islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. Empty96%Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. Empty0%Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. Empty0%Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. Empty0%Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. Empty1%Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. Empty2%Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3013 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ProDoctor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valmir bllaca
Antar-aktiv
Antar-aktiv
avatar

Numri i postimeve : 150
Data e regjistrimit : 17/05/2010
Mosha : 27
Nacionaliteti-Sheti : kosova

Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. Empty
04042011
MesazhDeshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja.

Selamu alejkum.Programi megaupload manager eshte nje program per shkarkimin e te gjithave formateve te video filmave etjj.Ky program perdoret keshtu e merrni linkun e filmit edhe e qitni aty edhe pastaj e prekni ne anen e majt e shtypeni play dhe fillon te mbushet bile bile ky e rrit rrjetin kur don me marr najsen.Per qdo mos funksionim ose ndonje gje kontaktoni em mua .Ju faleminderit.

Ja ku eshte linku :http://rapidshare.com/files/455886109/megamanager.exe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Share this post on: redditgoogle

Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja. :: Komentet

selam alejkum, Dua te shikoj te gjitha serit e filmit hazreti jusuf por disa pjes mungojne, me ndihmoni si te veproj. Faleminderit
we alejkumu selam  disa pjes te hz.Jusufit na kan hjek dhe nuk mundemi ti upladojm na vjen keq. Dhe cka ehste me e keqja se en asnje  webfaqe tjeter nuk i gjeni edhe ato pak epizoda qe jan ne youtube apo dikund tjeter jan te marura nga ne. Inshaallah do te gjejm ndonje menyre per upaldim.
 

Deshironi ti shkarkoni filmat e webit atehere ja ku eshte zgjidhja.

Mbrapsht në krye 

Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Shkarkime (dowonload) :: Programe të ndryshme-
Kërce tek: