islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Forumi i përgjithshëm EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Forumi i përgjithshëm EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Forumi i përgjithshëm EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Forumi i përgjithshëm EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Forumi i përgjithshëm EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Forumi i përgjithshëm EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Forumi i përgjithshëm EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Forumi i përgjithshëm EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Forumi i përgjithshëm EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Forumi i përgjithshëm EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Forumi i përgjithshëm EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Forumi i përgjithshëm EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Forumi i përgjithshëm EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Forumi i përgjithshëm EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Forumi i përgjithshëm EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Forumi i përgjithshëm EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Forumi i përgjithshëm EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Forumi i përgjithshëm EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Forumi i përgjithshëm EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Forumi i përgjithshëm EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Forumi i përgjithshëm EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Forumi i përgjithshëm EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Forumi i përgjithshëm EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Forumi i përgjithshëm EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Forumi i përgjithshëm EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Forumi i përgjithshëm EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Forumi i përgjithshëm EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Forumi i përgjithshëm EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Forumi i përgjithshëm EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Forumi i përgjithshëm EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Forumi i përgjithshëm EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Forumi i përgjithshëm EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Forumi i përgjithshëm EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Forumi i përgjithshëm EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Forumi i përgjithshëm EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Forumi i përgjithshëm EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Forumi i përgjithshëm EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Forumi i përgjithshëm EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Forumi i përgjithshëm EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Forumi i përgjithshëm EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Forumi i përgjithshëm

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Tema Islame

Tema IslameKetu munde te postoni Tema te lira.
Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
503703
Forumi i përgjithshëm Islami12[Teme isla...
Wed 16 Oct 2019 - 5:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Hudbe Islame

Hudbe nga Mr.Uzeir Ibrahimi si dhe Xhelal ef.Xhemaili Postoni edhe ju Hudbet tuaja.
Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
4149
Forumi i përgjithshëm Islami12[Hudbe e X...
Tue 15 Oct 2019 - 2:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Thënie të Dijetarëve

Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
00
Asnjë mesazh i ri

Tekste Ilahijesh

511
Forumi i përgjithshëm 2420-35Nje tekst ...
Thu 28 Feb 2019 - 16:13
mujo007 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Vaktit e ramazanit Imsaki

Vaktit e ramazanit nëpër botë
Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
2528
Forumi i përgjithshëm Islami12Vaktia e R...
Fri 26 May 2017 - 20:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Urimet e Ramazanit

Es-selamu alejkum të nderuar antarë/e këtu në këtë rubrik ju keni mundësi të shkruani uriemt e jauaj për Ramazanin.
Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
00
Asnjë mesazh i ri

Projekte dhe punime nga Forumi

Këtu postoni të gjitha punimet e juaja që kan emrine forumit.
Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
1246
Forumi i përgjithshëm Islami12Projekt i ...
Sat 29 Dec 2012 - 21:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Testoni njohurit tuaja

Këtu do të mund të parashtroni pyetje dhe do të përgjigjen antarët e forumit pra është si një lloj kuizi.
Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
00
Asnjë mesazh i ri

Luaj në Kuizin Islami-eshte-dritModeratorët: Moderator/e, S.Moderator
00
Asnjë mesazh i ri

Mjeksia Islame

Këtu mund ti pटstoni gjithqka që ka të baje me mjeksin profetike dhe gjithqka që përmendet në Kur`an
Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
3864
Forumi i përgjithshëm Islami12[Mjeksia i...
Sat 7 Feb 2015 - 20:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Nga Medreseja

Këtu shkruani gjithqka që ka të bëjë me medresen me lëndët mësimet etj.
Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
812
Forumi i përgjithshëm Islami11LISTA E ST...
Tue 28 Aug 2012 - 13:40
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Lajme dhe lajmërime.Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
5263
Forumi i përgjithshëm Islami12Lajme: BE-...
Wed 20 Mar 2019 - 21:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Lajmet DitoreModerator: S.Moderator
17571798
Forumi i përgjithshëm Jj10[Lajmet Di...
Mon 14 Oct 2019 - 21:30
Anonymous Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

AktualiteteModeratorët: Moderator/e, S.Moderator
499579
Forumi i përgjithshëm Islami12Mesazh mah...
Fri 22 Mar 2019 - 18:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Pyete Hoxhen

Këtu mund tu parashtroni pyetje Hoxhallarve: Mr.Uzeir Ibrahimi,,Burim ef Sherifi si dhe mua Ilaz Salihi
Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
314892
Forumi i përgjithshëm 2420-35Esselamun ...
Tue 12 Mar 2019 - 23:02
mujo007 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Kthime në Islam

Këtu mund të postoni raste të personave që kalojn në Islam.
Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
113144
Forumi i përgjithshëm Islami12Allahu ma ...
Mon 8 Apr 2019 - 19:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Dua të ndryshme IslameModeratorët: Moderator/e, S.Moderator
120178
Forumi i përgjithshëm Islami12Duaja e di...
Wed 20 Mar 2019 - 21:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Tregime Islame

Këtu shkruani tregime Islame
Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
404466
Forumi i përgjithshëm Islami12[Tregim Is...
Wed 16 Oct 2019 - 3:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Meditime Islame

Këtu mudneni të psotoni meditime islame nga dijetar dhe shkrues të ndryshëm
Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
44
Forumi i përgjithshëm Islami12Pres ditën...
Wed 27 Feb 2019 - 23:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Kuzhina Islame

Këtu mundeni të postoni Pregatitje ushqimore receta me foto si dhe me shkrim
Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
5559
Forumi i përgjithshëm Islami12[Kuzhine] ...
Tue 15 Jul 2014 - 1:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Gazmore(Humor)

Ketu mund te postoni Gazmore (humor) , apo barcoleta me kuptim te mire dhe cdo gazmore me fjale banale do te fshihet si dhe ka mundesi te fshihet edhe anetari!
Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
116166
Forumi i përgjithshëm Islami12Buzeqeshun...
Wed 13 Mar 2019 - 20:44
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Zbulime

Ketu keni mudnesi te postoni zbulime te reja qe jane bere mundeni edhe me fotografi ti paraqitni.
Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
11
Forumi i përgjithshëm Islami12[zbulim]Sh...
Sat 24 Jan 2015 - 15:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Teknologji dhe Shkencë

Këtu mund të psotoni të rejat nga Teknologjia si dhe gjithçka që ka të baj me shkencën
Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
106118
Forumi i përgjithshëm Islami12[Teknologj...
Wed 16 Oct 2019 - 4:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Edhe kjo ndodh!

Kjo eshte nje rubrik ku keni mudnesi te psotoni gjera interesnate qe ndodhin neper bote por mos te jene ne kundershtim me Islamin.
Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
22
Forumi i përgjithshëm Islami12Edhe kjo n...
Thu 14 Mar 2019 - 22:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Shëndetësi

Ketu mund te postoni gjithcka ne lidhje me shendetin,semurjet sherimet etj.
Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
2020
Forumi i përgjithshëm Islami12Gjashtë fa...
Mon 8 Apr 2019 - 19:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Forumi i përgjithshëm Empty
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 0muslimanja9999
Forumi i përgjithshëm Allahm10prej Fri 8 Jul 2011 - 12:44
muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0muslimanja3108
Forumi i përgjithshëm Allahm10prej Sat 11 Jun 2011 - 14:42
muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0muslimanja2012
Forumi i përgjithshëm Allahm10prej Thu 9 Jun 2011 - 10:27
muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0muslimanja1770
Forumi i përgjithshëm Allahm10prej Thu 9 Jun 2011 - 10:26
muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0muslimanja2255
Forumi i përgjithshëm Allahm10prej Thu 9 Jun 2011 - 10:25
muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2mekja2807
Forumi i përgjithshëm Avatar10prej Sat 12 Feb 2011 - 19:07
mekja Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderator:S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire