islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.
Aplikacionin mund ta gjeni edhe ne playstore ku keto dite eshte postuar per prove shkruani ne plazstore islamieshtedrit dhe do tua nxjer për ta shkarkuar dhe instaluar.


MERENI NE PLAYSTORE NE LINKUN POSHT



UPLOADO GRATIS DERI 1 GIGA NE KETE WEBFAQE KLIKO

https://portal.start.io/#/pub/ads-txt
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» (Tregim Islam) Shtatë pyetjet
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:34 nga Admin

» (Tregim Islam) Papagalli i mbretit
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:24 nga Admin

» (Tregim Islam) Vlerësoje para se ta humbësh
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:11 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i urtë
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptyWed 27 Jul 2022 - 20:10 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për gruan dhe gjarprin e saj
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:59 nga Admin

» (Tregime Islame) Këshilla e babait
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Rrobaqepësi gënjeshtarë
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe poeti
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:48 nga Admin

» (Tregim Islam) Mbreti dhe shërbëtori
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:37 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos u ndikoni nga njerëzit e këqinj dhe të ligë
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptyTue 28 Jun 2022 - 10:16 nga Admin

» (Artikull) TË KËNAQI QË TË MASHTROJ!
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:23 nga Admin

» (Tregime Islame) Poeti me qyp
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:16 nga Admin

» (Shëndetësi) Kujdesi për veshkat gjatë stinës së verës
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:13 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i varfër
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:03 nga Admin

» (Tregime Islame) Fjala e mirë si pema e mirë
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:00 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi mbretin i cili vendosi të shpërblejë me një kurorë floriri
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos nënçmo asnjë vepër të mirë,
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi plakun e urtë që ja tregoi mbretit mëshirën e Allahut xh.sh
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:55 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi personin që shkoi në Haxh dhe gjeti një qese me flori
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi një njeri i cili kishte gjashtë vajza dhe gruan e kishte shtatzënë për herë të shtatë
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:45 nga Admin

» (Tregime Islame) Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:42 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për plakun që deshi të shpëtonte macen nga mbytja në lum
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:34 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregim pikëllues për gjyshin
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptyTue 21 Jun 2022 - 20:04 nga Admin

» (Tregime Islame) Inat deveje
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptyTue 21 Jun 2022 - 19:52 nga Admin

» (Tregime Islame) DHURATA E BUKUR E MATURANTIT
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:41 nga Admin

» (Tregime Islame) Babai dhe djali
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:36 nga Admin

» (Teme Islame) Rreze shprese
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptySat 18 Jun 2022 - 20:18 nga Admin

» (Artikull) 6 Mënyra të lehta për të fituar sevape (shpërblime) edhe pas vdekjes tënde.
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptySat 18 Jun 2022 - 18:58 nga Admin

» (Tregime Islame) Brenda çdo balte, gjendet një thesar
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptySat 18 Jun 2022 - 18:44 nga Admin

» Tema Islame) Ndjenja për jetën
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptySat 18 Jun 2022 - 17:28 nga Admin

» (Tregime Islame) Pëllumbi syçelë
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptyFri 17 Jun 2022 - 20:24 nga Admin

» (Tregime Islame) Perandori kinez dhe shkëmbi në rrugë
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptyFri 17 Jun 2022 - 20:06 nga Admin

» (Tregime Islame) Kur mirësia e mund dredhinë
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptyThu 16 Jun 2022 - 17:17 nga Admin

» (Tregime Islame) Gruaja që e fejoi burrin e saj nga Zoti i saj
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptyThu 16 Jun 2022 - 17:09 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbaje një derë të hapur me Zotin!
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptyWed 15 Jun 2022 - 15:38 nga Admin

» (Tregime Islame) Sekreti i lumturise (tregim)
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptyWed 15 Jun 2022 - 5:48 nga Admin

» [Tregim Islam] Llukmani i urte dhe urtesit e tij
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptyTue 14 Jun 2022 - 20:36 nga Admin

» [Teme islame] Shpirti i jetës
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptyTue 14 Jun 2022 - 20:23 nga Admin

» [Teme Islame] Jeto për Zotin, jo për njerëzit
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptyTue 14 Jun 2022 - 20:21 nga Admin

» (Tregime Islame) Bretkosa, uji i nxehtë dhe arti i qeverisjes
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptyTue 14 Jun 2022 - 11:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Filmi i ri ne aplikacion

Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. Empty96%Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. Empty
 96% [ 286 ]
2.Vetëm Sabahun
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. Empty0%Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. Empty0%Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. Empty0%Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. Empty1%Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. Empty2%Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 298
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24376 artikuj v 13524 temat
PYETE HOXHËN

Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim.

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
Admine-Meli
Administrator
Administrator
Admine-Meli


Numri i postimeve : 160
Data e regjistrimit : 20/09/2011
Mosha : 34
Nacionaliteti-Sheti : Tetove

Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. Empty
MesazhTitulli: Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim.   Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptyWed 13 Nov 2013 - 11:06


Allahu ju shperbleft per postimin.
I love you Mos u merzit nese te tjeret flasin keq per ty,sepse edhe bletat sulmojne gjithmone lulen me te bukur !... I love you
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven www.islamieshtedrit.com Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8507
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 40
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. Empty
MesazhTitulli: Re: Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim.   Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. EmptyThu 28 Feb 2019 - 19:26

mashaallah shume ilahie e bukur

Allahu ju shperbleft per postimin.
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim. 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ilahi Franceze ¤ Oj Motra ime ¤ ( O Ma Soeur) Nga Grupi : Le Silence des Mosquées Me përkthim shqip
»  Ilahi shuum e bukur HedaN Thaqi ilahi ERDH RESULI NE KET JET...
» Ajo bëhet e këndshme dhe e gëzuar kur e takon burrin e vet!
»  Rrëfim i vërtetë islam Aromë e këndshme nga varri!
»  Shtatë dyert e Xhehnemit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Video Ilahije-
Kërce tek: