islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.
Aplikacionin mund ta gjeni edhe ne playstore ku keto dite eshte postuar per prove shkruani ne plazstore islamieshtedrit dhe do tua nxjer për ta shkarkuar dhe instaluar.


MERENI NE PLAYSTORE NE LINKUN POSHTUPLOADO GRATIS DERI 1 GIGA NE KETE WEBFAQE KLIKO

https://portal.start.io/#/pub/ads-txt
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» (Tregim Islam) Shtatë pyetjet
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:34 nga Admin

» (Tregim Islam) Papagalli i mbretit
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:24 nga Admin

» (Tregim Islam) Vlerësoje para se ta humbësh
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:11 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i urtë
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyWed 27 Jul 2022 - 20:10 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për gruan dhe gjarprin e saj
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:59 nga Admin

» (Tregime Islame) Këshilla e babait
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Rrobaqepësi gënjeshtarë
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe poeti
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:48 nga Admin

» (Tregim Islam) Mbreti dhe shërbëtori
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:37 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos u ndikoni nga njerëzit e këqinj dhe të ligë
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyTue 28 Jun 2022 - 10:16 nga Admin

» (Artikull) TË KËNAQI QË TË MASHTROJ!
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:23 nga Admin

» (Tregime Islame) Poeti me qyp
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:16 nga Admin

» (Shëndetësi) Kujdesi për veshkat gjatë stinës së verës
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:13 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i varfër
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:03 nga Admin

» (Tregime Islame) Fjala e mirë si pema e mirë
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:00 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi mbretin i cili vendosi të shpërblejë me një kurorë floriri
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos nënçmo asnjë vepër të mirë,
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi plakun e urtë që ja tregoi mbretit mëshirën e Allahut xh.sh
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:55 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi personin që shkoi në Haxh dhe gjeti një qese me flori
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi një njeri i cili kishte gjashtë vajza dhe gruan e kishte shtatzënë për herë të shtatë
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:45 nga Admin

» (Tregime Islame) Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:42 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për plakun që deshi të shpëtonte macen nga mbytja në lum
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:34 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregim pikëllues për gjyshin
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyTue 21 Jun 2022 - 20:04 nga Admin

» (Tregime Islame) Inat deveje
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyTue 21 Jun 2022 - 19:52 nga Admin

» (Tregime Islame) DHURATA E BUKUR E MATURANTIT
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:41 nga Admin

» (Tregime Islame) Babai dhe djali
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:36 nga Admin

» (Teme Islame) Rreze shprese
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptySat 18 Jun 2022 - 20:18 nga Admin

» (Artikull) 6 Mënyra të lehta për të fituar sevape (shpërblime) edhe pas vdekjes tënde.
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptySat 18 Jun 2022 - 18:58 nga Admin

» (Tregime Islame) Brenda çdo balte, gjendet një thesar
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptySat 18 Jun 2022 - 18:44 nga Admin

» Tema Islame) Ndjenja për jetën
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptySat 18 Jun 2022 - 17:28 nga Admin

» (Tregime Islame) Pëllumbi syçelë
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyFri 17 Jun 2022 - 20:24 nga Admin

» (Tregime Islame) Perandori kinez dhe shkëmbi në rrugë
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyFri 17 Jun 2022 - 20:06 nga Admin

» (Tregime Islame) Kur mirësia e mund dredhinë
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyThu 16 Jun 2022 - 17:17 nga Admin

» (Tregime Islame) Gruaja që e fejoi burrin e saj nga Zoti i saj
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyThu 16 Jun 2022 - 17:09 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbaje një derë të hapur me Zotin!
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyWed 15 Jun 2022 - 15:38 nga Admin

» (Tregime Islame) Sekreti i lumturise (tregim)
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyWed 15 Jun 2022 - 5:48 nga Admin

» [Tregim Islam] Llukmani i urte dhe urtesit e tij
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyTue 14 Jun 2022 - 20:36 nga Admin

» [Teme islame] Shpirti i jetës
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyTue 14 Jun 2022 - 20:23 nga Admin

» [Teme Islame] Jeto për Zotin, jo për njerëzit
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyTue 14 Jun 2022 - 20:21 nga Admin

» (Tregime Islame) Bretkosa, uji i nxehtë dhe arti i qeverisjes
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyTue 14 Jun 2022 - 11:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Filmi i ri ne aplikacion

Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim Empty96%[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim Empty
 96% [ 286 ]
2.Vetëm Sabahun
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim Empty0%[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim Empty0%[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim Empty0%[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim Empty1%[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim Empty2%[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 298
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24376 artikuj v 13524 temat
PYETE HOXHËN

Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim

Shko poshtë 
4 posters
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8507
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 40
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim Empty
MesazhTitulli: [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim   [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyTue 25 Dec 2012 - 17:38

[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim Fatih10


Allahu ju shperbleft per postimin.
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


Edituar për herë të fundit nga Admin në Mon 6 Jun 2022 - 20:39, edituar 9 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
aksaja
Motrat islame
Motrat islame
aksaja


Numri i postimeve : 50
Data e regjistrimit : 28/09/2012

[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim Empty
MesazhTitulli: Re: [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim   [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyWed 26 Dec 2012 - 15:34

Selam alejkum si mundemi ta shiqojm ket film Allahu ju shperbleft.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8507
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 40
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim Empty
MesazhTitulli: Re: [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim   [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyWed 26 Dec 2012 - 16:22

Filmi punon shumë mirë e shiqova unë në youtube është i upladuar dhe bënë me e pa.

Allahu ju shperbleft per postimin.
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Shemsi
S.Moderator
S.Moderator
Shemsi


Numri i postimeve : 1500
Data e regjistrimit : 26/11/2009
Nacionaliteti-Sheti : Köln-Deutschland

[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim Empty
MesazhTitulli: Re: [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim   [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyThu 27 Dec 2012 - 1:03

Esselamun Alejkum vella Ilaz ,,a ka mundesi qe ne ketu ne Gjermani mos me u hapen ky filem,,pershkak te pirateris,,se ketu nuk po ben,,e provoa disa here ,,po nuk po hapet filmi....nese ka mundei ndryshe rregulloe ,,e nese jo ateher hajr InshAll-llah.. cheers

Allahu ju shperbleft per postimin.
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim Animation15mt1xr8en8
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8507
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 40
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim Empty
MesazhTitulli: Re: [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim   [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyThu 27 Dec 2012 - 20:59

Tash mendoj se eshte ne rregull e ke pjesëne parë dhe pjesën e dytë tek linku më lajmëroni nëse nuk ban.

Allahu ju shperbleft per postimin.
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
aksaja
Motrat islame
Motrat islame
aksaja


Numri i postimeve : 50
Data e regjistrimit : 28/09/2012

[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim Empty
MesazhTitulli: Re: [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim   [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyThu 27 Dec 2012 - 23:49

Selam alejkum Allahu ju shperbleft per rregullimin e ketij filmi.


Edituar për herë të fundit nga aksaja në Fri 28 Dec 2012 - 8:38, edituar 2 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8507
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 40
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim Empty
MesazhTitulli: Re: [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim   [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyFri 28 Dec 2012 - 1:04

Flm shumë Allahu ju shpërbleft për filmin po kjo që unë e kam punuar është përpunuar nga unë e jo nga ajo webfaqe që ju e keni dhënë linkun si dhe këtu tek unë jan hjekur disa skena të padëshirueshme që bien ndesh me islamin prandaj unë di çka veproj!!

Allahu ju shperbleft per postimin.
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
aksaja
Motrat islame
Motrat islame
aksaja


Numri i postimeve : 50
Data e regjistrimit : 28/09/2012

[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim Empty
MesazhTitulli: Re: [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim   [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyFri 28 Dec 2012 - 8:35

Selam alejkum na e bani hallall keni ber nje gje te mir per hir te Allahut, por pjesa e dyt fare nuk po del Allahu ju shperbleft.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8507
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 40
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim Empty
MesazhTitulli: Re: [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim   [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyFri 28 Dec 2012 - 9:36

Me sa po shof nuk e lejon youtube për me e pa në vende tjera siç është Gjermania,Zvicra,Itlia e në vende tjera përshkak të pirateris copyrait.Por sidoqoft unë do ta upladoj të tërin dikund ose pjesëne dytë.

Allahu ju shperbleft per postimin.
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
aksaja
Motrat islame
Motrat islame
aksaja


Numri i postimeve : 50
Data e regjistrimit : 28/09/2012

[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim Empty
MesazhTitulli: Re: [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim   [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyFri 28 Dec 2012 - 13:01

Selam alejkum po do te ishte me mir te shiqohet i ter filmi ne nje video Allahu ju shperbleft me xhennet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shemsi
S.Moderator
S.Moderator
Shemsi


Numri i postimeve : 1500
Data e regjistrimit : 26/11/2009
Nacionaliteti-Sheti : Köln-Deutschland

[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim Empty
MesazhTitulli: Re: [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim   [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyFri 28 Dec 2012 - 13:10

All-llahu te shperblefte vella per munin qe poe ben... drunken

Allahu ju shperbleft per postimin.
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim Animation15mt1xr8en8
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8507
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 40
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim Empty
MesazhTitulli: Re: [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim   [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptySat 29 Dec 2012 - 9:26

Tre pjesët e Filmit të gatshme përshkak se filmi kishte dy orë sune upladojsha askund.

Allahu ju shperbleft per postimin.
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
afet
Antarë-Fillestar
Antarë-FillestarNumri i postimeve : 3
Data e regjistrimit : 03/01/2012

[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim Empty
MesazhTitulli: Re: [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim   [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyTue 1 Jan 2013 - 11:58

Selam alejkum pse nuk mudem filmim me ba Download nese din me tregoni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8507
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 40
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim Empty
MesazhTitulli: Re: [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim   [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyTue 1 Jan 2013 - 13:00

Sepse nuk e kam vendos për shkarkim vetëm për shikim.

Allahu ju shperbleft per postimin.
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
afet
Antarë-Fillestar
Antarë-FillestarNumri i postimeve : 3
Data e regjistrimit : 03/01/2012

[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim Empty
MesazhTitulli: Re: [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim   [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyTue 1 Jan 2013 - 13:13

kime vendos per shkarkim ose
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8507
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 40
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim Empty
MesazhTitulli: Re: [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim   [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyTue 1 Jan 2013 - 13:45

Do ta vendosi inshallah se nuk na premton koha kimi shaum projekte

Allahu ju shperbleft per postimin.
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8507
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 40
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim Empty
MesazhTitulli: Re: [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim   [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyWed 2 Jan 2013 - 11:08

SHKAKRKO KOMPLET FILMIN KËTU

Allahu ju shperbleft per postimin.
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
afet
Antarë-Fillestar
Antarë-FillestarNumri i postimeve : 3
Data e regjistrimit : 03/01/2012

[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim Empty
MesazhTitulli: Re: [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim   [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyFri 4 Jan 2013 - 10:22

Allahu ju shperblefte per shkarkim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8507
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 40
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim Empty
MesazhTitulli: Re: [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim   [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptySun 2 Jun 2013 - 23:43

Sërisht filmi i gatshëm për shiqim.

Allahu ju shperbleft per postimin.
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8507
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 40
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim Empty
MesazhTitulli: Re: [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim   [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim EmptyMon 6 Jun 2022 - 20:40

U Rregullu edhe ky film. Gjithashtu ne aplikacion e keni pa reklama direkt shiqim ne andrit tv tuaj ose ne telefon apo tablet mereni aplikacionin nga nalt ne ballin.

Allahu ju shperbleft per postimin.
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Sponsored content

[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim Empty
MesazhTitulli: Re: [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim   [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
[solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Filmi turk "Fetih 1453" thyen rekorde
» Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)
» Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim
» ***Rissi Rissi***Filmi serik Islam Hz.Omeri r.a u regullua komplet prej epizodes 1 deri epizodën e 30 për shiqim
» [solved](Film Islam) Mbreteria e Qyellit/Salahudin Ejubi Clirimi i Mesxhidul Aksas

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Filma Islam-
Kërce tek: