islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoLatest imagesidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.
Aplikacionin mund ta gjeni edhe ne playstore ku keto dite eshte postuar per prove shkruani ne plazstore islamieshtedrit dhe do tua nxjer për ta shkarkuar dhe instaluar.


MERENI NE PLAYSTORE NE LINKUN POSHTUPLOADO GRATIS DERI 1 GIGA NE KETE WEBFAQE KLIKO

https://portal.start.io/#/pub/ads-txt
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» (Tregim Këshillues) Vrima në varkë
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptyThu 24 Nov 2022 - 2:04 nga Admin

» (Tregim Keshillues) Mos e harro ombrellën në duanë e shiut
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:58 nga Admin

» (Tregim islam) Tre vëllezërit
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregim Islam) Historia e burrit i cili gërmoi malin për njëzet vjet
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:40 nga Admin

» (Tregim Islam) Shtatë pyetjet
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:34 nga Admin

» (Tregim Islam) Papagalli i mbretit
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:24 nga Admin

» (Tregim Islam) Vlerësoje para se ta humbësh
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:11 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i urtë
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptyWed 27 Jul 2022 - 20:10 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për gruan dhe gjarprin e saj
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:59 nga Admin

» (Tregime Islame) Këshilla e babait
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Rrobaqepësi gënjeshtarë
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe poeti
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:48 nga Admin

» (Tregim Islam) Mbreti dhe shërbëtori
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:37 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos u ndikoni nga njerëzit e këqinj dhe të ligë
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptyTue 28 Jun 2022 - 10:16 nga Admin

» (Artikull) TË KËNAQI QË TË MASHTROJ!
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:23 nga Admin

» (Tregime Islame) Poeti me qyp
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:16 nga Admin

» (Shëndetësi) Kujdesi për veshkat gjatë stinës së verës
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:13 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i varfër
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:03 nga Admin

» (Tregime Islame) Fjala e mirë si pema e mirë
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:00 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi mbretin i cili vendosi të shpërblejë me një kurorë floriri
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos nënçmo asnjë vepër të mirë,
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi plakun e urtë që ja tregoi mbretit mëshirën e Allahut xh.sh
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:55 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi personin që shkoi në Haxh dhe gjeti një qese me flori
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi një njeri i cili kishte gjashtë vajza dhe gruan e kishte shtatzënë për herë të shtatë
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:45 nga Admin

» (Tregime Islame) Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:42 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për plakun që deshi të shpëtonte macen nga mbytja në lum
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:34 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregim pikëllues për gjyshin
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptyTue 21 Jun 2022 - 20:04 nga Admin

» (Tregime Islame) Inat deveje
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptyTue 21 Jun 2022 - 19:52 nga Admin

» (Tregime Islame) DHURATA E BUKUR E MATURANTIT
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:41 nga Admin

» (Tregime Islame) Babai dhe djali
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:36 nga Admin

» (Teme Islame) Rreze shprese
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptySat 18 Jun 2022 - 20:18 nga Admin

» (Artikull) 6 Mënyra të lehta për të fituar sevape (shpërblime) edhe pas vdekjes tënde.
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptySat 18 Jun 2022 - 18:58 nga Admin

» (Tregime Islame) Brenda çdo balte, gjendet një thesar
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptySat 18 Jun 2022 - 18:44 nga Admin

» Tema Islame) Ndjenja për jetën
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptySat 18 Jun 2022 - 17:28 nga Admin

» (Tregime Islame) Pëllumbi syçelë
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptyFri 17 Jun 2022 - 20:24 nga Admin

» (Tregime Islame) Perandori kinez dhe shkëmbi në rrugë
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptyFri 17 Jun 2022 - 20:06 nga Admin

» (Tregime Islame) Kur mirësia e mund dredhinë
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptyThu 16 Jun 2022 - 17:17 nga Admin

» (Tregime Islame) Gruaja që e fejoi burrin e saj nga Zoti i saj
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptyThu 16 Jun 2022 - 17:09 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbaje një derë të hapur me Zotin!
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptyWed 15 Jun 2022 - 15:38 nga Admin

» (Tregime Islame) Sekreti i lumturise (tregim)
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptyWed 15 Jun 2022 - 5:48 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
9 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 9 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Filmi i ri ne aplikacion

Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" Empty96%Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" Empty
 96% [ 286 ]
2.Vetëm Sabahun
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" Empty0%Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" Empty0%Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" Empty0%Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" Empty1%Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" Empty2%Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 298
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24380 artikuj v 13528 temat
PYETE HOXHËN

Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar"

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8511
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 40
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" Empty
MesazhTitulli: Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar"   Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar" EmptyFri 22 Mar 2019 - 18:29


Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
Hudbe e xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:"Urtesitë e ngjarjes së javës së kaluar"
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Hudbe e Xhumas 22.03.2019 Islamischen Verein Frankenthal-Tema:" Urtesia e ndodhisë së javës së kaluar"
» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
» Hudbe e Xhumas nga Burim ef.Sherifi Tema:Perndimi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Video Projekte-
Kërce tek: