islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Lajmet Ditore] Rexhepi: Nëse qeveria nuk na i jep ndihmat, do ta bëjmë këtu Bangladesh me Koronavirus (Video)
2009 EmptyToday at 14:43 nga Admin

» [Teme islame] Sprovat si meshire
2009 EmptyToday at 2:48 nga Admin

» [Lajmet Dituar] Gjermani, rritet në mbi 2.000 numri i të vdekurve nga COVID-19
2009 EmptyToday at 2:14 nga Admin

» [Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE
2009 EmptyToday at 2:12 nga Admin

» Erdogan: Turqia është një prej vendeve më të përgatitura në luftën ndaj Covid-19
2009 EmptyToday at 2:08 nga Admin

»  Ballina Koronavirusi Si penetron dhe godet koronavirusi organizmin, ja shpjegimi që jep shkenca KORONAVIRUSISHËNDETITOP LAJM Si penetron dhe godet koronavirusi organizmin, ja shpjegimi që jep
2009 EmptyToday at 1:06 nga Admin

» Duaja kunder mesyshi tek femijet
2009 EmptyYesterday at 3:19 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Microsoft dhe youtube vine me rissi
2009 EmptyYesterday at 3:01 nga Admin

» [Teknologji the Shkence] Diference e madhe mes 4G dhe 5G rrjeti I se ardhmes
2009 EmptyYesterday at 2:58 nga Admin

» [Shendetesi] Vaji I Rigonit
2009 EmptyYesterday at 2:54 nga Admin

» [Shendetesi] Vezet e Ziera dhe cfare I ndodhe organizmit
2009 EmptyYesterday at 2:51 nga Admin

» [Nje tregim motivues] Historia e lavres se flutures
2009 EmptyYesterday at 2:47 nga Admin

» Lajm Shprese dhenes- COVID 19-Shenja Shprese ne Europ
2009 EmptyYesterday at 2:28 nga Admin

» Sonte eshte nata e beratit- VLERA e kesaj nate
2009 EmptyTue 7 Apr 2020 - 21:13 nga Admin

» Sonte eshte nata e beratit- VLERA e kesaj nate
2009 EmptyTue 7 Apr 2020 - 21:13 nga Admin

» [Tregim Islam] Kujdesi ndaj maceve shkak per shkrimin e memes!
2009 EmptyTue 7 Apr 2020 - 0:32 nga Admin

» Si tingëllon kolla të cilën e shkakton coronavirusi: Cila është temperatura te të infektuarit
2009 EmptyMon 6 Apr 2020 - 6:21 nga Admin

» Çfarë po ndodh me Tokën në kohë të pandemisë
2009 EmptyMon 6 Apr 2020 - 6:11 nga Admin

» Gjenden mikroçipë në trupat e personave të infektuar nga Covid 19…
2009 EmptyMon 6 Apr 2020 - 6:07 nga Admin

» Duaja e Kunutit Arabisht Shqip dhe obligueshmeria e saj
2009 EmptyMon 6 Apr 2020 - 5:56 nga Admin

» [Teme Islam] Smira celes i se keqes
2009 EmptyMon 6 Apr 2020 - 5:46 nga Admin

» [Teme Islame] Celesi i suksesit Vllezeria ne islam
2009 EmptySat 4 Apr 2020 - 19:16 nga Admin

» [Teme Islame] Provimi ka filluar
2009 EmptySat 4 Apr 2020 - 7:47 nga Admin

» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
2009 EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
2009 EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
2009 EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
2009 EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
2009 EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
2009 EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
2009 EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
2009 EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
2009 EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
2009 EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
2009 EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
2009 EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
2009 EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
2009 EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
2009 EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
2009 EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
2009 EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
17 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 17 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3002 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Albioni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24204 artikuj v 13368 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

FILMAT NE FORUMIN TONE
Shiko mesazhet pa përgjigje
 

2009

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Tema

3535
2009 Jj10Kremtimi i...
Thu 24 Dec 2009 - 9:55
Anonymous Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Tregime Islame

3841
2009 Islami12(Tregim Is...
Tue 15 Oct 2019 - 3:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Hudbe Islame

1111
2009 Islami12FEJA ËSHTË...
Wed 16 Dec 2009 - 7:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Lajme dhe Lajmërime

56
2009 Jj10Deklarate ...
Tue 15 Dec 2009 - 22:02
Anonymous Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Lajmet Ditore

33
2009 Islami12Lajme Dito...
Sun 31 Mar 2019 - 12:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
2009 Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 24204 artikuj
Forumi ka 3002 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Albioni
17 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 17 vizitorë :: 1 Bot
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40

Anëtarët të regjistruar Asnjë
Bots : Google
Members connected during last 24 hours : Admin, mujo007
No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: ahiret (45), bajra (29), Beqir Avdija (43), dijarilove (24), Nazire (42), vjollca dervishi (32)
Legjenda : [ Administrator ][ S.Moderator ][ Anetar/e aktiv ][ Moderator/e ][ Motrat-Islame ][ Antarë/e-Fillestar/e ][ Mysafir i/e regullt ][ Imamat-Hoxhallaret ][ Pena e artë ][ Antarët Vip ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur