islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoLatest imagesidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.
Aplikacionin mund ta gjeni edhe ne playstore ku keto dite eshte postuar per prove shkruani ne plazstore islamieshtedrit dhe do tua nxjer për ta shkarkuar dhe instaluar.


MERENI NE PLAYSTORE NE LINKUN POSHTUPLOADO GRATIS DERI 1 GIGA NE KETE WEBFAQE KLIKO

https://portal.start.io/#/pub/ads-txt
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Ilahije e re per Ramazan 2023 nga Merita Burniku: Pershendetje nga Gurbeti n'Ramazan
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptyToday at 2:31 nga Admin

» Përcaktimi i fillimit të Ramazanit, syfyrit dhe iftarit
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptyToday at 2:02 nga Admin

» Programi I aktiviteteve ne Ramazan ne Xhamine e Frankenthalit
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptyYesterday at 23:53 nga Admin

» Vaktia e Ramazanit per Frankenthal Gjermany dhe Qytetet tjera te Gjermanise
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptyYesterday at 23:48 nga Admin

» Dersi i pare ne Xhamine e Frankenthalit: Tre ceshtje me rendesi ne Ramazan
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptyYesterday at 23:29 nga Admin

» Mire se erdhe Ramazan Urime Muaji I Ramazanit Video Projekte
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptyYesterday at 23:21 nga Admin

» (Tregim Islam) Gjahtari dhe zogu
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:50 nga Admin

» (Tregim Islam) Jeta jonë ndodhet në këtë tregim
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:47 nga Admin

» (Tregim Islam)Zoti im, nëse kështu sillesh me të pabindurit, atëherë sa i mirë je ndaj atyre që të binden"
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:39 nga Admin

» (Tregim Këshillues) Vrima në varkë
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptyThu 24 Nov 2022 - 2:04 nga Admin

» (Tregim Keshillues) Mos e harro ombrellën në duanë e shiut
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:58 nga Admin

» (Tregim islam) Tre vëllezërit
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregim Islam) Historia e burrit i cili gërmoi malin për njëzet vjet
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:40 nga Admin

» (Tregim Islam) Shtatë pyetjet
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:34 nga Admin

» (Tregim Islam) Papagalli i mbretit
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:24 nga Admin

» (Tregim Islam) Vlerësoje para se ta humbësh
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:11 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i urtë
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptyWed 27 Jul 2022 - 20:10 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për gruan dhe gjarprin e saj
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:59 nga Admin

» (Tregime Islame) Këshilla e babait
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Rrobaqepësi gënjeshtarë
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe poeti
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:48 nga Admin

» (Tregim Islam) Mbreti dhe shërbëtori
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:37 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos u ndikoni nga njerëzit e këqinj dhe të ligë
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptyTue 28 Jun 2022 - 10:16 nga Admin

» (Artikull) TË KËNAQI QË TË MASHTROJ!
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:23 nga Admin

» (Tregime Islame) Poeti me qyp
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:16 nga Admin

» (Shëndetësi) Kujdesi për veshkat gjatë stinës së verës
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:13 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i varfër
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:03 nga Admin

» (Tregime Islame) Fjala e mirë si pema e mirë
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:00 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi mbretin i cili vendosi të shpërblejë me një kurorë floriri
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos nënçmo asnjë vepër të mirë,
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi plakun e urtë që ja tregoi mbretit mëshirën e Allahut xh.sh
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:55 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi personin që shkoi në Haxh dhe gjeti një qese me flori
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi një njeri i cili kishte gjashtë vajza dhe gruan e kishte shtatzënë për herë të shtatë
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:45 nga Admin

» (Tregime Islame) Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:42 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për plakun që deshi të shpëtonte macen nga mbytja në lum
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:34 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregim pikëllues për gjyshin
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptyTue 21 Jun 2022 - 20:04 nga Admin

» (Tregime Islame) Inat deveje
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptyTue 21 Jun 2022 - 19:52 nga Admin

» (Tregime Islame) DHURATA E BUKUR E MATURANTIT
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:41 nga Admin

» (Tregime Islame) Babai dhe djali
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:36 nga Admin

» (Teme Islame) Rreze shprese
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptySat 18 Jun 2022 - 20:18 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
15 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 15 vizitorë :: 3 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Filmi i ri ne aplikacion

Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet Empty96%Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet Empty
 96% [ 286 ]
2.Vetëm Sabahun
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet Empty0%Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet Empty0%Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet Empty0%Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet Empty1%Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet Empty2%Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 298
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3031 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Fadil Grisholli

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24389 artikuj v 13537 temat
PYETE HOXHËN

Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet Empty
MesazhTitulli: Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet   Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet EmptySun 24 Mar 2019 - 20:17

Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet 20190399
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet 20190100
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» ** Di Ajete Kuranore**
» **Tri Ajete Kuranore.**
» Ajete Kuranore...
» Darka me familjen ndikon pozitivisht tek të rinjtë
» Skamja dhe sëmundja ka goditur rëndë familjen Avdullahu

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Gruaja dhe familja :: Gruaja dhe familja në Islam-
Kërce tek: