islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Fëmijët e parajsës-Film serik islam Empty96%Fëmijët e parajsës-Film serik islam Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Fëmijët e parajsës-Film serik islam Empty0%Fëmijët e parajsës-Film serik islam Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Fëmijët e parajsës-Film serik islam Empty0%Fëmijët e parajsës-Film serik islam Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Fëmijët e parajsës-Film serik islam Empty0%Fëmijët e parajsës-Film serik islam Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Fëmijët e parajsës-Film serik islam Empty1%Fëmijët e parajsës-Film serik islam Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Fëmijët e parajsës-Film serik islam Empty2%Fëmijët e parajsës-Film serik islam Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Fëmijët e parajsës-Film serik islam

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8388
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 39
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Fëmijët e parajsës-Film serik islam Empty
MesazhTitulli: Fëmijët e parajsës-Film serik islam   Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptySat 9 Jan 2010 - 1:32

1.Fëmijët e parajsës-Film serik islam ThumbnailServer2?app=vss&contentid=4ec8e9748996dfff&offsetms=150000&itag=w160&hl=en&sigh=rXNr-S-dZQwjUfePGFtFDaNv0CY:Shkarko-Fëmijët e parajsës 1

2.Fëmijët e parajsës-Film serik islam ThumbnailServer2?app=vss&contentid=a8551dd8dd1ecaa2&offsetms=495000&itag=w160&hl=en&sigh=jOF-4KIaOnfKRtpP4kJ9fBhSGdk:Shkarko-Fëmijët e parajsës 2

Fëmijët e parajsës 1
[You must be registered and logged in to see this link.]
Fëmijët e parajsës 2
[You must be registered and logged in to see this link.]


Edituar për herë të fundit nga Admin në Sun 17 Jul 2011 - 10:08, edituar 2 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
besimi5
Mysafirët e rregullt
Mysafirët e rregullt


Numri i postimeve : 25
Data e regjistrimit : 05/03/2011
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : lipjan

Fëmijët e parajsës-Film serik islam Empty
MesazhTitulli: Re: Fëmijët e parajsës-Film serik islam   Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptyMon 25 Apr 2011 - 23:10

selam alejkum spo bon linku vlla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
donesi
Mysafirët e rregullt
Mysafirët e rregullt


Numri i postimeve : 12
Data e regjistrimit : 20/06/2011

Fëmijët e parajsës-Film serik islam Empty
MesazhTitulli: Re: Fëmijët e parajsës-Film serik islam   Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptySat 16 Jul 2011 - 22:16

selam alejkum a nuk mundemi me e shiqu kete filem pa shkark a?

Allahu ju shperbleft per postimin.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8388
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 39
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Fëmijët e parajsës-Film serik islam Empty
MesazhTitulli: Re: Fëmijët e parajsës-Film serik islam   Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptySat 16 Jul 2011 - 22:28

Vallah nuk e di vlla me hesap nuk bajkan linkat po do te shof ti ndreqi une inshallah neser hem me i pa hem me i shkarkue.

wes-selamu alejkum

Allahu ju shperbleft per postimin.
Fëmijët e parajsës-Film serik islam 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8388
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 39
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Fëmijët e parajsës-Film serik islam Empty
MesazhTitulli: Re: Fëmijët e parajsës-Film serik islam   Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptySun 17 Jul 2011 - 14:31

E rregullova vlla ja e ke per shiqim kete film.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Fëmijët e parajsës-Film serik islam 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
donesi
Mysafirët e rregullt
Mysafirët e rregullt


Numri i postimeve : 12
Data e regjistrimit : 20/06/2011

Fëmijët e parajsës-Film serik islam Empty
MesazhTitulli: Re: Fëmijët e parajsës-Film serik islam   Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptySun 17 Jul 2011 - 16:35

allahu ju shperbleft per rregullimin e filmit femijet e parajses

Allahu ju shperbleft per postimin.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
zejnije sejdija
Motrat islame
Motrat islame


Numri i postimeve : 10
Data e regjistrimit : 31/01/2012

Fëmijët e parajsës-Film serik islam Empty
MesazhTitulli: Re: Fëmijët e parajsës-Film serik islam   Fëmijët e parajsës-Film serik islam EmptyTue 28 Feb 2012 - 17:19

eselamun alejkum shum film i mir zoti ju shperbleft
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Fëmijët e parajsës-Film serik islam Empty
MesazhTitulli: Re: Fëmijët e parajsës-Film serik islam   Fëmijët e parajsës-Film serik islam Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fëmijët e parajsës-Film serik islam
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Filma serik Islam-
Kërce tek: