islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoLatest imagesidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.
Aplikacionin mund ta gjeni edhe ne playstore ku keto dite eshte postuar per prove shkruani ne plazstore islamieshtedrit dhe do tua nxjer për ta shkarkuar dhe instaluar.


MERENI NE PLAYSTORE NE LINKUN POSHTUPLOADO GRATIS DERI 1 GIGA NE KETE WEBFAQE KLIKO

https://portal.start.io/#/pub/ads-txt
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Ilahije e re per Ramazan 2023 nga Merita Burniku: Pershendetje nga Gurbeti n'Ramazan
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyToday at 2:31 nga Admin

» Përcaktimi i fillimit të Ramazanit, syfyrit dhe iftarit
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyToday at 2:02 nga Admin

» Programi I aktiviteteve ne Ramazan ne Xhamine e Frankenthalit
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyYesterday at 23:53 nga Admin

» Vaktia e Ramazanit per Frankenthal Gjermany dhe Qytetet tjera te Gjermanise
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyYesterday at 23:48 nga Admin

» Dersi i pare ne Xhamine e Frankenthalit: Tre ceshtje me rendesi ne Ramazan
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyYesterday at 23:29 nga Admin

» Mire se erdhe Ramazan Urime Muaji I Ramazanit Video Projekte
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyYesterday at 23:21 nga Admin

» (Tregim Islam) Gjahtari dhe zogu
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:50 nga Admin

» (Tregim Islam) Jeta jonë ndodhet në këtë tregim
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:47 nga Admin

» (Tregim Islam)Zoti im, nëse kështu sillesh me të pabindurit, atëherë sa i mirë je ndaj atyre që të binden"
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:39 nga Admin

» (Tregim Këshillues) Vrima në varkë
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyThu 24 Nov 2022 - 2:04 nga Admin

» (Tregim Keshillues) Mos e harro ombrellën në duanë e shiut
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:58 nga Admin

» (Tregim islam) Tre vëllezërit
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregim Islam) Historia e burrit i cili gërmoi malin për njëzet vjet
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:40 nga Admin

» (Tregim Islam) Shtatë pyetjet
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:34 nga Admin

» (Tregim Islam) Papagalli i mbretit
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:24 nga Admin

» (Tregim Islam) Vlerësoje para se ta humbësh
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:11 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i urtë
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyWed 27 Jul 2022 - 20:10 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për gruan dhe gjarprin e saj
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:59 nga Admin

» (Tregime Islame) Këshilla e babait
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Rrobaqepësi gënjeshtarë
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe poeti
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:48 nga Admin

» (Tregim Islam) Mbreti dhe shërbëtori
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:37 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos u ndikoni nga njerëzit e këqinj dhe të ligë
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyTue 28 Jun 2022 - 10:16 nga Admin

» (Artikull) TË KËNAQI QË TË MASHTROJ!
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:23 nga Admin

» (Tregime Islame) Poeti me qyp
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:16 nga Admin

» (Shëndetësi) Kujdesi për veshkat gjatë stinës së verës
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:13 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i varfër
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:03 nga Admin

» (Tregime Islame) Fjala e mirë si pema e mirë
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:00 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi mbretin i cili vendosi të shpërblejë me një kurorë floriri
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos nënçmo asnjë vepër të mirë,
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi plakun e urtë që ja tregoi mbretit mëshirën e Allahut xh.sh
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:55 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi personin që shkoi në Haxh dhe gjeti një qese me flori
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi një njeri i cili kishte gjashtë vajza dhe gruan e kishte shtatzënë për herë të shtatë
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:45 nga Admin

» (Tregime Islame) Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:42 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për plakun që deshi të shpëtonte macen nga mbytja në lum
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:34 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregim pikëllues për gjyshin
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyTue 21 Jun 2022 - 20:04 nga Admin

» (Tregime Islame) Inat deveje
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyTue 21 Jun 2022 - 19:52 nga Admin

» (Tregime Islame) DHURATA E BUKUR E MATURANTIT
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:41 nga Admin

» (Tregime Islame) Babai dhe djali
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:36 nga Admin

» (Teme Islame) Rreze shprese
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptySat 18 Jun 2022 - 20:18 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
14 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 14 vizitorë :: 3 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Filmi i ri ne aplikacion

Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! Empty96%Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! Empty
 96% [ 286 ]
2.Vetëm Sabahun
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! Empty0%Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! Empty0%Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! Empty0%Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! Empty1%Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! Empty2%Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 298
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3031 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Fadil Grisholli

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24389 artikuj v 13537 temat
PYETE HOXHËN

Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! Empty
MesazhTitulli: Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!   Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptySat 2 Mar 2019 - 10:27


Ose ne KETE LINK

Pasi ta shkarkoni hzni tek cartela archive ne telefonin tuaj dhe tek dowonload e gjeni e klikoni e instaloni dhe pastaj e keni ikonen ne ballinen e telefonit tuaj

Aplikacioni eshte edhe ne playstore nuk eshte 100% aktiv ne prove eshte mundeni ta shkruani ne playstore islamieshtedrit dhe ta instaloni


Edituar për herë të fundit nga Admin në Sat 28 May 2022 - 18:20, edituar 2 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! Empty
MesazhTitulli: Re: Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!   Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyMon 4 Mar 2019 - 23:21

E rregulluam aplikacionin per shkarkim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! Empty
MesazhTitulli: Re: Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!   Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10

Aplikacioni eshte duke punar me ndryshime te medha brenda
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! Empty
MesazhTitulli: Re: Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!   Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptySat 28 May 2022 - 18:21

Me ne fund edhe ne playstore aplikacioni me emrin e plote ne playstore islamieshtedrit dhe e klikon search pastaj klikoini mbi ikon dhe e shkarkoni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
lazi82
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
lazi82


Numri i postimeve : 1
Data e regjistrimit : 14/10/2019

Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! Empty
MesazhTitulli: Aplikacioni Islamieshtedrit edhe ne nje vend shkarkimi   Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! EmptyMon 30 May 2022 - 1:58

Pasi qe Playstore akoma e ka ne testim e siper aplikacionin neve e kemi upladuar edhe ne upload.net dhe e keni linkun per direktshkarkim.

Islamieshtedrit1.apk
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! Empty
MesazhTitulli: Re: Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!   Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj! Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» -----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit
» RISSI RISSI....SHIQO FILMIN MË TË RI ISLAM "ZGJIMI I DAVUDI TAIT" (Komplet) PROJEKT I FORUMIT.
» Rissi Rissi..Lexoni dhe Shkarkoni librin më të ri punuar nga stafi i Forumit "Përmbledhje Tregimesh Islame" Pjesa e parë
» RISI! RISI! RISI! LIVE NGA BUCHSI ZVICRA ADMINI ILAZ SALIHI ORA 19.15 MBREMJE TE MEVUDI SHERIFIT I CILI TASH ME PUN KA VAZHDUAR NE XHAMIN SI I EL NUR TË BUCHSITM. ZVICËR SI IMAM
» RISSI RISI- SHIQONI FILMIN MË TË RI*** "GURGULLIMA E LUMEJVE TË XHENENTIT" I PËRKTHYER NË SHQIP NGA FORUMI" ISLAMI-ESHTE-DRIT

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Shkarkime (dowonload) :: Programe Islame-
Kërce tek: