islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme Islame] Celesi i suksesit Vllezeria ne islam
Tregime Islame EmptyYesterday at 19:16 nga Admin

» [Teme Islame] Celesi i suksesit Vllezeria ne islam
Tregime Islame EmptyYesterday at 19:16 nga Admin

» [Teme Islame] Provimi ka filluar
Tregime Islame EmptyYesterday at 7:47 nga Admin

» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Tregime Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Tregime Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Tregime Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Tregime Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Tregime Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Tregime Islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Tregime Islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Tregime Islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Tregime Islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Tregime Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Tregime Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Tregime Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Tregime Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Tregime Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Tregime Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Tregime Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Tregime Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Tregime Islame EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Tregime Islame EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Tregime Islame EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Tregime Islame EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Tregime Islame EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Tregime Islame EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Tregime Islame EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Tregime Islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Tregime Islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Tregime Islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Tregime Islame EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Tregime Islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Tregime Islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Tregime Islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Tregime Islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Tregime Islame EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Tregime Islame EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Tregime Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Tregime Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Tregime Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
15 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 15 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24184 artikuj v 13348 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin140
Tregime Islame Islami12prej Tue 15 Oct 2019 - 3:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin3616
Tregime Islame Jj10prej Fri 9 Apr 2010 - 17:31
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Vizitor1981
Tregime Islame Islami12prej Wed 7 Apr 2010 - 17:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Vizitor1853
Tregime Islame Islami12prej Tue 23 Mar 2010 - 10:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin3204
Tregime Islame Islami12prej Thu 4 Feb 2010 - 10:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1827
Tregime Islame Islami12prej Wed 3 Feb 2010 - 10:11
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor3016
Tregime Islame Jj10prej Thu 21 Jan 2010 - 18:54
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1929
Tregime Islame Jj10prej Wed 20 Jan 2010 - 11:12
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2808
Tregime Islame Islami12prej Mon 4 Jan 2010 - 9:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1705
Tregime Islame Islami12prej Wed 30 Dec 2009 - 19:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1653
Tregime Islame Islami12prej Wed 30 Dec 2009 - 19:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1639
Tregime Islame Islami12prej Tue 29 Dec 2009 - 20:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1948
Tregime Islame Islami12prej Tue 29 Dec 2009 - 20:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2105
Tregime Islame Islami12prej Tue 29 Dec 2009 - 20:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2047
Tregime Islame Islami12prej Mon 28 Dec 2009 - 7:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2069
Tregime Islame Islami12prej Sat 26 Dec 2009 - 20:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1830
Tregime Islame Islami12prej Sat 19 Dec 2009 - 10:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin3663
Tregime Islame Islami12prej Mon 7 Dec 2009 - 9:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Samira1922
avatarprej Fri 4 Dec 2009 - 11:11
Samira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1828
Tregime Islame Jj10prej Mon 30 Nov 2009 - 23:34
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2094
Tregime Islame Islami12prej Mon 9 Nov 2009 - 10:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1812
Tregime Islame Islami12prej Sun 1 Nov 2009 - 10:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2058
Tregime Islame Jj10prej Mon 26 Oct 2009 - 10:22
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1757
Tregime Islame Islami12prej Tue 6 Oct 2009 - 11:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1980
Tregime Islame Islami12prej Sat 25 Jul 2009 - 11:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1744
Tregime Islame Islami12prej Sat 25 Jul 2009 - 11:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1668
Tregime Islame Islami12prej Sat 25 Jul 2009 - 11:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Samira1706
avatarprej Tue 21 Jul 2009 - 23:32
Samira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Samira1807
avatarprej Sat 18 Jul 2009 - 12:47
Samira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1693
Tregime Islame Islami12prej Fri 17 Jul 2009 - 11:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1644
Tregime Islame Islami12prej Fri 17 Jul 2009 - 11:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2651
Tregime Islame Jj10prej Wed 15 Jul 2009 - 18:53
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Samira1740
avatarprej Tue 14 Jul 2009 - 0:19
Samira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2908
Tregime Islame Islami12prej Sat 11 Jul 2009 - 12:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1826
Tregime Islame Islami12prej Sat 11 Jul 2009 - 12:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2054
Tregime Islame Islami12prej Sat 4 Jul 2009 - 18:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2141
Tregime Islame Islami12prej Sat 4 Jul 2009 - 18:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1689
Tregime Islame Islami12prej Sat 4 Jul 2009 - 18:08
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire