islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Shendeti...
filmi - Kërko EmptyThu 17 Jun 2021 - 19:40 nga Admin

» Tregim islam: "Buri dhe Bajgat e miligonave"
filmi - Kërko EmptyThu 17 Jun 2021 - 19:38 nga Admin

» Allahu na bekoft martesat tona
filmi - Kërko EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
filmi - Kërko EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
filmi - Kërko EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
filmi - Kërko EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
filmi - Kërko EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
filmi - Kërko EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
filmi - Kërko EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
filmi - Kërko EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
filmi - Kërko EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
filmi - Kërko EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
filmi - Kërko EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
filmi - Kërko EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
filmi - Kërko EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
filmi - Kërko EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
filmi - Kërko EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
filmi - Kërko EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
filmi - Kërko EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
filmi - Kërko EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
filmi - Kërko EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
filmi - Kërko EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
filmi - Kërko EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
filmi - Kërko EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
filmi - Kërko EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
filmi - Kërko EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
filmi - Kërko EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
filmi - Kërko EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
filmi - Kërko EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
filmi - Kërko EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
filmi - Kërko EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
filmi - Kërko EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
filmi - Kërko EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
filmi - Kërko EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
filmi - Kërko EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
filmi - Kërko EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
filmi - Kërko EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
filmi - Kërko EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
filmi - Kërko EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
filmi - Kërko EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
filmi - Kërko Empty96%filmi - Kërko Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
filmi - Kërko Empty0%filmi - Kërko Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
filmi - Kërko Empty0%filmi - Kërko Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
filmi - Kërko Empty0%filmi - Kërko Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
filmi - Kërko Empty1%filmi - Kërko Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
filmi - Kërko Empty2%filmi - Kërko Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24258 artikuj v 13412 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Search found 55 matches for filmi

   Temat  Search in  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault

  Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Filma serik Islam78Admin10476Fri 24 Apr 2020 - 4:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  ***Rissi Rissi***Filmi serik Islam Hz.Omeri r.a u regullua komplet prej epizodes 1 deri epizodën e 30 për shiqim


Filma serik Islam32Admin10127Mon 25 Feb 2019 - 3:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

 Shume i mire Filmi Islam me titrat shqip "The Imam" (Imami) Serisht online


Filma Islam9Admin2631Tue 21 Apr 2015 - 14:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Filmi serik Jusufi a.s me titrat shqip [Epizodet 1, 2,3,5,dhe 41 të rregulluara]


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Filma serik Islam170Admin13012Fri 17 Apr 2015 - 1:35
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re

  Filmi - "Mesazhi" I DUBLUAR në SHQIP


Filma serik Islam6aksa4207Mon 18 Aug 2014 - 12:23
aksaja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Film i shkurt Islam] Emocionuese - FILMI QË TRONDITI DHE PËRLOTI BOTËN!


Filma të Shkurt Islam0Admin1408Mon 24 Feb 2014 - 22:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

 Shume i mire Filmi i ri...New Film islam...Imam Buhari shiqone komplet


Filma Islam3Admin1832Tue 31 Dec 2013 - 17:13
haxhixhaxhi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Gostivarasit të mahnitur nga filmi turk “Selam”


Speciale0Admin1213Tue 17 Dec 2013 - 22:05
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Filmi i ri Imam Muslimi pjesa 1


Filma Islam0Admin832Tue 17 Dec 2013 - 21:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Rissi në Forum*****Së shpejti vjen në Forum Filmi "Imam Muslimi" Bazuar në histori të vërtet


Risi në Forum0Admin2126Thu 28 Nov 2013 - 0:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Merjemja e bekuar-Film serik Islam (12 epizoda komplet)


Filma serik Islam20Admin8916Thu 20 Jun 2013 - 22:15
vellau musliman Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim


Filma Islam18Admin1243Sun 2 Jun 2013 - 23:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Rissi Rissi.....Së shpejti në Forum vjen filmi "Imam Buhari"...


Risi në Forum2Admin1356Mon 13 May 2013 - 9:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Filmi i prodhuar nga Vëllazëria Myslimane nën sulm


Lajmet Ditore0Admin697Mon 18 Mar 2013 - 7:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

 Shume i mire NEW -Filmi Islam ***Nga Erresira ne Drite***


Filma Islam9Shemsi1987Mon 4 Mar 2013 - 8:11
eoudrierclau Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam

  Filmi Islam: "Haxhiu i vogël" me përkthim shqip Shkarko


Filma serik Islam7Admin7229Sat 26 Jan 2013 - 12:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

 Shume i mire Filmi Islam:Princi i cili egzaminoi (përmbushi) shpirtin e tij


Filma Islam5Admin1644Sun 13 Jan 2013 - 16:09
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Filmi i Nuhit a.s sipas Kuranit pa përkthim në gjuhën Arabe


Filma Islam5Admin1223Sun 6 Jan 2013 - 16:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riaktuale

  Filmi britanik që sfidon paragjykimet kundër muslimanëve


Aktualitete0Admin742Mon 31 Dec 2012 - 17:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pritet filmi 1 miliard dollarësh mbi jetën e Profetit Muhamed a.s.


Lajmet Ditore0Admin811Thu 20 Dec 2012 - 8:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Në Katar do të xhirohet filmi për Pejgamberin a.s.


Speciale0Admin1202Thu 1 Nov 2012 - 1:09
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Rissi në Forum:Së shpejti inshallah Filmi islam me titrat shqip "Fetihu 1453"


Risi në Forum0Admin2276Sat 29 Sep 2012 - 13:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Ministri i jashtëm gjerman: Filmi i neveritshëm, liria e shprehjes duhet të ketë kufi


Lajmet Ditore0Shemsi723Sat 22 Sep 2012 - 15:13
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  A ekziston filmi “Pafajësia e myslimanëve”?


Speciale0Admin1134Sat 22 Sep 2012 - 12:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Filmi anti-Islam, aktorja padit regjisorin


Lajmet Ditore0Admin758Thu 20 Sep 2012 - 11:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Filmi që fyen Muhamedin [alejhis-selam] dhe reagimet e muslimanëve Shkruar nga Dr. Shefqet Krasniqi E mërkurë, 19 Shtator 2012 01:20


Lajmet Ditore0Shemsi1530Wed 19 Sep 2012 - 15:29
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Resuli ynë dhe filmi ofendues - Hoxhë Enes Goga


Video Ligjerata nga youtue0Admin1593Sat 15 Sep 2012 - 21:08
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Filmi - MESAZHI ISLAM


Filma serik Islam8aksa5723Fri 24 Aug 2012 - 15:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pjese nga Filmi Etja dhe Uji i Zem-Zemit


Filma të Shkurt Islam0Admin1597Sun 1 Jul 2012 - 12:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Al-Azharin e shqetëson filmi për Pejgamberin e Zotit


Aktualitete0Admin871Sat 26 May 2012 - 21:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim


Filma Islam8Admin3917Sat 12 May 2012 - 15:42
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

 Shume i mire Filmi Islam:"Djali që pa ëndër vdekjen dhe dënimin në varr"(titrat shqip)


Filma Islam5Admin1961Wed 18 Apr 2012 - 12:59
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  vdekja pa iman (Pjes filmi dhe ligjerate shqip)


Video Projekte0Admin317Mon 16 Apr 2012 - 9:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Filmi turk "Fetih 1453" thyen rekorde


Aktualitete0Admin1413Wed 22 Feb 2012 - 0:44
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Filmi serik islam "Dera e fshehtësisë" (Ngjarja e gjashtë: Shpëtimi)


Filma serik Islam17Admin9999Wed 15 Feb 2012 - 23:32
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  RISSI SË SHPEJTI INSHALLAH NË FORUM FILMI ***NGA ERRESIRA NE DRITE***


Risi në Forum1Shemsi1654Fri 10 Feb 2012 - 11:12
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re

  Film islam shqip ''Nëna'' Filmi 2006


Filma serik Islam7Bona4636Wed 25 Jan 2012 - 9:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Rissi së shpejti në Forumin Islam Islami eshte drite Filmi serik Isai a.s sipas Kur`anit me titrat shqip


Lajme dhe Lajmërime6Admin2281Thu 22 Sep 2011 - 9:51
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re

  Filmi islam Hilet e shejtanit


Filma Islam5aksa937Thu 8 Sep 2011 - 0:00
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Filmi Hz.Alis k.v me titrat shqip


Filma Islam2Admin941Thu 4 Aug 2011 - 14:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

 Shume i mire Filmi Mesazhi (The Mesazh) I Dubluar në Shqip


Filma Islam3Admin877Wed 27 Jul 2011 - 17:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re

  Filmi komplet DVD - Al Chayma, la Soeur de lait du Prophète (saws)


Filma serik Islam0aksa1753Wed 18 May 2011 - 11:28
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Filmi Miral ndan hebrenjtë në SHBA


Lajme dhe Lajmërime0AFET BEADINI1559Wed 13 Apr 2011 - 10:38
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re

  Filmi serik islam me titrat shqip - Babai i të Dërguarit a.s.


Filma serik Islam10aksa4718Fri 18 Mar 2011 - 10:22
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Filmi serik me titrat shqip- Kalorësit pjesa e parë


Filma serik Islam0Admin3073Tue 1 Feb 2011 - 9:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  KV – Filisitnë: Filmi që zemëron anti-palestinezët


Lajmet Ditore0Vizitor1442Tue 1 Feb 2011 - 8:39
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Film Islam -Shejda pjesa e parë


Filma Islam6Admin2203Fri 21 Jan 2011 - 15:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim]


Filma serik Islam31Admin9611Thu 20 Jan 2011 - 10:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Filmi Dokumentar-Al-Gazali,Alkimisti i Lumturise!


Filma Islam0Burim-Sherifi956Wed 12 Jan 2011 - 21:16
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Mbretëria e Sylejmanit a.s.-Filmi ka filluar të shfaqet në nëntor të vitit 2010.


Lajme dhe Lajmërime0Admin1843Sun 2 Jan 2011 - 9:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht në krye
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
Kërce tek: