islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Shendeti...
tregime - Kërko EmptyThu 17 Jun 2021 - 19:40 nga Admin

» Tregim islam: "Buri dhe Bajgat e miligonave"
tregime - Kërko EmptyThu 17 Jun 2021 - 19:38 nga Admin

» Allahu na bekoft martesat tona
tregime - Kërko EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
tregime - Kërko EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
tregime - Kërko EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
tregime - Kërko EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
tregime - Kërko EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
tregime - Kërko EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
tregime - Kërko EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
tregime - Kërko EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
tregime - Kërko EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
tregime - Kërko EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
tregime - Kërko EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
tregime - Kërko EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
tregime - Kërko EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
tregime - Kërko EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
tregime - Kërko EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
tregime - Kërko EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
tregime - Kërko EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
tregime - Kërko EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
tregime - Kërko EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
tregime - Kërko EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
tregime - Kërko EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
tregime - Kërko EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
tregime - Kërko EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
tregime - Kërko EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
tregime - Kërko EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
tregime - Kërko EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
tregime - Kërko EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
tregime - Kërko EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
tregime - Kërko EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
tregime - Kërko EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
tregime - Kërko EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
tregime - Kërko EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
tregime - Kërko EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
tregime - Kërko EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
tregime - Kërko EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
tregime - Kërko EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
tregime - Kërko EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
tregime - Kërko EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
tregime - Kërko Empty96%tregime - Kërko Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
tregime - Kërko Empty0%tregime - Kërko Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
tregime - Kërko Empty0%tregime - Kërko Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
tregime - Kërko Empty0%tregime - Kërko Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
tregime - Kërko Empty1%tregime - Kërko Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
tregime - Kërko Empty2%tregime - Kërko Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24258 artikuj v 13412 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Search found 22 matches for tregime

   Temat  Search in  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault

  Pyetje të vështira drejtuar Ebu Hanifes (Tregime islame)


Tregime Islame0Admin789Sun 3 Mar 2019 - 15:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Tregime Islame] Edhe pse ata e harruan, Allahu nuk e harroi


Tregime Islame0Admin1705Wed 30 Sep 2015 - 15:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam )


Ligjeratat e Ramazanit0Admin1885Fri 3 Jul 2015 - 19:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Tregime islame] Si ta shërosh pikëllimin!


Tregime Islame0Admin1192Mon 30 Mar 2015 - 22:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Tregime islame] Ngjarje nga jeta bashkëshortore


Tregime Islame0Admin1510Thu 14 Aug 2014 - 14:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  101 tregime Islame


Libra Islame0Zudi Fejzuli569Thu 28 Nov 2013 - 22:08
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re

  Namaz nate 4 tregime interesante Dr.Shefqet Krasniqi


Video ligjerata0vildane1173Sun 23 Jun 2013 - 23:02
vildane Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pyetje Hoxhes:Tregime erotike


Pyete Hoxhen2biggi3045Tue 8 Jan 2013 - 18:46
biggi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Tregime të Bukura nga Kur`ani (Audio projekt)


Audio Ligjerata1Admin3207Wed 24 Oct 2012 - 18:48
Ilirjakupi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Tregime Magjistarët nuk korrën sukses me këtë grua! Përse?


00Admin398Sun 5 Feb 2012 - 16:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Disa fjalë të urta,tregime dhe ngjarje nga Hasan Basriu


As`habët r.a0Admin2853Tue 10 Jan 2012 - 21:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Tregime islame por që duhet buzëqeshur


Tregime Islame0jettoni2108Sat 7 May 2011 - 19:22
jettoni Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re

  Tregime/ngjarje të ndryshme... te dijetrarve Islame... vazhdo pas meje!


Tregime Islame38Bona10010Tue 15 Mar 2011 - 2:10
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Burim sherifi - Tregime te bukura rreth Pendimit -Teubes


Video ligjerata6Bona2717Fri 4 Feb 2011 - 21:50
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Tregime qe prekin zemrat! Nga Hoxha i mirënjohur Ali Tantawi, All-llahu e mëshiroftë, na rrëfen këtë tregim duke thënë:...?


Tregime Islame0Bona2693Mon 17 Jan 2011 - 7:49
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  tregime islame


Tregime mbi as-habet r.anha1muslimanja2915Thu 16 Dec 2010 - 23:11
raba Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Projekt i Forumit-Tregime islame treguar nga Burim Sherifi-S.Moderator ne forumin islmamieshtedri


Projekte dhe punime nga Forumi4Admin1734Fri 26 Nov 2010 - 6:40
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Tregime per Pejgambert (a.s.)


Video Ligjerata nga youtue2Vizitor2313Sun 1 Aug 2010 - 11:27
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Tregime rrenqethese ~~


Tregime islame0REJHANA-ENSAR3677Sat 10 Jul 2010 - 2:02
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Një ditë secili prej jush do të dalë para Zotit! {Tregime nga Hadithet}


Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s0Admin1613Sun 2 May 2010 - 9:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Merre shokun dhe ejani së bashku në xhennet {Tregime nga hadithet}


Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s0Admin3492Thu 29 Apr 2010 - 0:11
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Tregime nga Ibrahim bin Et`hemi


Tregime Islame0Admin2357Mon 28 Dec 2009 - 7:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht në krye
Faqja 1 e 1
Kërce tek: