islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
THESARI I RAMAZANIT EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
THESARI I RAMAZANIT EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
THESARI I RAMAZANIT EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
THESARI I RAMAZANIT EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
THESARI I RAMAZANIT EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
THESARI I RAMAZANIT EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
THESARI I RAMAZANIT EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
THESARI I RAMAZANIT EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
THESARI I RAMAZANIT EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
THESARI I RAMAZANIT EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
THESARI I RAMAZANIT EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
THESARI I RAMAZANIT EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
THESARI I RAMAZANIT EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
THESARI I RAMAZANIT EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
THESARI I RAMAZANIT EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
THESARI I RAMAZANIT EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
THESARI I RAMAZANIT EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
THESARI I RAMAZANIT EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
THESARI I RAMAZANIT EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
THESARI I RAMAZANIT EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
THESARI I RAMAZANIT EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
THESARI I RAMAZANIT EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
THESARI I RAMAZANIT EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
THESARI I RAMAZANIT EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
THESARI I RAMAZANIT EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
THESARI I RAMAZANIT EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
THESARI I RAMAZANIT EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
THESARI I RAMAZANIT EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
THESARI I RAMAZANIT EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
THESARI I RAMAZANIT EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
THESARI I RAMAZANIT EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
THESARI I RAMAZANIT EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
THESARI I RAMAZANIT EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
THESARI I RAMAZANIT EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
THESARI I RAMAZANIT EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
THESARI I RAMAZANIT EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
THESARI I RAMAZANIT EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
THESARI I RAMAZANIT EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
THESARI I RAMAZANIT EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
THESARI I RAMAZANIT EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

FILMAT NE FORUMIN TONE
Shiko mesazhet pa përgjigje
 

THESARI I RAMAZANIT

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Ligjeratat e Ramazanit

1015
THESARI I RAMAZANIT Islami12[Video Lig...
Fri 3 Jul 2015 - 19:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Ilahijet e Ramazanit

713
THESARI I RAMAZANIT Islami12[Ilahijet ...
Fri 19 Jun 2015 - 3:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Temat e Rmazanit

155166
THESARI I RAMAZANIT Islami12Gjerat qe ...
Tue 7 May 2019 - 20:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Poezit e Ramazanit

2229
THESARI I RAMAZANIT Islami12[Poezi e R...
Tue 10 Jun 2014 - 12:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Duat e Ramazanit

2364
THESARI I RAMAZANIT Islami12Foto Duaja...
Wed 8 May 2019 - 16:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Fotot e Ramazanit

614
THESARI I RAMAZANIT Islami12[Foto isla...
Tue 8 Jul 2014 - 6:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Urimet e Ramazanit

1631
THESARI I RAMAZANIT Islami12Mesazh uri...
Sun 5 May 2019 - 15:42
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Ajetet e Ramazanit

412
THESARI I RAMAZANIT Islami12[Ajetet e ...
Sun 21 Jun 2015 - 0:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Hadithet e Ramazanit

2228
THESARI I RAMAZANIT Islami12[Foto hadi...
Mon 13 Jul 2015 - 2:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Pyetje dhe përgjigje të Ramazanit

Këtu keni mundësi ti parashtroni pyetjet tuaja në lidhje me Ramazanin

810
THESARI I RAMAZANIT Islami12[Pyetje dh...
Tue 1 Jul 2014 - 1:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Video Ligjerata të Ramazanit

Këtu mund të postoni video ligjerata të Ramazanit

33
THESARI I RAMAZANIT Islami12Nata e Kad...
Sat 3 Aug 2013 - 19:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Spote dhe video projekte

Spotet e Ramazanit dokumentare dhe  projekte

1515
THESARI I RAMAZANIT Islami12[Video spo...
Mon 30 Jun 2014 - 2:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Ramazani nëpër Botë

1313
THESARI I RAMAZANIT Islami12[Ramazani ...
Fri 3 Jul 2015 - 19:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Urimi i Bajramit

23
THESARI I RAMAZANIT Islami12Mesazh uri...
Fri 17 Jul 2015 - 8:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
THESARI I RAMAZANIT Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 1 Bot
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40

Anëtarët të regjistruar Asnjë
Bots : Google
Users having a birthday today : Ebru (31), hanushe abazi (30)
Users with a birthday within the next 7 days: alida (46), nermine sejdiji (48)
Legjenda : [ Administrator ][ S.Moderator ][ Anetar/e aktiv ][ Moderator/e ][ Motrat-Islame ][ Antarë/e-Fillestar/e ][ Mysafir i/e regullt ][ Imamat-Hoxhallaret ][ Pena e artë ][ Antarët Vip ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur