islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoLatest imagesidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.
Aplikacionin mund ta gjeni edhe ne playstore ku keto dite eshte postuar per prove shkruani ne plazstore islamieshtedrit dhe do tua nxjer për ta shkarkuar dhe instaluar.


MERENI NE PLAYSTORE NE LINKUN POSHTUPLOADO GRATIS DERI 1 GIGA NE KETE WEBFAQE KLIKO

https://portal.start.io/#/pub/ads-txt
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» (Tregim Këshillues) Vrima në varkë
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyThu 24 Nov 2022 - 2:04 nga Admin

» (Tregim Keshillues) Mos e harro ombrellën në duanë e shiut
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:58 nga Admin

» (Tregim islam) Tre vëllezërit
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregim Islam) Historia e burrit i cili gërmoi malin për njëzet vjet
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:40 nga Admin

» (Tregim Islam) Shtatë pyetjet
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:34 nga Admin

» (Tregim Islam) Papagalli i mbretit
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:24 nga Admin

» (Tregim Islam) Vlerësoje para se ta humbësh
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:11 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i urtë
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyWed 27 Jul 2022 - 20:10 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për gruan dhe gjarprin e saj
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:59 nga Admin

» (Tregime Islame) Këshilla e babait
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Rrobaqepësi gënjeshtarë
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe poeti
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:48 nga Admin

» (Tregim Islam) Mbreti dhe shërbëtori
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:37 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos u ndikoni nga njerëzit e këqinj dhe të ligë
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyTue 28 Jun 2022 - 10:16 nga Admin

» (Artikull) TË KËNAQI QË TË MASHTROJ!
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:23 nga Admin

» (Tregime Islame) Poeti me qyp
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:16 nga Admin

» (Shëndetësi) Kujdesi për veshkat gjatë stinës së verës
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:13 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i varfër
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:03 nga Admin

» (Tregime Islame) Fjala e mirë si pema e mirë
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:00 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi mbretin i cili vendosi të shpërblejë me një kurorë floriri
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos nënçmo asnjë vepër të mirë,
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi plakun e urtë që ja tregoi mbretit mëshirën e Allahut xh.sh
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:55 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi personin që shkoi në Haxh dhe gjeti një qese me flori
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi një njeri i cili kishte gjashtë vajza dhe gruan e kishte shtatzënë për herë të shtatë
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:45 nga Admin

» (Tregime Islame) Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:42 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për plakun që deshi të shpëtonte macen nga mbytja në lum
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:34 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregim pikëllues për gjyshin
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyTue 21 Jun 2022 - 20:04 nga Admin

» (Tregime Islame) Inat deveje
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyTue 21 Jun 2022 - 19:52 nga Admin

» (Tregime Islame) DHURATA E BUKUR E MATURANTIT
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:41 nga Admin

» (Tregime Islame) Babai dhe djali
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:36 nga Admin

» (Teme Islame) Rreze shprese
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptySat 18 Jun 2022 - 20:18 nga Admin

» (Artikull) 6 Mënyra të lehta për të fituar sevape (shpërblime) edhe pas vdekjes tënde.
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptySat 18 Jun 2022 - 18:58 nga Admin

» (Tregime Islame) Brenda çdo balte, gjendet një thesar
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptySat 18 Jun 2022 - 18:44 nga Admin

» Tema Islame) Ndjenja për jetën
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptySat 18 Jun 2022 - 17:28 nga Admin

» (Tregime Islame) Pëllumbi syçelë
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyFri 17 Jun 2022 - 20:24 nga Admin

» (Tregime Islame) Perandori kinez dhe shkëmbi në rrugë
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyFri 17 Jun 2022 - 20:06 nga Admin

» (Tregime Islame) Kur mirësia e mund dredhinë
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyThu 16 Jun 2022 - 17:17 nga Admin

» (Tregime Islame) Gruaja që e fejoi burrin e saj nga Zoti i saj
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyThu 16 Jun 2022 - 17:09 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbaje një derë të hapur me Zotin!
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyWed 15 Jun 2022 - 15:38 nga Admin

» (Tregime Islame) Sekreti i lumturise (tregim)
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyWed 15 Jun 2022 - 5:48 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Filmi i ri ne aplikacion

Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) Empty96%[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) Empty
 96% [ 286 ]
2.Vetëm Sabahun
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) Empty0%[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) Empty0%[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) Empty0%[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) Empty1%[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) Empty2%[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 298
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24380 artikuj v 13528 temat
PYETE HOXHËN

Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 [Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam )

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8511
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 40
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) Empty
MesazhTitulli: [Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam )   [Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam ) EmptyFri 3 Jul 2015 - 19:37
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
[Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam )
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» JAKUB HASIPI-LUFTA E BEDRIT (VIDEO LIGJERAT)
» Lufta e Bedrit shqip Video
» [Video Ligjerat e Ramazanit] Agjërimi, Shkollë Ndryshimi ! – Hoxhë Husamedin Abazi
» 10 FAKTE QË ZBARDHIN KONTRIBUTIN E PEJGAMBERIT, ALEJHI SELAM PËR NJERËZIMIN
» SHENJAT E DASHURISË NDAJ PEJGAMBERIT [alejhi salatu ves selam]

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: THESARI I RAMAZANIT :: Ligjeratat e Ramazanit-
Kërce tek: