islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Vaktit e ramazanit Imsaki EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2996 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Clirim Sopa

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Shume i mire & I mire  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin3378
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami12prej Thu 12 Jun 2014 - 6:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1134
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami12prej Fri 26 May 2017 - 20:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1079
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami12prej Sun 6 Jul 2014 - 4:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2314
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami12prej Thu 4 Jul 2013 - 11:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1399
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami12prej Thu 4 Jul 2013 - 11:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin5224
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami12prej Thu 4 Jul 2013 - 11:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin2779
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami12prej Wed 3 Jul 2013 - 22:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1648
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami12prej Wed 3 Jul 2013 - 21:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2239
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami12prej Mon 23 Jul 2012 - 15:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin5244
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami12prej Thu 19 Jul 2012 - 19:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin7197
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami12prej Sun 15 Jul 2012 - 19:42
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1Bona10008
avatarprej Tue 2 Aug 2011 - 16:37
shkurte Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin5119
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami12prej Tue 2 Aug 2011 - 11:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin8380
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami12prej Tue 2 Aug 2011 - 5:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin4808
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami12prej Tue 2 Aug 2011 - 5:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin10000
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami12prej Sat 30 Jul 2011 - 17:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Albi-ibro6714
Vaktit e ramazanit Imsaki 252-47prej Tue 10 Aug 2010 - 17:44
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi5090
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami10prej Mon 9 Aug 2010 - 16:17
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi3353
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami10prej Mon 9 Aug 2010 - 16:14
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi2777
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami10prej Mon 9 Aug 2010 - 16:09
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi3714
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami10prej Mon 9 Aug 2010 - 16:08
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi6175
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami10prej Mon 9 Aug 2010 - 16:05
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi8920
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami10prej Mon 9 Aug 2010 - 15:43
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi6173
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami10prej Mon 9 Aug 2010 - 15:35
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi3236
Vaktit e ramazanit Imsaki Islami10prej Mon 9 Aug 2010 - 15:33
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire