islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.
Aplikacionin mund ta gjeni edhe ne playstore ku keto dite eshte postuar per prove shkruani ne plazstore islamieshtedrit dhe do tua nxjer për ta shkarkuar dhe instaluar.


MERENI NE PLAYSTORE NE LINKUN POSHTUPLOADO GRATIS DERI 1 GIGA NE KETE WEBFAQE KLIKO

https://portal.start.io/#/pub/ads-txt
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» (Tregim Islam) Shtatë pyetjet
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:34 nga Admin

» (Tregim Islam) Papagalli i mbretit
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:24 nga Admin

» (Tregim Islam) Vlerësoje para se ta humbësh
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:11 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i urtë
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptyWed 27 Jul 2022 - 20:10 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për gruan dhe gjarprin e saj
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:59 nga Admin

» (Tregime Islame) Këshilla e babait
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Rrobaqepësi gënjeshtarë
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe poeti
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:48 nga Admin

» (Tregim Islam) Mbreti dhe shërbëtori
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:37 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos u ndikoni nga njerëzit e këqinj dhe të ligë
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptyTue 28 Jun 2022 - 10:16 nga Admin

» (Artikull) TË KËNAQI QË TË MASHTROJ!
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:23 nga Admin

» (Tregime Islame) Poeti me qyp
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:16 nga Admin

» (Shëndetësi) Kujdesi për veshkat gjatë stinës së verës
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:13 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i varfër
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:03 nga Admin

» (Tregime Islame) Fjala e mirë si pema e mirë
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:00 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi mbretin i cili vendosi të shpërblejë me një kurorë floriri
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos nënçmo asnjë vepër të mirë,
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi plakun e urtë që ja tregoi mbretit mëshirën e Allahut xh.sh
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:55 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi personin që shkoi në Haxh dhe gjeti një qese me flori
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi një njeri i cili kishte gjashtë vajza dhe gruan e kishte shtatzënë për herë të shtatë
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:45 nga Admin

» (Tregime Islame) Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:42 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për plakun që deshi të shpëtonte macen nga mbytja në lum
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:34 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregim pikëllues për gjyshin
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptyTue 21 Jun 2022 - 20:04 nga Admin

» (Tregime Islame) Inat deveje
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptyTue 21 Jun 2022 - 19:52 nga Admin

» (Tregime Islame) DHURATA E BUKUR E MATURANTIT
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:41 nga Admin

» (Tregime Islame) Babai dhe djali
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:36 nga Admin

» (Teme Islame) Rreze shprese
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptySat 18 Jun 2022 - 20:18 nga Admin

» (Artikull) 6 Mënyra të lehta për të fituar sevape (shpërblime) edhe pas vdekjes tënde.
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptySat 18 Jun 2022 - 18:58 nga Admin

» (Tregime Islame) Brenda çdo balte, gjendet një thesar
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptySat 18 Jun 2022 - 18:44 nga Admin

» Tema Islame) Ndjenja për jetën
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptySat 18 Jun 2022 - 17:28 nga Admin

» (Tregime Islame) Pëllumbi syçelë
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptyFri 17 Jun 2022 - 20:24 nga Admin

» (Tregime Islame) Perandori kinez dhe shkëmbi në rrugë
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptyFri 17 Jun 2022 - 20:06 nga Admin

» (Tregime Islame) Kur mirësia e mund dredhinë
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptyThu 16 Jun 2022 - 17:17 nga Admin

» (Tregime Islame) Gruaja që e fejoi burrin e saj nga Zoti i saj
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptyThu 16 Jun 2022 - 17:09 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbaje një derë të hapur me Zotin!
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptyWed 15 Jun 2022 - 15:38 nga Admin

» (Tregime Islame) Sekreti i lumturise (tregim)
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptyWed 15 Jun 2022 - 5:48 nga Admin

» [Tregim Islam] Llukmani i urte dhe urtesit e tij
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptyTue 14 Jun 2022 - 20:36 nga Admin

» [Teme islame] Shpirti i jetës
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptyTue 14 Jun 2022 - 20:23 nga Admin

» [Teme Islame] Jeto për Zotin, jo për njerëzit
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptyTue 14 Jun 2022 - 20:21 nga Admin

» (Tregime Islame) Bretkosa, uji i nxehtë dhe arti i qeverisjes
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptyTue 14 Jun 2022 - 11:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Filmi i ri ne aplikacion

Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem Empty96%(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem Empty
 96% [ 286 ]
2.Vetëm Sabahun
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem Empty0%(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem Empty0%(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem Empty0%(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem Empty1%(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem Empty2%(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 298
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24376 artikuj v 13524 temat
PYETE HOXHËN

Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 (Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8507
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 40
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem Empty
MesazhTitulli: (Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem   (Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem EmptySun 24 Feb 2019 - 21:23Allahu ju shperbleft per postimin.
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
(Video Kuran) Ilaz Salihi-Lexim nga Suretu Merjem
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Video Ilahije nga Ilaz Salihi- Jemi ardhur n`kët dunja
» [Dua aktuale] DUAJA E FITËR BAJRAMIT "Bërë në Xhamin e Shqipatrve Bibbien nga Ilaz ef.Salihi
» Ju pershendes gjithe juve me kete Ilahi te bukur kenduar nga Ilaz Salihi(Admin)
» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Bibbienës Itali me 10.04.2015 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema:Mendjemadhësi
» [Hudbe islam] Ders i Xhumas mbajtur në xhamine e shqiptarve Bibbien Itali 20.03.2015 Tema: Zot na rruaj nga përçarja...Ligjerues Ilaz.ef.Salihi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Media Islame-
Kërce tek: