islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Shendeti...
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 EmptyThu 17 Jun 2021 - 19:40 nga Admin

» Tregim islam: "Buri dhe Bajgat e miligonave"
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 EmptyThu 17 Jun 2021 - 19:38 nga Admin

» Allahu na bekoft martesat tona
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 3 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 Empty96%Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 Empty0%Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 Empty0%Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 Empty0%Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 Empty1%Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 Empty2%Latest topics and discussions - islami është dritë - Faqe 2 Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24258 artikuj v 13412 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Latest discussions

   Temat  Search in  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault

  Erdogan: Turqia është një prej vendeve më të përgatitura në luftën ndaj Covid-19


Lajmet Ditore0Admin324Thu 9 Apr 2020 - 2:08
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Ballina Koronavirusi Si penetron dhe godet koronavirusi organizmin, ja shpjegimi që jep shkenca KORONAVIRUSISHËNDETITOP LAJM Si penetron dhe godet koronavirusi organizmin, ja shpjegimi që jep


Aktualitete0Admin318Thu 9 Apr 2020 - 1:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Duaja kunder mesyshi tek femijet


Dua të ndryshme Islame0Admin452Wed 8 Apr 2020 - 3:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Teknologji dhe shkence] Microsoft dhe youtube vine me rissi


Teknologji dhe Shkencë0Admin347Wed 8 Apr 2020 - 3:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Teknologji the Shkence] Diference e madhe mes 4G dhe 5G rrjeti I se ardhmes


Teknologji dhe Shkencë0Admin279Wed 8 Apr 2020 - 2:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Shendetesi] Vaji I Rigonit


Shëndetësi0Admin308Wed 8 Apr 2020 - 2:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Shendetesi] Vezet e Ziera dhe cfare I ndodhe organizmit


Shëndetësi0Admin263Wed 8 Apr 2020 - 2:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Nje tregim motivues] Historia e lavres se flutures


Tregime Islame0Admin352Wed 8 Apr 2020 - 2:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Lajm Shprese dhenes- COVID 19-Shenja Shprese ne Europ


Lajmet Ditore0Admin273Wed 8 Apr 2020 - 2:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Sonte eshte nata e beratit- VLERA e kesaj nate


Tema Islame0Admin280Tue 7 Apr 2020 - 21:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Sonte eshte nata e beratit- VLERA e kesaj nate


Tema Islame0Admin280Tue 7 Apr 2020 - 21:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Tregim Islam] Kujdesi ndaj maceve shkak per shkrimin e memes!


Tregime Islame0Admin379Tue 7 Apr 2020 - 0:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Si tingëllon kolla të cilën e shkakton coronavirusi: Cila është temperatura te të infektuarit


Studime0Admin588Mon 6 Apr 2020 - 6:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Çfarë po ndodh me Tokën në kohë të pandemisë


Studime0Admin302Mon 6 Apr 2020 - 6:11
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Gjenden mikroçipë në trupat e personave të infektuar nga Covid 19…


Studime0Admin297Mon 6 Apr 2020 - 6:07
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Duaja e Kunutit Arabisht Shqip dhe obligueshmeria e saj


Dua të ndryshme Islame0Admin329Mon 6 Apr 2020 - 5:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Teme Islam] Smira celes i se keqes


Tema Islame0Admin349Mon 6 Apr 2020 - 5:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam

  [Teme Islame] Celesi i suksesit Vllezeria ne islam


Tema Islame0Admin381Sat 4 Apr 2020 - 19:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam

  [Teme Islame] Provimi ka filluar


Tema Islame0Admin255Sat 4 Apr 2020 - 7:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Teme islame] Islami kerkon musliman!


Tema Islame0Admin503Wed 16 Oct 2019 - 5:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre


Artikuj0Admin744Wed 16 Oct 2019 - 4:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani


Teknologji dhe Shkencë0Admin390Wed 16 Oct 2019 - 4:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Tregim Islam] Dy Fjale


Tregime Islame0Admin478Wed 16 Oct 2019 - 3:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari


Tregime Islame0Admin459Wed 16 Oct 2019 - 3:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  (Tregim Islam) 5 Keshilla


Tregime Islame0Admin903Tue 15 Oct 2019 - 3:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"


Hudbe Islame0Admin487Tue 15 Oct 2019 - 2:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit


Hudbe Islame0Vizitor384Tue 15 Oct 2019 - 2:15
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh


Tema Islame0Admin406Tue 15 Oct 2019 - 0:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!


Artikuj0Admin687Mon 14 Oct 2019 - 21:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore


Lajmet Ditore0Vizitor362Mon 14 Oct 2019 - 21:30
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik


Lajmet Ditore0Admin376Mon 14 Oct 2019 - 21:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës


Lajmet Ditore0Admin359Mon 14 Oct 2019 - 21:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë


Lajmet Ditore0Admin362Mon 14 Oct 2019 - 21:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar


Lajmet Ditore0Admin334Mon 14 Oct 2019 - 21:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë


Lajmet Ditore0Admin347Mon 14 Oct 2019 - 21:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Film serik islam...............Ramazani i fundit


Filma serik Islam16Admin2134Mon 14 Oct 2019 - 17:35
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Foto Duaja e dites së tret


Duat e Ramazanit1Admin1959Wed 8 May 2019 - 16:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Gjerat qe nuk e prishin agjerimin


Temat e Rmazanit0Admin732Tue 7 May 2019 - 20:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*


Temat e Rmazanit0Admin719Tue 7 May 2019 - 20:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Ramazani Muaji I meshires


Temat e Rmazanit0Admin681Tue 7 May 2019 - 4:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Ramazani Muaji I meshires


Temat e Rmazanit0Admin673Tue 7 May 2019 - 4:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit


Urimet e Ramazanit2Admin6343Sun 5 May 2019 - 15:42
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"


Temat e Rmazanit2Admin1412Sun 5 May 2019 - 12:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Gjashtë fakte për vezët


Shëndetësi0Admin820Mon 8 Apr 2019 - 19:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu


Namazi0Admin714Mon 8 Apr 2019 - 19:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.


Kthime në Islam0Admin845Mon 8 Apr 2019 - 19:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!


Teknologji dhe Shkencë0Admin725Sun 7 Apr 2019 - 19:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLajme

  Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye


Lajmet Ditore0Admin680Wed 3 Apr 2019 - 20:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLajme

  Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin


Lajmet Ditore0Admin742Wed 3 Apr 2019 - 20:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLajme

  Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje


Lajmet Ditore0Admin739Wed 3 Apr 2019 - 20:44
Admin Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht në krye
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
Kërce tek: