islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Tema Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Tema Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Tema Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Tema Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Tema Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Tema Islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Tema Islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Tema Islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Tema Islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Tema Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Tema Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Tema Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Tema Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Tema Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Tema Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Tema Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Tema Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Tema Islame EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Tema Islame EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Tema Islame EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Tema Islame EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Tema Islame EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Tema Islame EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Tema Islame EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Tema Islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Tema Islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Tema Islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Tema Islame EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Tema Islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Tema Islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Tema Islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Tema Islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Tema Islame EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Tema Islame EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Tema Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Tema Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Tema Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Tema Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Tema Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Tema Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2996 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Clirim Sopa

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin53
Tema Islame Islami12prej Wed 16 Oct 2019 - 5:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin28
Tema Islame Islami12prej Tue 15 Oct 2019 - 0:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin354
Tema Islame Islami12prej Sun 31 Mar 2019 - 18:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin266
Tema Islame Islami12prej Wed 13 Mar 2019 - 15:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Admin304
Tema Islame Islami12prej Mon 4 Mar 2019 - 12:35
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin269
Tema Islame Islami12prej Sat 2 Mar 2019 - 19:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin370
Tema Islame Islami12prej Mon 25 Feb 2019 - 18:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Admin342
Tema Islame Islami12prej Thu 15 Nov 2018 - 4:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1100
Tema Islame 56-31prej Tue 8 Sep 2015 - 11:16
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin528
Tema Islame Islami12prej Fri 5 Jun 2015 - 0:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi489
Tema Islame 56-31prej Fri 8 May 2015 - 15:55
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin573
Tema Islame Islami12prej Fri 27 Feb 2015 - 21:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin686
Tema Islame Islami12prej Sat 7 Feb 2015 - 21:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin902
Tema Islame Islami12prej Mon 2 Feb 2015 - 23:07
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta611
Tema Islame 2943-66prej Mon 22 Dec 2014 - 22:22
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta938
Tema Islame 2943-66prej Mon 22 Dec 2014 - 2:02
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta635
Tema Islame 2943-66prej Mon 22 Dec 2014 - 1:43
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin583
Tema Islame Islami12prej Wed 19 Nov 2014 - 21:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta620
Tema Islame 2943-66prej Sun 9 Nov 2014 - 0:24
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin926
Tema Islame Islami12prej Sat 8 Nov 2014 - 22:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin920
Tema Islame Islami12prej Sun 2 Nov 2014 - 21:35
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin621
Tema Islame Islami12prej Fri 31 Oct 2014 - 18:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin905
Tema Islame Islami12prej Thu 30 Oct 2014 - 20:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi545
Tema Islame 56-31prej Thu 30 Oct 2014 - 15:54
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1436
Tema Islame Islami12prej Tue 28 Oct 2014 - 22:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta586
Tema Islame 2943-66prej Mon 27 Oct 2014 - 22:04
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin986
Tema Islame Islami12prej Mon 27 Oct 2014 - 20:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin575
Tema Islame Islami12prej Mon 27 Oct 2014 - 20:11
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Admin903
Tema Islame Islami12prej Sat 25 Oct 2014 - 14:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Admin713
Tema Islame Islami12prej Sat 25 Oct 2014 - 14:42
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Admin619
Tema Islame Islami12prej Fri 24 Oct 2014 - 17:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin689
Tema Islame Islami12prej Thu 23 Oct 2014 - 14:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin585
Tema Islame Islami12prej Thu 2 Oct 2014 - 23:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta584
Tema Islame 2943-66prej Wed 1 Oct 2014 - 22:21
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi806
Tema Islame 56-31prej Tue 30 Sep 2014 - 19:10
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin646
Tema Islame Islami12prej Fri 26 Sep 2014 - 23:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta661
Tema Islame 2943-66prej Tue 23 Sep 2014 - 22:19
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi657
Tema Islame 56-31prej Tue 23 Sep 2014 - 19:39
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi762
Tema Islame 56-31prej Sun 14 Sep 2014 - 17:58
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi709
Tema Islame 56-31prej Sat 13 Sep 2014 - 20:03
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin653
Tema Islame Islami12prej Tue 12 Aug 2014 - 17:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bujamin678
Tema Islame Divers_30prej Sun 13 Jul 2014 - 3:43
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin668
Tema Islame Islami12prej Wed 9 Jul 2014 - 18:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi748
Tema Islame 56-31prej Tue 8 Jul 2014 - 16:33
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi713
Tema Islame 56-31prej Tue 1 Jul 2014 - 16:27
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi696
Tema Islame 56-31prej Mon 30 Jun 2014 - 16:34
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Jasemina703
Tema Islame 1178-99prej Fri 6 Jun 2014 - 16:06
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta771
Tema Islame 2943-66prej Wed 7 May 2014 - 1:29
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin740
Tema Islame Islami12prej Mon 21 Apr 2014 - 20:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin773
Tema Islame Islami12prej Mon 7 Apr 2014 - 1:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire