islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Film serik islam...............Ramazani i fundit
islamieshtedrit EmptySat 14 Sep 2019 - 7:30 nga Agim Tanushi

» Foto Duaja e dites së tret
islamieshtedrit EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
islamieshtedrit EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
islamieshtedrit EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
islamieshtedrit EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
islamieshtedrit EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
islamieshtedrit EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
islamieshtedrit EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
islamieshtedrit EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
islamieshtedrit EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
islamieshtedrit EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
islamieshtedrit EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
islamieshtedrit EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
islamieshtedrit EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
islamieshtedrit EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
islamieshtedrit EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
islamieshtedrit EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
islamieshtedrit EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
islamieshtedrit EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
islamieshtedrit EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
islamieshtedrit EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
islamieshtedrit EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
islamieshtedrit EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
islamieshtedrit EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

» Vegjetarianët janë më pak të shëndetshëm se konsumuesit e mishit
islamieshtedrit EmptySun 31 Mar 2019 - 12:49 nga Admin

» Muslimanët në Bullgari ruajnë Kuranin e punuar me dorë si pasurinë më të madhe
islamieshtedrit EmptySun 31 Mar 2019 - 12:34 nga Admin

» Lajme Ditore: Përvjetori i marshit të protestave, vriten 4 palestinezë në Rripin e Gazës
islamieshtedrit EmptySun 31 Mar 2019 - 12:31 nga Admin

» Lajme Ditore; Një suedez gjobitet për fyerje të muslimanëve
islamieshtedrit EmptySun 31 Mar 2019 - 12:28 nga Admin

» Lajme Ditore: Turqi, fillon procesi i votimit për zgjedhjet lokale
islamieshtedrit EmptySun 31 Mar 2019 - 12:25 nga Admin

» Lajme Ditore: Përmbytjet në Afganistan vrasin 17 persona
islamieshtedrit EmptySun 31 Mar 2019 - 12:18 nga Admin

» Lajmet Ditore:Gaza, forcat izraelite martirizojnë dy palestinezë gjatë protestave
islamieshtedrit EmptySun 31 Mar 2019 - 12:16 nga Admin

» Besimtarët janë si një trup i vetëm
islamieshtedrit EmptySun 24 Mar 2019 - 20:52 nga Admin

» Ja pse duhet te pini shume ije?!
islamieshtedrit EmptySun 24 Mar 2019 - 20:21 nga Admin

» Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet
islamieshtedrit EmptySun 24 Mar 2019 - 20:17 nga Admin

» MARIETA NGA JERUZALEMI
islamieshtedrit EmptySun 24 Mar 2019 - 20:12 nga Admin

» Lajme Ditore: Ne Berlin te Gjermanise priten muslimanet me lule
islamieshtedrit EmptySun 24 Mar 2019 - 20:10 nga Admin

» Lajme Ditore:Opozita planifikon atentate dhe sulme terroriste në Venezuelë
islamieshtedrit EmptySun 24 Mar 2019 - 20:09 nga Admin

» Lajme Ditore: lina  Lajmet Izraeli kryen sulme ajrore në Gaza
islamieshtedrit EmptySun 24 Mar 2019 - 20:07 nga Admin

» Lajmet Ditore: Mali, të paktën 134 të vdekur nga sulmi
islamieshtedrit EmptySun 24 Mar 2019 - 20:03 nga Admin

» Lajme Ditore: Liga Arabe nuk do të diskutojë që Sirisë ti kthehet anëtarësimi
islamieshtedrit EmptySun 24 Mar 2019 - 19:29 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2994 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Maryam_muslimah

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24164 artikuj v 13329 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

FILMAT NE FORUMIN TONE
Shiko mesazhet pa përgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Kategorit dhe Rubrikat

 
Asnjë mesazh i ri

DETIRIMISHT LEXONI RREGULLAT PARA SE REGJISTROHENI DHE POSTONI!!Asnjë mesazh i riLexoni rregullat këtu
00
Asnjë mesazh i ri

Forumi Diskutiv dhe Rregullat

Para se të postoni lexoni rregulat
Asnjë mesazh i riRegullate Forumit, Asnjë mesazh i riPrezentimi i antarve, Asnjë mesazh i riDiskutime Islame, Asnjë mesazh i riDiskutime të shpejta, Asnjë mesazh i riSondazhe Islame, Asnjë mesazh i riKërkoj ndihm, Asnjë mesazh i riSi të postoj në Forum, Asnjë mesazh i riRisi në Forum
82223
islamieshtedrit Islami12A e falni ...
Tue 12 Mar 2019 - 23:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

THESARI I RAMAZANIT

Këtu Postohet Gjityhçka që ka të bëj me Ramazanin
Asnjë mesazh i riLigjeratat e Ramazanit, Asnjë mesazh i riIlahijet e Ramazanit, Asnjë mesazh i riTemat e Rmazanit, Asnjë mesazh i riPoezit e Ramazanit, Asnjë mesazh i riDuat e Ramazanit, Asnjë mesazh i riFotot e Ramazanit, Asnjë mesazh i riUrimet e Ramazanit, Asnjë mesazh i riAjetet e Ramazanit, Asnjë mesazh i riHadithet e Ramazanit, Asnjë mesazh i riPyetje dhe përgjigje të Ramazanit, Asnjë mesazh i riVideo Ligjerata të Ramazanit, Asnjë mesazh i riSpote dhe video projekte, Asnjë mesazh i riRamazani nëpër Botë, Asnjë mesazh i riUrimi i Bajramit
306416
islamieshtedrit Islami12Foto Duaja...
Wed 8 May 2019 - 16:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

ZONA E STAFIT

Kjo zonë është vetëm për stafin e Forumit Adminat,Supermopderatoret dhe Moderatorët
Asnjë mesazh i riVendim marje
18
islamieshtedrit Islami12Vendim mar...
Wed 23 Oct 2013 - 2:11
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Forumi Ligjislativ

Asnjë mesazh i riKur`ani, Asnjë mesazh i riKur'ani me transkriptim, Asnjë mesazh i riHadith
240375
islamieshtedrit Islami12Ajeti I di...
Wed 20 Mar 2019 - 21:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Gruaja dhe familja

Asnjë mesazh i riGruaja dhe familja në Islam, Asnjë mesazh i riTregime mbi as-habet r.anha, Asnjë mesazh i riKëshilla motrës muslimane, Asnjë mesazh i riGruaja edukatore, Asnjë mesazh i riTregime për motrat muslimane, Asnjë mesazh i riTema islame për femrat muslimane
371510
islamieshtedrit Islami12Ajete kura...
Sun 24 Mar 2019 - 20:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Multimedia Islame

Këtu do të mund të postoni:Ilahie,Ligjerata,Filma,Dokumentare,Filma vizatmor,Ngjarje islame etj...
Asnjë mesazh i riMedia Islame, Asnjë mesazh i riTv-Islami-eshte-drit, Asnjë mesazh i riFilma Islam, Asnjë mesazh i riFilma serik Islam, Asnjë mesazh i riFilma të Shkurt Islam, Asnjë mesazh i riVideo Ilahije, Asnjë mesazh i riAudio Ilahie, Asnjë mesazh i riVideo ligjerata, Asnjë mesazh i riAudio Ligjerata, Asnjë mesazh i riVideo Ligjerata nga youtue, Asnjë mesazh i riVideo Intervista, Asnjë mesazh i riVideo Projekte
13432919
islamieshtedrit 3502-66Film serik...
Sat 14 Sep 2019 - 7:30
Agim Tanushi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Shkarkime (dowonload)

Es-selamu alejkum të nderuar vizitorë këtu do të keni mundësi të shakrkoni:Programe,Libra,Foto islame,screensavera islam,wallpapera revista etj.
Asnjë mesazh i riPrograme Islame, Asnjë mesazh i riPrograme të ndryshme, Asnjë mesazh i riLibra Islame, Asnjë mesazh i riPunime powerpoint
80204
islamieshtedrit 3763-24Libra isla...
Wed 6 Mar 2019 - 3:17
Alim Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Forumi i përgjithshëm

Këtu e keni forumin e përgjithshëm.
Asnjë mesazh i riForumi i përgjithshëm, Asnjë mesazh i riIlahija e Ditës, Asnjë mesazh i riPostimet e Ditës, Asnjë mesazh i riArtikuj, Asnjë mesazh i riMozaik, Asnjë mesazh i riStudime, Asnjë mesazh i riSpeciale, Asnjë mesazh i riStatistika, Asnjë mesazh i riAnaliza, Asnjë mesazh i riIslamofobi
46726032
islamieshtedrit Islami12Gjashtë fa...
Mon 8 Apr 2019 - 19:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Rubrika islame për fëmijët

Hudbe nga Mr.Uzeir Ibrahimi si dhe Xhelal ef.Xhemaili Postoni edhe ju Hudbet tuaja.
Asnjë mesazh i riTregime islame për fëmijët
1722
islamieshtedrit Islami12[Fëmijët d...
Mon 24 Feb 2014 - 16:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Other LanguageAsnjë mesazh i riOther Language
3822197
islamieshtedrit Islami12[Turkce] “...
Tue 28 Oct 2014 - 21:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Cka duhet të shtojm në forum?

Asnjë mesazh i riKontaktoni me ne
11
islamieshtedrit Islami12Kontaktoni...
Thu 2 Dec 2010 - 23:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

ARKIVA

Asnjë mesazh i riArkiva, Asnjë mesazh i ri2012, Asnjë mesazh i ri2011, Asnjë mesazh i ri2010, Asnjë mesazh i ri2009
25624006
islamieshtedrit Islami12Lajme Dito...
Sun 31 Mar 2019 - 12:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

0

00
islamieshtedrit Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 24164 artikuj
Forumi ka 2994 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Maryam_muslimah
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 1 Bot
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40

Anëtarët të regjistruar Asnjë
Bots : Google
No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: imrani (35), valche (28)
Legjenda : [ Administrator ][ S.Moderator ][ Anetar/e aktiv ][ Moderator/e ][ Motrat-Islame ][ Antarë/e-Fillestar/e ][ Mysafir i/e regullt ][ Imamat-Hoxhallaret ][ Pena e artë ][ Antarët Vip ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur