islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.
Aplikacionin mund ta gjeni edhe ne playstore ku keto dite eshte postuar per prove shkruani ne plazstore islamieshtedrit dhe do tua nxjer për ta shkarkuar dhe instaluar.


MERENI NE PLAYSTORE NE LINKUN POSHTUPLOADO GRATIS DERI 1 GIGA NE KETE WEBFAQE KLIKO

https://portal.start.io/#/pub/ads-txt
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» (Tregim Islam) Shtatë pyetjet
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:34 nga Admin

» (Tregim Islam) Papagalli i mbretit
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:24 nga Admin

» (Tregim Islam) Vlerësoje para se ta humbësh
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:11 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i urtë
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyWed 27 Jul 2022 - 20:10 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për gruan dhe gjarprin e saj
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:59 nga Admin

» (Tregime Islame) Këshilla e babait
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Rrobaqepësi gënjeshtarë
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe poeti
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:48 nga Admin

» (Tregim Islam) Mbreti dhe shërbëtori
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:37 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos u ndikoni nga njerëzit e këqinj dhe të ligë
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyTue 28 Jun 2022 - 10:16 nga Admin

» (Artikull) TË KËNAQI QË TË MASHTROJ!
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:23 nga Admin

» (Tregime Islame) Poeti me qyp
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:16 nga Admin

» (Shëndetësi) Kujdesi për veshkat gjatë stinës së verës
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:13 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i varfër
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:03 nga Admin

» (Tregime Islame) Fjala e mirë si pema e mirë
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:00 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi mbretin i cili vendosi të shpërblejë me një kurorë floriri
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos nënçmo asnjë vepër të mirë,
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi plakun e urtë që ja tregoi mbretit mëshirën e Allahut xh.sh
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:55 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi personin që shkoi në Haxh dhe gjeti një qese me flori
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi një njeri i cili kishte gjashtë vajza dhe gruan e kishte shtatzënë për herë të shtatë
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:45 nga Admin

» (Tregime Islame) Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:42 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për plakun që deshi të shpëtonte macen nga mbytja në lum
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:34 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregim pikëllues për gjyshin
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyTue 21 Jun 2022 - 20:04 nga Admin

» (Tregime Islame) Inat deveje
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyTue 21 Jun 2022 - 19:52 nga Admin

» (Tregime Islame) DHURATA E BUKUR E MATURANTIT
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:41 nga Admin

» (Tregime Islame) Babai dhe djali
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:36 nga Admin

» (Teme Islame) Rreze shprese
Si te regjistroheni ne Forum? EmptySat 18 Jun 2022 - 20:18 nga Admin

» (Artikull) 6 Mënyra të lehta për të fituar sevape (shpërblime) edhe pas vdekjes tënde.
Si te regjistroheni ne Forum? EmptySat 18 Jun 2022 - 18:58 nga Admin

» (Tregime Islame) Brenda çdo balte, gjendet një thesar
Si te regjistroheni ne Forum? EmptySat 18 Jun 2022 - 18:44 nga Admin

» Tema Islame) Ndjenja për jetën
Si te regjistroheni ne Forum? EmptySat 18 Jun 2022 - 17:28 nga Admin

» (Tregime Islame) Pëllumbi syçelë
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyFri 17 Jun 2022 - 20:24 nga Admin

» (Tregime Islame) Perandori kinez dhe shkëmbi në rrugë
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyFri 17 Jun 2022 - 20:06 nga Admin

» (Tregime Islame) Kur mirësia e mund dredhinë
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyThu 16 Jun 2022 - 17:17 nga Admin

» (Tregime Islame) Gruaja që e fejoi burrin e saj nga Zoti i saj
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyThu 16 Jun 2022 - 17:09 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbaje një derë të hapur me Zotin!
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyWed 15 Jun 2022 - 15:38 nga Admin

» (Tregime Islame) Sekreti i lumturise (tregim)
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyWed 15 Jun 2022 - 5:48 nga Admin

» [Tregim Islam] Llukmani i urte dhe urtesit e tij
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyTue 14 Jun 2022 - 20:36 nga Admin

» [Teme islame] Shpirti i jetës
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyTue 14 Jun 2022 - 20:23 nga Admin

» [Teme Islame] Jeto për Zotin, jo për njerëzit
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyTue 14 Jun 2022 - 20:21 nga Admin

» (Tregime Islame) Bretkosa, uji i nxehtë dhe arti i qeverisjes
Si te regjistroheni ne Forum? EmptyTue 14 Jun 2022 - 11:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Filmi i ri ne aplikacion

Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Si te regjistroheni ne Forum? Empty96%Si te regjistroheni ne Forum? Empty
 96% [ 286 ]
2.Vetëm Sabahun
Si te regjistroheni ne Forum? Empty0%Si te regjistroheni ne Forum? Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Si te regjistroheni ne Forum? Empty0%Si te regjistroheni ne Forum? Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Si te regjistroheni ne Forum? Empty0%Si te regjistroheni ne Forum? Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Si te regjistroheni ne Forum? Empty1%Si te regjistroheni ne Forum? Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Si te regjistroheni ne Forum? Empty2%Si te regjistroheni ne Forum? Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 298
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24376 artikuj v 13524 temat
PYETE HOXHËN

Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Si te regjistroheni ne Forum?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8507
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 40
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Si te regjistroheni ne Forum? Empty
MesazhTitulli: Si te regjistroheni ne Forum?   Si te regjistroheni ne Forum? EmptyMon 25 Feb 2019 - 16:07

Es-selamu alejkum vizitor te nderuar nje herit Falenderoj Allahun qe serish u rikthie forumi te gjithe ate qe kane qene antar mund qe te llogiren me emrat perderues qe I kan pasur dhe paswordat e tyre ndersa ata qe duan te regjistrohen e kan lehte lexoni ketu si:

1.Dowonladone nga telefoni juaj aplikacionin topic'it si fotoja lart.

Si te regjistroheni ne Forum? 20190221

2. Krijo nje akont tek topicu

Si te regjistroheni ne Forum? 20190222

3. Kur te futesh tek topic e ke lart search dhe ati shkrun keshtu islamieshtedrit


Si te regjistroheni ne Forum? 20190223

4.Pastaj kliko ne te djatht dhe futesh tek islami eshte drit

Si te regjistroheni ne Forum? 20190224

5.Login kur klikon ketu te shkrun identifikohu ose register klikon register dhe selekton qe pranon kushtet dhe ate tjetren pastaj registrohesh me topic.

Si te regjistroheni ne Forum? 20190225

Ose regjistrohesh keshtu:

Si te regjistroheni ne Forum? 20190226

Allahu ju shperbleft per postimin.
Si te regjistroheni ne Forum? 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8507
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 40
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Si te regjistroheni ne Forum? Empty
MesazhTitulli: Re: Si te regjistroheni ne Forum?   Si te regjistroheni ne Forum? EmptyThu 28 Feb 2019 - 17:26

Ja shpjegimi me foto me topic

Allahu ju shperbleft per postimin.
Si te regjistroheni ne Forum? 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
Si te regjistroheni ne Forum?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Rissi në Forum*****Së shpejti vjen në Forum Filmi "Imam Muslimi" Bazuar në histori të vërtet
» Rissi Rissi...Më të rejat në Forum nga Telefoni juaj iphone,androit,pa mos u kycur në forum
» Si postohet Foto në Forum...?
» Kerkoj ndihm nga Tetovart qe jan ne forum?
» Pyetje drejtuar Hoxhallarëve në Forum

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi Diskutiv dhe Rregullat :: Si të postoj në Forum-
Kërce tek: