islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.
Rubrikat dhe Forumet
Ora në Forum


Postimet dhe Lajmet
Top posters
Admin (8329)
islamieshtedrit - Portal Emptyislamieshtedrit - Portal Emptyislamieshtedrit - Portal Empty 
Muhamed Dolaku (3478)
islamieshtedrit - Portal Emptyislamieshtedrit - Portal Emptyislamieshtedrit - Portal Empty 
Mr.Uzeir-Ibrahimi (1543)
islamieshtedrit - Portal Emptyislamieshtedrit - Portal Emptyislamieshtedrit - Portal Empty 
Shemsi (1500)
islamieshtedrit - Portal Emptyislamieshtedrit - Portal Emptyislamieshtedrit - Portal Empty 
Albi-ibro (1471)
islamieshtedrit - Portal Emptyislamieshtedrit - Portal Emptyislamieshtedrit - Portal Empty 
Bona (980)
islamieshtedrit - Portal Emptyislamieshtedrit - Portal Emptyislamieshtedrit - Portal Empty 
REJHANA-ENSAR (811)
islamieshtedrit - Portal Emptyislamieshtedrit - Portal Emptyislamieshtedrit - Portal Empty 
Burim-Sherifi (760)
islamieshtedrit - Portal Emptyislamieshtedrit - Portal Emptyislamieshtedrit - Portal Empty 
Zudi Fejzuli (633)
islamieshtedrit - Portal Emptyislamieshtedrit - Portal Emptyislamieshtedrit - Portal Empty 
Jasemina (523)
islamieshtedrit - Portal Emptyislamieshtedrit - Portal Emptyislamieshtedrit - Portal Empty 
Vizitoret ditore,javore

Free counter and web stats
 tumblr visitor statsVizitoret nga Hapja
Tastatura Arabe
Filmat në forum

Gurgullima e lumejve
të xhenentit
 
Zgjimi i Davudi Tait
 
Ibrahimi a.s
Ebu-Hanife
Filmi-Shejda
Nusja nga Danimarka
Djali që pa ëndër vdekjen
 
Falja e Namazit

Isa a.s epizodat 1-6
Keywords
musa banoret filma shpelles hatmeja amentubilahi jusufit bajrami kurban Sara Ilahi jusufi medines lista jetes pranohet filmi sadakaja Omeri miraxhi rruget pranuar libra namazi Sahkruajti islam
Kanali ynë në Dailymotion


SHIQO GJITH VIDEOT NË KANAL DUKE KLIKUAR BUTONIN E GJELBERT TI ABONOHESH PER TU INFORMUAR PER VIDEOT E REJA.Moti në Tetovë
YoWindow.com Forecast by yr.no
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
10 PYETJET DHE PËRGJIGJET ME TE REJA DREJTUAR HOXHËS


Pyetjet me te lexuara ne Forum ne baze te faqeve te pyetjeve Lexuar
1.Sjellja e Gruas ne rast tradhetie
2415
2.Pyetje te ndryshme me nje vend
10002
3.A mund me me dikush cka ka brenda qabes?
3074
4.Pyetje ne lidhje me riskun
2817
5.A lejohet operacioni ne kete menyre?
2695
6.Pyetje per nenen?
1999
7.Borxhi dhe zeqati?
1769
8.A lejohet qe ta mar mbiemrine burrit?
1703
9.A me pranohet Hatmja?
1709
10.Pyetje rreth femiut dhe faljes se namazit?
1697

[Tregim Islam] Dy Fjale
islamieshtedrit - Portal EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin
islamieshtedrit - Portal 20191023 Hasan Basriu, një ndër dijetarët e kohës, teksa po udhëtonte me miqtë e tij, ndeshi rrugës djalin e njërit prej udhëheqësve të shtetit, …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
[Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
islamieshtedrit - Portal EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin
islamieshtedrit - Portal 20191022 Një i ditur që e njihte shumë mirë gramatikën, mori me qira një varkë për të kaluar në anën tje-tër të ngushticës së Bosforit. Ai …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Temate reja islame


  1. A do të qajnë Qielli dhe Toka për ty?
  2. RRUGA E SUKSESIT
  3. Mbyllni sytë për pak dhe përfytyrojeni veten në krah të Pejgamberit (a.s)
  4. Puno për të dy jetët!
  5. VLERA E DITËS SË XHUMA
  6. Njeriu që vetëm për vete punon është si dru që pemë nuk lëshon!
  7. Ke­mi nev­o­jë për da­shu­ri dhe re­spekt të ndërs­jel­lë

Tv-Islami-eshte-drit
Watch live streaming video from islamieshtedrit at livestream.com
Most active topics
Riyâzü’s-Sâlihîn - İmâm Nevevî
Kütüb i Sitte Hadis ansiklopedisi - tam 7.300 hadis
Filmi serik Jusufi a.s me titrat shqip [Epizodet 1, 2,3,5,dhe 41 të rregulluara]
Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Daily Hadith
Peisazhe të ndriçuara
Panorama nga Tirana
Hz Yusuf - Dizi - 45- Bölüm - Download Linkler
Hz Yusuf - Dizi - 45- Bölüm - Full Version
Tregime/ngjarje të ndryshme... te dijetrarve Islame... vazhdo pas meje!
Na ndiqni edhe në
 
 
 
Affiliates

Ajet dhe Hadith mbi Kadrin


Forumi Diskutiv
Forumi legjislativ
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Kush është në linjë
10 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 10 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Gjeje Kiblen
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Filmat më t ri në Forum

 

 

PYETE HOXHËN

Si ju duekt Forumi?