Film i shkurtë


Filma të Shkurt Islam0Admin1005Tue 14 May 2013 - 0:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam

  Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)


Filma Islam28Admin3524Mon 17 Dec 2012 - 10:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Emocionuese - Film me permbajtje islame- Syte e Kalter të Zehres


Filma Islam0Admin841Sun 9 Sep 2012 - 23:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Film i shkurtër islam : Çdo njeri do ta shijojë vdekjen


Filma të Shkurt Islam0Admin1583Sun 1 Jul 2012 - 13:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

 Shume i mire Film islam Ejubi a.s me titrat shqip


Filma Islam6Admin944Tue 22 May 2012 - 20:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Dëshmitari (Trailer)- Film rreth namazit dhe dënimit të varrit


Filma të Shkurt Islam1REJHANA-ENSAR1329Wed 16 May 2012 - 23:52
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Fëmijët e parajsës-Film serik islam


Filma serik Islam6Admin5252Tue 28 Feb 2012 - 17:19
zejnije sejdija Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

 Shume i mire Film Islam: "Në Medine smunda të të arijë" Shiqo komplet


Filma Islam2Admin1607Mon 20 Feb 2012 - 22:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re

  Film islam shqip ''Nëna'' Filmi 2006


Filma serik Islam7Bona4636Wed 25 Jan 2012 - 9:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Trailer Film "Hafalan Shalat Delisa"


Video Projekte0Shemsi382Tue 13 Dec 2011 - 17:44
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re

  Luani i Shkretërtirës , (Dublim gjermanisht dhe anglisht me perkethim shqip) Löwe der Wüste


Filma serik Islam1aksa2995Wed 30 Nov 2011 - 14:50
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re

  film islam-imam BUHARi-1 dhe 2


Filma Islam1aksa824Mon 21 Nov 2011 - 9:49
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re

  film islam- Bişri Hafi H.z


Filma serik Islam1aksa2069Thu 17 Nov 2011 - 22:50
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re

  film islam turk Uvejs el Karni i perkthyer ne gjuhen boshnjake, por i kuptueshem


Filma serik Islam10aksa2681Thu 3 Nov 2011 - 12:15
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Film mbi trafikimin e organeve


Aktualitete0Admin1460Thu 1 Sep 2011 - 11:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re

  film - mini klip- Mesjeta, Epoka e artë Islame


Filma të Shkurt Islam0aksa1157Sat 16 Jul 2011 - 16:50
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re

  Kaplumbağalar da Uçar - " Breshka mund të fluturoj " (Film)


Filma Islam2Bona772Sat 12 Mar 2011 - 22:19
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Film i animuar 3D për Adem Jasharin


Lajmet Ditore0Admin1803Mon 7 Feb 2011 - 10:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Film Islam -Shejda pjesa e parë


Filma Islam6Admin2202Fri 21 Jan 2011 - 15:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]


Filma serik Islam25Admin7376Thu 2 Dec 2010 - 23:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Filmi Serik-Halid Bin Velidi shumë Film i mirë pa përkthim por i kuptueshëm


Filma serik Islam3Vizitor2947Thu 25 Nov 2010 - 16:52
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Film islam-Kur'an da Geçen Hz isa Hikayesi Kanal7 de Yayınlanıyor 1. Bölüm 1/3


Filma serik Islam4aksa1676Wed 20 Oct 2010 - 11:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht në krye
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
Kërce tek: