islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.
Aplikacionin mund ta gjeni edhe ne playstore ku keto dite eshte postuar per prove shkruani ne plazstore islamieshtedrit dhe do tua nxjer për ta shkarkuar dhe instaluar.


MERENI NE PLAYSTORE NE LINKUN POSHTUPLOADO GRATIS DERI 1 GIGA NE KETE WEBFAQE KLIKO

https://portal.start.io/#/pub/ads-txt
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» (Tregim Islam) Shtatë pyetjet
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:34 nga Admin

» (Tregim Islam) Papagalli i mbretit
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:24 nga Admin

» (Tregim Islam) Vlerësoje para se ta humbësh
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:11 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i urtë
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptyWed 27 Jul 2022 - 20:10 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për gruan dhe gjarprin e saj
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:59 nga Admin

» (Tregime Islame) Këshilla e babait
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Rrobaqepësi gënjeshtarë
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe poeti
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:48 nga Admin

» (Tregim Islam) Mbreti dhe shërbëtori
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:37 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos u ndikoni nga njerëzit e këqinj dhe të ligë
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptyTue 28 Jun 2022 - 10:16 nga Admin

» (Artikull) TË KËNAQI QË TË MASHTROJ!
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:23 nga Admin

» (Tregime Islame) Poeti me qyp
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:16 nga Admin

» (Shëndetësi) Kujdesi për veshkat gjatë stinës së verës
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:13 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i varfër
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:03 nga Admin

» (Tregime Islame) Fjala e mirë si pema e mirë
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:00 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi mbretin i cili vendosi të shpërblejë me një kurorë floriri
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos nënçmo asnjë vepër të mirë,
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi plakun e urtë që ja tregoi mbretit mëshirën e Allahut xh.sh
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:55 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi personin që shkoi në Haxh dhe gjeti një qese me flori
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi një njeri i cili kishte gjashtë vajza dhe gruan e kishte shtatzënë për herë të shtatë
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:45 nga Admin

» (Tregime Islame) Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:42 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për plakun që deshi të shpëtonte macen nga mbytja në lum
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:34 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregim pikëllues për gjyshin
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptyTue 21 Jun 2022 - 20:04 nga Admin

» (Tregime Islame) Inat deveje
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptyTue 21 Jun 2022 - 19:52 nga Admin

» (Tregime Islame) DHURATA E BUKUR E MATURANTIT
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:41 nga Admin

» (Tregime Islame) Babai dhe djali
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:36 nga Admin

» (Teme Islame) Rreze shprese
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptySat 18 Jun 2022 - 20:18 nga Admin

» (Artikull) 6 Mënyra të lehta për të fituar sevape (shpërblime) edhe pas vdekjes tënde.
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptySat 18 Jun 2022 - 18:58 nga Admin

» (Tregime Islame) Brenda çdo balte, gjendet një thesar
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptySat 18 Jun 2022 - 18:44 nga Admin

» Tema Islame) Ndjenja për jetën
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptySat 18 Jun 2022 - 17:28 nga Admin

» (Tregime Islame) Pëllumbi syçelë
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptyFri 17 Jun 2022 - 20:24 nga Admin

» (Tregime Islame) Perandori kinez dhe shkëmbi në rrugë
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptyFri 17 Jun 2022 - 20:06 nga Admin

» (Tregime Islame) Kur mirësia e mund dredhinë
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptyThu 16 Jun 2022 - 17:17 nga Admin

» (Tregime Islame) Gruaja që e fejoi burrin e saj nga Zoti i saj
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptyThu 16 Jun 2022 - 17:09 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbaje një derë të hapur me Zotin!
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptyWed 15 Jun 2022 - 15:38 nga Admin

» (Tregime Islame) Sekreti i lumturise (tregim)
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptyWed 15 Jun 2022 - 5:48 nga Admin

» [Tregim Islam] Llukmani i urte dhe urtesit e tij
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptyTue 14 Jun 2022 - 20:36 nga Admin

» [Teme islame] Shpirti i jetës
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptyTue 14 Jun 2022 - 20:23 nga Admin

» [Teme Islame] Jeto për Zotin, jo për njerëzit
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptyTue 14 Jun 2022 - 20:21 nga Admin

» (Tregime Islame) Bretkosa, uji i nxehtë dhe arti i qeverisjes
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptyTue 14 Jun 2022 - 11:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Filmi i ri ne aplikacion

Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme Empty96%Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme Empty
 96% [ 286 ]
2.Vetëm Sabahun
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme Empty0%Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme Empty0%Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme Empty0%Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme Empty1%Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme Empty2%Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 298
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24376 artikuj v 13524 temat
PYETE HOXHËN

Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8507
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 40
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme Empty
MesazhTitulli: Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme   Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme EmptyThu 2 Dec 2010 - 23:57


Pyetje të përgjithshme: info@islamieshtedrit.com
Për Adminstratorët
Admin Adminstrtato (webmasster) admin@islamieshtedrit.com
Admin-Albi
Administrator admin-albi@islamieshtedrit.com
Admine-MerjemAdministratoreadmine-merjem@islamieshtedrit.com


Pyetje për Super ModeratorëtBurim-Sherifi
S.Moderator burim.sh@islamieshtedrit.com
Subhan'Allah
S.Moderator
zudi@islamieshtedrit.com
Bina
S.Modeatore
bina@islamieshtedrit.com

Pyetje për Moderatorët

Muhamer
Moderator
muhamer@islamieshtedrit.com
tuana
Moderatore
ummu-muslimanja@islamieshtedrit.com


Emri juaj:


Emaili juaj:


Komenti Juaj:Pyetje për Hoxhallarët:

Mr.Uzeiribrahimi Hoxhë pyete-hoxhen@islamieshtedrit.com
Burim Sherifi
Hoxhë
pyete-hoxhen@islamieshtedrit.com
Irfan Emruli
Hoxhë
pyete-hoxhen@islamieshtedrit.com

Allahu ju shperbleft per postimin.
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
Kontaktoni me ne per pyetje apo probleme
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pyetje Hoxhes: Pyetje ne lidhje me talakin?...Pyetje e fundit ne kete seri pyetjesh?
» Erdoan shtyen mbledhjet, ka probleme shëndetësore
» Amerikanët nuk kanë probleme me myslimanët dhe xhamitë
» Lajmet Ditore
» Dhjetë porosi për atë grua që kërkon një "Familje pa probleme"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Cka duhet të shtojm në forum? :: Kontaktoni me ne-
Kërce tek: