islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Si tingëllon kolla të cilën e shkakton coronavirusi: Cila është temperatura te të infektuarit
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptyToday at 6:21 nga Admin

» Çfarë po ndodh me Tokën në kohë të pandemisë
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptyToday at 6:11 nga Admin

» Gjenden mikroçipë në trupat e personave të infektuar nga Covid 19…
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptyToday at 6:07 nga Admin

» Duaja e Kunutit Arabisht Shqip dhe obligueshmeria e saj
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptyToday at 5:56 nga Admin

» [Teme Islam] Smira celes i se keqes
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptyToday at 5:46 nga Admin

» [Teme Islame] Celesi i suksesit Vllezeria ne islam
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptySat 4 Apr 2020 - 19:16 nga Admin

» [Teme Islame] Provimi ka filluar
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptySat 4 Apr 2020 - 7:47 nga Admin

» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
15 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 15 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24188 artikuj v 13352 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Posto temë të re   Përgjigju temës
 

 Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8329
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit Empty
MesazhTitulli: Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit   Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptySat 28 Jun 2014 - 1:18

[Only admins are allowed to see this image]Allahu ju shperbleft per postimin.
[Only admins are allowed to see this image]


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8329
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit Empty
MesazhTitulli: Re: Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit   Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptyFri 26 May 2017 - 21:07

ME FAT MUAJI I BEKUAR I RAMAZANIT ALLAHU UA LEHTESOFT AGJERIMINB DHE UA SHTOFT SHPERBLIMIN

Allahu ju shperbleft per postimin.
[Only admins are allowed to see this image]


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8329
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit Empty
MesazhTitulli: Re: Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit   Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit EmptySun 5 May 2019 - 15:42

Urime edhe ky ramazan Allahu na lehtesoft agjërimin dhe na shoft shpërblimin

Allahu ju shperbleft per postimin.
[Only admins are allowed to see this image]


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Sponsored content
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit Empty
MesazhTitulli: Re: Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit   Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: THESARI I RAMAZANIT :: Urimet e Ramazanit-
Posto temë të re   Përgjigju temësKërce tek: