islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoLatest imagesidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.
Aplikacionin mund ta gjeni edhe ne playstore ku keto dite eshte postuar per prove shkruani ne plazstore islamieshtedrit dhe do tua nxjer për ta shkarkuar dhe instaluar.


MERENI NE PLAYSTORE NE LINKUN POSHTUPLOADO GRATIS DERI 1 GIGA NE KETE WEBFAQE KLIKO

https://portal.start.io/#/pub/ads-txt
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» (Tregim Këshillues) Vrima në varkë
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptyThu 24 Nov 2022 - 2:04 nga Admin

» (Tregim Keshillues) Mos e harro ombrellën në duanë e shiut
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:58 nga Admin

» (Tregim islam) Tre vëllezërit
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregim Islam) Historia e burrit i cili gërmoi malin për njëzet vjet
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:40 nga Admin

» (Tregim Islam) Shtatë pyetjet
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:34 nga Admin

» (Tregim Islam) Papagalli i mbretit
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:24 nga Admin

» (Tregim Islam) Vlerësoje para se ta humbësh
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:11 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i urtë
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptyWed 27 Jul 2022 - 20:10 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për gruan dhe gjarprin e saj
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:59 nga Admin

» (Tregime Islame) Këshilla e babait
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Rrobaqepësi gënjeshtarë
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe poeti
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:48 nga Admin

» (Tregim Islam) Mbreti dhe shërbëtori
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:37 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos u ndikoni nga njerëzit e këqinj dhe të ligë
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptyTue 28 Jun 2022 - 10:16 nga Admin

» (Artikull) TË KËNAQI QË TË MASHTROJ!
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:23 nga Admin

» (Tregime Islame) Poeti me qyp
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:16 nga Admin

» (Shëndetësi) Kujdesi për veshkat gjatë stinës së verës
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:13 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i varfër
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:03 nga Admin

» (Tregime Islame) Fjala e mirë si pema e mirë
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:00 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi mbretin i cili vendosi të shpërblejë me një kurorë floriri
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos nënçmo asnjë vepër të mirë,
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi plakun e urtë që ja tregoi mbretit mëshirën e Allahut xh.sh
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:55 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi personin që shkoi në Haxh dhe gjeti një qese me flori
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi një njeri i cili kishte gjashtë vajza dhe gruan e kishte shtatzënë për herë të shtatë
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:45 nga Admin

» (Tregime Islame) Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:42 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për plakun që deshi të shpëtonte macen nga mbytja në lum
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:34 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregim pikëllues për gjyshin
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptyTue 21 Jun 2022 - 20:04 nga Admin

» (Tregime Islame) Inat deveje
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptyTue 21 Jun 2022 - 19:52 nga Admin

» (Tregime Islame) DHURATA E BUKUR E MATURANTIT
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:41 nga Admin

» (Tregime Islame) Babai dhe djali
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:36 nga Admin

» (Teme Islame) Rreze shprese
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptySat 18 Jun 2022 - 20:18 nga Admin

» (Artikull) 6 Mënyra të lehta për të fituar sevape (shpërblime) edhe pas vdekjes tënde.
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptySat 18 Jun 2022 - 18:58 nga Admin

» (Tregime Islame) Brenda çdo balte, gjendet një thesar
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptySat 18 Jun 2022 - 18:44 nga Admin

» Tema Islame) Ndjenja për jetën
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptySat 18 Jun 2022 - 17:28 nga Admin

» (Tregime Islame) Pëllumbi syçelë
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptyFri 17 Jun 2022 - 20:24 nga Admin

» (Tregime Islame) Perandori kinez dhe shkëmbi në rrugë
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptyFri 17 Jun 2022 - 20:06 nga Admin

» (Tregime Islame) Kur mirësia e mund dredhinë
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptyThu 16 Jun 2022 - 17:17 nga Admin

» (Tregime Islame) Gruaja që e fejoi burrin e saj nga Zoti i saj
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptyThu 16 Jun 2022 - 17:09 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbaje një derë të hapur me Zotin!
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptyWed 15 Jun 2022 - 15:38 nga Admin

» (Tregime Islame) Sekreti i lumturise (tregim)
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptyWed 15 Jun 2022 - 5:48 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Filmi i ri ne aplikacion

Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit Empty96%Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit Empty
 96% [ 286 ]
2.Vetëm Sabahun
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit Empty0%Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit Empty0%Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit Empty0%Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit Empty1%Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit Empty2%Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 298
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24380 artikuj v 13528 temat
PYETE HOXHËN

Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8511
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 40
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit Empty
MesazhTitulli: Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit   Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptyMon 28 Jul 2014 - 2:02

Es-selamu alejkum të nderuar Anëtarë dhe Anëtare si dhe ju vizitor të nderuar në emër të stafit të Forumit Islamieshtedrit si dhe në emrin tim personal ua urojm festën e “Fitër Bajramit” duke shpresuar dhe lutur Allahut që kjo Ditë madhështore të jetë: Ditë paqeje dhe Gëzimi për ju dhe familjet tuaja, shtëpit tuaja, vllezërit dhe motrat tuaj.
Kjo Ditë qoft Ditë begatie e humaniteti,lumturie dhe dashurie.
Kjo ditë qoft ditë fitimi për luftarët në mbrojtje të islamit, Ditë lirimi për të burgosurit dhe të shtipurit,Ditë gëzimi dhe begatije për jetimat dhe fukarat.Ditë shërimi për të sëmurët, Ditë shpërblimi për agjëruesit,udhëzim dhe bindje për jo agjëruesit.


Edhe një herë për hajr ju qoft Fitër Bajrami e prithsim për shumë vjetë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8511
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 40
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit Empty
MesazhTitulli: Re: Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit   Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit EmptyFri 17 Jul 2015 - 8:59

S5risht urime edhe këtë vjet dhe shum vjet inshaallah per hajr ju qoft Fiter Bajrami Allahu ua prnaoft agjërimin,ibadetet dhe inshaallah ua dhasht shperblimine premtuar xhenentin e rejjan.
Le te jete kjo dite hare, lumturi dashuri,pajtim qetesi paqe per ju dhe familjet tuaja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
Mesazh urimi nga stafi i Forumit për Festën e Fitër Bajramit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Manifestim me Ilahije me rastin e Fitër Bajramit në Xhaminë e re F.sh Kamjan pregatitur nga stafi i Forumit
» Mesazh Urimi nga Stafi i Forumit me rastin e ardhjes së muajt më të dashur Muajt të Ramazanit
» Stafi i Forumit Uron antarët dhe mbarë muslimanët në botë: "Urime festa e Fitër Bajramit"
» Urimi i Ramazanit nga Stafi i Forumit
» Urimi i Myftiut me rastin e festës së Fitër Bajramit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: THESARI I RAMAZANIT :: Urimi i Bajramit-
Kërce tek: