islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.
Aplikacionin mund ta gjeni edhe ne playstore ku keto dite eshte postuar per prove shkruani ne plazstore islamieshtedrit dhe do tua nxjer për ta shkarkuar dhe instaluar.


MERENI NE PLAYSTORE NE LINKUN POSHTUPLOADO GRATIS DERI 1 GIGA NE KETE WEBFAQE KLIKO

https://portal.start.io/#/pub/ads-txt
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» (Tregim Islam) Shtatë pyetjet
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:34 nga Admin

» (Tregim Islam) Papagalli i mbretit
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:24 nga Admin

» (Tregim Islam) Vlerësoje para se ta humbësh
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:11 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i urtë
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptyWed 27 Jul 2022 - 20:10 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për gruan dhe gjarprin e saj
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:59 nga Admin

» (Tregime Islame) Këshilla e babait
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Rrobaqepësi gënjeshtarë
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe poeti
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:48 nga Admin

» (Tregim Islam) Mbreti dhe shërbëtori
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:37 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos u ndikoni nga njerëzit e këqinj dhe të ligë
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptyTue 28 Jun 2022 - 10:16 nga Admin

» (Artikull) TË KËNAQI QË TË MASHTROJ!
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:23 nga Admin

» (Tregime Islame) Poeti me qyp
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:16 nga Admin

» (Shëndetësi) Kujdesi për veshkat gjatë stinës së verës
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:13 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i varfër
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:03 nga Admin

» (Tregime Islame) Fjala e mirë si pema e mirë
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:00 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi mbretin i cili vendosi të shpërblejë me një kurorë floriri
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos nënçmo asnjë vepër të mirë,
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi plakun e urtë që ja tregoi mbretit mëshirën e Allahut xh.sh
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:55 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi personin që shkoi në Haxh dhe gjeti një qese me flori
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi një njeri i cili kishte gjashtë vajza dhe gruan e kishte shtatzënë për herë të shtatë
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:45 nga Admin

» (Tregime Islame) Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:42 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për plakun që deshi të shpëtonte macen nga mbytja në lum
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:34 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregim pikëllues për gjyshin
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptyTue 21 Jun 2022 - 20:04 nga Admin

» (Tregime Islame) Inat deveje
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptyTue 21 Jun 2022 - 19:52 nga Admin

» (Tregime Islame) DHURATA E BUKUR E MATURANTIT
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:41 nga Admin

» (Tregime Islame) Babai dhe djali
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:36 nga Admin

» (Teme Islame) Rreze shprese
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptySat 18 Jun 2022 - 20:18 nga Admin

» (Artikull) 6 Mënyra të lehta për të fituar sevape (shpërblime) edhe pas vdekjes tënde.
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptySat 18 Jun 2022 - 18:58 nga Admin

» (Tregime Islame) Brenda çdo balte, gjendet një thesar
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptySat 18 Jun 2022 - 18:44 nga Admin

» Tema Islame) Ndjenja për jetën
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptySat 18 Jun 2022 - 17:28 nga Admin

» (Tregime Islame) Pëllumbi syçelë
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptyFri 17 Jun 2022 - 20:24 nga Admin

» (Tregime Islame) Perandori kinez dhe shkëmbi në rrugë
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptyFri 17 Jun 2022 - 20:06 nga Admin

» (Tregime Islame) Kur mirësia e mund dredhinë
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptyThu 16 Jun 2022 - 17:17 nga Admin

» (Tregime Islame) Gruaja që e fejoi burrin e saj nga Zoti i saj
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptyThu 16 Jun 2022 - 17:09 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbaje një derë të hapur me Zotin!
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptyWed 15 Jun 2022 - 15:38 nga Admin

» (Tregime Islame) Sekreti i lumturise (tregim)
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptyWed 15 Jun 2022 - 5:48 nga Admin

» [Tregim Islam] Llukmani i urte dhe urtesit e tij
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptyTue 14 Jun 2022 - 20:36 nga Admin

» [Teme islame] Shpirti i jetës
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptyTue 14 Jun 2022 - 20:23 nga Admin

» [Teme Islame] Jeto për Zotin, jo për njerëzit
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptyTue 14 Jun 2022 - 20:21 nga Admin

» (Tregime Islame) Bretkosa, uji i nxehtë dhe arti i qeverisjes
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptyTue 14 Jun 2022 - 11:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Filmi i ri ne aplikacion

Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit Empty96%-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit Empty
 96% [ 286 ]
2.Vetëm Sabahun
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit Empty0%-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit Empty0%-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit Empty0%-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit Empty1%-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit Empty2%-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 298
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24376 artikuj v 13524 temat
PYETE HOXHËN

Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 -----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8507
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 40
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit Empty
MesazhTitulli: -----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit   -----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit EmptySat 11 Jun 2022 - 2:03

Es/selamu alejkum të nderuar vizitor të Forumit Islamieshtedrit do të fillojm me paraqitjen e nje filmi te ri serik islam Ahmed Ibn Hambeli i përbër prej 27 epizodave.
Filmi bazohet mbi ngjarjen e vërtetë jetën e Ahmed Ibn Hambelit.
Filmi është në gjuhën Arabe me titrat në gjuhën shqipe
Filmin nuk do ta gjeni në vendet tjera 
Fatkeqësisht filmin do të mundeni ta shiqoni vetëm në aplikacionin Islamieshtedrit i cili tani më është në Playstore
Cdo epizod i ka nga 48 minuta
Në aplikacion përveç këtij Filmi keni edhe shumë Filma tjerë serik dhe artistik islam


Logoja e Filmit


-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit Imam_a10

MERE APLIKACIONIN KETU

Allahu ju shperbleft per postimin.
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
-----Risi----Risi---Filmi Serik Islam Ahmed Ibn Hambeli në Aplikacionin Islamieshtedrit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» RISI! RISI! RISI! LIVE NGA BUCHSI ZVICRA ADMINI ILAZ SALIHI ORA 19.15 MBREMJE TE MEVUDI SHERIFIT I CILI TASH ME PUN KA VAZHDUAR NE XHAMIN SI I EL NUR TË BUCHSITM. ZVICËR SI IMAM
» Filmi serik islam "Dera e fshehtësisë" (Ngjarja e gjashtë: Shpëtimi)
» RISI - SERIALI OMERI(r.a) Trailer
» Filmi serik islam me titrat shqip - Babai i të Dërguarit a.s.
» RISI RISI RISI ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Filma serik Islam-
Kërce tek: