islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Forumi i përgjithshëm EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Forumi i përgjithshëm EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Forumi i përgjithshëm EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Forumi i përgjithshëm EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Forumi i përgjithshëm EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Forumi i përgjithshëm EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Forumi i përgjithshëm EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Forumi i përgjithshëm EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Forumi i përgjithshëm EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Forumi i përgjithshëm EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Forumi i përgjithshëm EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Forumi i përgjithshëm EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Forumi i përgjithshëm EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Forumi i përgjithshëm EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Forumi i përgjithshëm EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Forumi i përgjithshëm EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Forumi i përgjithshëm EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Forumi i përgjithshëm EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Forumi i përgjithshëm EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Forumi i përgjithshëm EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Forumi i përgjithshëm EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Forumi i përgjithshëm EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Forumi i përgjithshëm EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Forumi i përgjithshëm EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Forumi i përgjithshëm EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Forumi i përgjithshëm EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Forumi i përgjithshëm EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Forumi i përgjithshëm EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Forumi i përgjithshëm EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Forumi i përgjithshëm EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Forumi i përgjithshëm EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Forumi i përgjithshëm EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Forumi i përgjithshëm EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Forumi i përgjithshëm EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Forumi i përgjithshëm EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Forumi i përgjithshëm EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Forumi i përgjithshëm EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Forumi i përgjithshëm EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Forumi i përgjithshëm EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Forumi i përgjithshëm EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
12 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 12 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2998 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri shqipor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

FILMAT NE FORUMIN TONE
Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Forumi i përgjithshëm

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Forumi i përgjithshëmModerator: S.Moderator
Asnjë mesazh i riTema Islame, Asnjë mesazh i riHudbe Islame, Asnjë mesazh i riThënie të Dijetarëve, Asnjë mesazh i riTekste Ilahijesh, Asnjë mesazh i riVaktit e ramazanit Imsaki, Asnjë mesazh i riUrimet e Ramazanit, Asnjë mesazh i riProjekte dhe punime nga Forumi, Asnjë mesazh i riTestoni njohurit tuaja, Asnjë mesazh i riLuaj në Kuizin Islami-eshte-drit, Asnjë mesazh i riMjeksia Islame, Asnjë mesazh i riNga Medreseja, Asnjë mesazh i riLajme dhe lajmërime., Asnjë mesazh i riLajmet Ditore, Asnjë mesazh i riAktualitete, Asnjë mesazh i riPyete Hoxhen, Asnjë mesazh i riKthime në Islam, Asnjë mesazh i riDua të ndryshme Islame, Asnjë mesazh i riTregime Islame, Asnjë mesazh i riMeditime Islame, Asnjë mesazh i riKuzhina Islame, Asnjë mesazh i riGazmore(Humor), Asnjë mesazh i riZbulime, Asnjë mesazh i riTeknologji dhe Shkencë, Asnjë mesazh i riEdhe kjo ndodh!, Asnjë mesazh i riShëndetësi
42015411
Forumi i përgjithshëm Islami12[Teme isla...
Wed 16 Oct 2019 - 5:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Ilahija e Ditës

1111
Forumi i përgjithshëm Islami12***Ilahija...
Wed 24 Jul 2013 - 19:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Postimet e Ditës

66
Forumi i përgjithshëm Islami12Postimet e...
Mon 24 Feb 2014 - 22:33
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Artikuj252261
Forumi i përgjithshëm Islami12[Artikull]...
Wed 16 Oct 2019 - 4:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Mozaik45166
Forumi i përgjithshëm Islami12Muslimanët...
Sun 31 Mar 2019 - 12:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Studime4956
Forumi i përgjithshëm Islami1215 RREGULL...
Wed 27 Feb 2019 - 23:42
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Speciale

7479
Forumi i përgjithshëm Islami12[Spciale] ...
Fri 20 Feb 2015 - 22:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Statistika55
Forumi i përgjithshëm Islami12Sa njerez ...
Wed 13 Mar 2019 - 15:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Analiza4048
Forumi i përgjithshëm Islami12Analizë:Aj...
Sat 16 Mar 2019 - 18:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Islamofobi44
Forumi i përgjithshëm Islami12[Islamofob...
Wed 5 Nov 2014 - 21:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Forumi i përgjithshëm Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj
Forumi ka 2998 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri shqipor
12 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 12 vizitorë :: 1 Bot
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40

Anëtarët të regjistruar Asnjë
Bots : Google
No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: beli031 (32)
Legjenda : [ Administrator ][ S.Moderator ][ Anetar/e aktiv ][ Moderator/e ][ Motrat-Islame ][ Antarë/e-Fillestar/e ][ Mysafir i/e regullt ][ Imamat-Hoxhallaret ][ Pena e artë ][ Antarët Vip ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur